Medycyna estetyczna Zielona Góra

 

Medycyna estetyczna to jedna z dziedzin medycyny, która prężnie się rozwija. Jej działania skoncentrowane są na poprawie wyglądu zewnętrznego pacjentów. Zabiegi medycyny estetycznej są bezinwazyjne, nie wymagają hospitalizacji ani długiej rekonwalescencji. Z usług oferowanych przez gabinety  estetyczne mogą korzystać zarówno kobiety jak i mężczyźni niezależnie od wieku.

Klinika medycyny estetycznej Zielona Góra pomaga swoim pacjentom w pozbyciu się wrodzonych a także nabytych defektów, które negatywnie wpływają na poczucie komfortu we własnym ciele, samoocenę, a także nawiązywanie relacji społecznych.  Zabiegi w dużym stopniu skoncentrowane są na zniwelowaniu widocznych oznak starzenia się. Medycyna estetyczna stara się spełnić oczekiwania nowoczesnego i świadomego społeczeństwa o zachowaniu, a także przywróceniu młodej, świeżej i jędrnej skóry. Lekarz medycyny estetycznej wyróżnia trzy rodzaje zabiegów: profilaktyczne, korygujące i rekonstruujące. Rodzaj usługi należy dobrać przede wszystkim do problemu, z którym się zmaga, tak aby uzyskać możliwie najlepsze efekty.

Operacje plastyczne Zielona Góra

Czasu zatrzymać się nie da jednak medycyna estetyczna oferuje możliwość zachowania młodego wyglądu na dłużej. Innowacyjne metody pozwalają na wykonanie bezinwazyjnych zabiegów nawet w przerwie na lunch, co stanowi doskonałą propozycję dla zabieganych pacjentów. Lekarz medycyny estetycznej Zielona Góra już podczas piętnastominutowego pomoże nam pozbyć się zmarszczek wstrzykując botoks czy też kwas hialuronowy.

Innowacyjne zabiegi

Klinika medycyny estetycznej Zielona Góra proponuje także zabieg liftingujący z użyciem nici PDO, który stanowi ciekawą alternatywę dla chirurgicznego liftingu twarzy.  Zabieg polega na umieszczeniu nici PDO w warstwie głębokiej skóry, co powoduje jej napięcie i uniesienie, a także pobudza naturalny proces syntezy kolagenu. Skutecznym sposobem walki ze zmarszczkami jest także wampirzy lifting, który polega na wstrzyknięciu do skóry właściwej osocza bogatopłytkowego. Zabieg ten wspomaga i przyspiesza regenerację tkanek poprzez stymulację produkcji kolagenu. Ponadto lekarz medycyny estetycznej Zielona Góra oferuje leczenie blizn i trądziku poprzez zabiegi z użyciem innowacyjnego lasera medycznego. Usługi te są bezinwazyjne oraz bardzo skuteczne, co przemawia na ich korzyść.

Zabiegi kosmetyczne Zielona Góra

Skalpel odchodzi w niepamięć? Odpowiedź na to pytanie jest przecząca. Wielu defektów czy mankamentów nie jesteśmy w stanie poprawić bez pomocy chirurga plastycznego. Operacje plastyczne uszu czy nosa są bardzo powszechne. Dużą popularnością w dalszym ciągu cieszy się powiększanie biustu Zielona Góra. Jednak nie jest to jedyna operacja dotycząca piersi, o czym możecie się przekonać w artykule rodzaje operacji piersi. Implanty stosują się także w powiększaniu ust, co stanowi trwałą metodę zwiększenia ich objętości, a także alternatywę do kwasu hialuronowego.

Operacjom plastycznym, podobnie jak zabiegom medycyny estetycznej, poddają się zarówno kobiety jak i mężczyźni. Panowie również bywają niezadowoleni z wyglądu swoich narządów płciowych. Pomoc w rozwiązaniu tego intymnego problemu mogą znaleźć w ofercie urologii estetycznej. Specjaliści tej dziedziny profesjonalnie zajmują się plastyką męskich narządów płciowych proponując szeroką ofertę zabiegów. Urologia estetyczna stanowi odpowiedź na ginekologię estetyczną. Śledząc nowiny z zakresu chirurgii plastycznej możemy śmiało stwierdzić, że medycyna prężnie rozwija się w każdej dziedzinie, a zabiegi spełniają oczekiwania społeczeństwa.

POLECANE KLINIKI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ ZIELONA GÓRA