Medycyna estetyczna Ostrów Wielkopolski

 

Z roku na rok medycyna estetyczna oferuje swoim pacjentom coraz bardziej nowoczesne zabiegi poprawiające urodę. Innowacyjny sprzęt gwarantuje bezpieczeństwo, skuteczność oraz bezinwazyjność świadczonych usług. Nic dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na zabiegi anti-aging. Praktycznie każdy z nas pragnie wyglądać młodo i cieszyć się jędrną skórą pełną blasku. Obecnie jest to możliwe, a społeczeństwo chętnie to wykorzystuje. Klinika medycyny estetycznej Ostrów Wielkopolski stale się szkoli i poszerza ofertę, by zapewnić swoim pacjentom usługi na najwyższym poziomie. Z zabiegów poprawiających urodę korzystają osoby w każdym wieku, niezależnie od płci. Jednak większość pacjentów, aż 70%, stanowią kobiety. Co ciekawe coraz więcej mężczyzn również przekonuje się do usług oferowanych przez medycynę estetyczną.

Operacje plastyczne Ostrów Wielkopolski

Lekarz medycyny estetycznej Ostrów Wielkopolski koncentruje swoje działania w trzech obszarach zależnych od wieku i problemu, z którym zmaga się pacjent. Pierwszy obszar działania obejmuje profilaktykę. Usługi te dedykowane są osobom po 25 r.ż., u których proces starzenia się skóry dopiero się rozpoczął i nie pozostawił po sobie negatywnych skutków. Kolejny obszar obejmuje zabiegi rekonstruujące, których celem jest eliminacja drobnych defektów oraz w miarę możliwości zahamowanie procesu starzenia się skóry. Ostatni obszar to usługi korygujące. Zabiegi te znajdują się na pograniczu medycyny i chirurgii estetycznej. Ich zadaniem jest usunięcie eliminacja zarówno wrodzonych jak i nabytych defektów.

Obecnie większość przeprowadzanych zabiegów ma na celu wypełnienie zmarszczek i bruzd. W tym celu stosuje się preparaty na bazie kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej, czyli botoksu. Popularnością cieszą się również zabiegi dostarczające skórze niezbędnych substancji odżywczych, regeneracyjnych, leczniczych, a także pobudzające tkanki do regeneracji i produkcji kolagenu.

Zabiegi kosmetyczne Ostrów Wielkopolski

Medycyna estetyczna prężnie się  rozwinęła i stanowi alternatywną metodę wielu zabiegów chirurgicznych. Doskonałym przykładem jest plastyka powiek wykonywana przy użyciu lasera. Jednak niektóre mankamenty można trwale poprawić jedynie poprzez operację plastyczną. Najpopularniejszą operacją plastyczną jest powiększanie biustu Ostrów Wielkopolski. Wszczepienie implantów piersi zajmuje czołowe miejsce wśród najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej na świecie. Z dużym zainteresowaniem pacjentów spotyka się również operacja plastyczna nosa, która pozwala na zmianę wyglądu całej twarzy. Wielu pacjentów dzięki chirurgicznej plastyce uszu pozbyło się kompleksów związanych z odstającymi czy za dużymi uszami. Plastyka ciała pozwala także na usunięcie nadmiaru wiotkiej, luźnej skóry. Problem ten jest powszechny pośród pacjentów, którzy utracili znaczną masę ciała lub kobiet po przebytej ciąży.

Zabiegi z zakresu medycyny i chirurgii plastycznej są ogólnodostępne i cieszą się dużą popularnością wśród społeczeństwa. Należy jednak pamiętać o zachowaniu umiaru w ingerencji we własny wygląd.

POLECANE KLINIKI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ OSTRÓW WIELKOPOLSKI