Medycyna estetyczna Szczecin

 

Nieustanne badania oraz zastosowanie nowoczesnej technologii powodują dynamiczny rozwój medycyny estetycznej. Dodatkowo stale wzrasta świadomość oraz pragnienie zachowania młodego wyglądu wśród społeczeństwa. Klinika medycyny estetycznej Szczecin nie stanowi już ”zakazanego tematu” czy luksusu przeznaczonego dla nielicznych. Z oferowanych usług estetycznych korzystają głownie kobiety, jednak w ostatnim czasie sukcesywnie wzrasta liczba mężczyzn pragnących zatrzymać negatywne skutki upływu lat. Mimo wszystko pacjenci niechętnie przyznają się do poprawiania wyglądu czy podkreślenia naturalnego piękna.

Lekarz medycyny estetycznej Szczecin oferuje swoim Klientom wiele zabiegów poprawiających kondycję ich skóry. Najczęściej wykonuje się usługi mające na celu poprawienie jędrności skóry oraz wygładzenie zmarszczek. W gabinetach estetycznych do każdego pacjenta podchodzi się w sposób indywidulany, aby zapewnić jak najlepsze efekty przeprowadzonych zabiegów.

Operacje plastyczne Szczecin

Aktualnie klinika medycyny estetycznej Szczecin oferuje możliwość wykonania liftingu twarzy bez skalpela. Zabieg ten jest bezpiecznym sposobem na odmłodzenie twarzy. Umieszczenie nici liftingujących w głębokiej warstwie skóry pozwala na  poprawienie konturu twarzy oraz wygładzenie zmarszczek.

Oczywiście wypełniając zmarszczki czy wykonując wolumetrię twarzy lekarz medycyny estetycznej Szczecin stosuje kwas hialuronowy. Popularnym wypełniaczem przynoszącym natychmiastowe efekty jest również toksyna botulinowa. Botoks stosuje się do wypełnienia zmarszczek, a także w leczeniu  nadmiernej potliwości oraz migreny, co stanowi nowość na polskim rynku.

Mężczyźni podobnie jak kobiety często wybierają zabieg mezoterapii, podczas którego dostarcza się skórze niezbędnych substancji o właściwościach regenerujących, odżywczych lub leczniczych. Spektakularne efekty w postaci widocznie odmłodzonej skóry sprawiły, że zabieg ten jest powszechny wśród osób korzystających z usług medycyny estetycznej. Dodatkowo pierwsze rezultaty są zauważalne od razu, co pozytywnie wpływa na samopoczucie i zadowolenie pacjentów.

Zabiegi kosmetyczne Szczecin

Operacje plastyczne nadal cieszą się dużą popularnością ze względu na długotrwałe efekty. Doskonały przykład stanowi powiększanie biustu Szczecin. Zabieg chirurgiczny polegający na umieszczeniu implantów pod lub nad mięśniem piersiowym zapewnia kilkunastoletnie efekty. Podczas gdy alternatywna metoda jaką jest zwiększenie objętości biustu poprzez wstrzyknięcie żelu na bazie kwasu hialuronowego gwarantuje maksymalnie dwuletni rezultat.

Powszechnie wykonuje się również zabiegi mające na celu plastykę ciała. Operacje plastyczne to niezawodny sposób na pozbycie się nadmiaru skóry z ramion, brzucha czy ud. Wielu pacjentów boryka się również z kompleksami dotyczącymi ich wyglądu, których nie sposób wyeliminować poprzez zabiegi medycyny estetycznej. Dowodem tego jest rosnąca liczba zainteresowań operacją plastyczną nosa oraz uszu. Ponadto decydując się na zabieg z zakresu chirurgii plastycznej należy pamiętać, że każda ingerencja w organizm ponosi za sobą ryzyko powikłań.

POLECANE KLINIKI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ SZCZECIN