MEDYCYNA ESTETYCZNA KIELCE

Medycyna estetyczna prężnie się rozwija i z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Do niedawna uznawana była za luksus przeznaczony dla bogaczy dziś jest powszechnie stosowana przez społeczeństwo. Za wszelką cenę staramy się zatrzymać widoczne skutki starzenia się. Pragniemy zachować dobrą kondycję nie tylko ciała ale również skóry twarzy na długie lata. Jednak niechętnie przyznajemy się do przeprowadzonych zabiegów estetycznych.

Klinika medycyny estetycznej Kielce staje się coraz bardziej popularna nie tylko wśród kobiet ale również wśród mężczyzn. Dbanie o młody i piękny wygląd nie tylko sprawia nam przyjemność ale również dodaje pewności siebie i zapewnia komfort psychiczny. Stosowane zabiegi mają na celu podkreślić naturalne piękno i zatrzymać niekorzystne skutki upływu lat. Usługi medycyny estetycznej to bezpieczne i bezinwazyjne metody pozwalające na zachowanie młodego wyglądu. Kluczową rolę w zatrzymaniu procesów starzenia się oraz utrzymania osiągniętych rezultatów stanowi systematyczne powtarzanie zabiegów oraz prowadzenie zdrowego stylu życia.

Jak zatrzymać czas, czyli usługi medycyny estetycznej Kielce

Starzenie się jest normalnym procesem fizjologicznym, który dotyka każdego z nas. Oczywiście wpływ na nasz wygląd mają także nawyki żywieniowe, styl życia i genetyka. Jednak różnorodność zabiegów medycyny estetycznej sprawia, że mogą z nich korzystać osoby w każdym wieku bez względu na płeć. Najczęściej wykonuje się zabiegi wygładzające zmarszczki. Wykorzystuje się do tego kwas hialuronowy, polimlekowy lub toksynę botulinową znaną jako botoks. Wybór preparatu zależy od wieku pacjenta, głębokości zmarszczek oraz oczekiwanych rezultatów.

Lekarz medycyny estetycznej Kielce wyróżnia trzy rodzaje zabiegów: zapobiegawcze, rekonstruujące i korygujące. Profilaktyczne usługi estetyczne zaleca się rozpocząć już po 25 r.ż., aby opóźnić proces starzenia się skóry, któremu można zapobiec zanim pojawią się pierwsze rezultaty. Zabiegi rekonstruujące przeznaczone są dla osób, u których widoczne są negatywne rezultaty upływu lat a także niepożądane efekty uboczne po przebytych chorobach, ciąży czy niewłaściwego stylu życia. Rekonstrukcja ma na celu przywrócenie kondycji skóry sprzed zajścia szkodliwych procesów. Zabiegi korygujące związane są z eliminacją wrodzonych deformacji lub tych powstałych w wyniku wypadków czy zmian chorobowych.

Zabiegi kosmetyczne Kielce

Klinika medycyny estetycznej Kielce zatrudnia również chirurgów plastycznych. Operacje korygujące defekty i mankamenty są powszechne. Piękny i jędrny biust to marzenie wielu kobiet z tej przyczyny najczęściej wykonywanym zabiegiem chirurgicznym jest powiększanie biustu Kielce. Operacje piersi wykonuje się zazwyczaj z użyciem implantów. Jednak nie jest to ich jedyne zastosowanie. Coraz częściej powiększając usta zamiast kwasu hialuronowego stosuje się implanty ust, o czym szczegółowo pisałam w artykule powiększanie ust implantami. Popularnością cieszy się również plastyka uszu, dzięki której można skorygować kształt małżowiny lub kąt odstawania ucha. Duże jest także zainteresowanie pacjentów operacją plastyczną nosa czy brzucha.

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu z różnych partii ciała również posiada swoich zwolenników. Jednak znieczulenie ogólne i długi okres rekonwalescencji sprawiają, że pacjenci poszukują innym sposobów na walkę z tkanką tłuszczową. Alternatywną metodą dla liposukcji jest lipoliza laserowa. Zabieg ten jest mniej inwazyjny i nie wymaga długiej rekonwalescencji. Lipoliza laserowa niszczy tkankę tłuszczową oraz cellulit, co powoduje poprawę jędrności i napięcia skóry.

POLECANE KLINIKI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ KIELCE