MEDYCYNA ESTETYCZNA LUBLIN

Medycyna estetyczna to jedna z dziedzin medycyny, która sukcesywnie się rozwija. Jej działania skoncentrowane są na wyglądzie zewnętrznym pacjentów. Zabiegi medycyny estetycznej, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, są bezinwazyjne, nie wymagają hospitalizacji czy długiej rekonwalescencji. Usługi oferowane w gabinetach estetycznych przeznaczone są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku.

Klinika medycyny estetycznej Lublin pomaga swoim pacjentom w pozbyciu się wszelkich kompleksów spowodowanych wrodzonymi lub nabytymi  defektami czy mankamentami. Działania w dużej mierze skoncentrowane są na wyeliminowaniu widocznych skutków upływu lat. Mimo braku „eliksiru młodości” medycyna estetyczna spełnia oczekiwania nowoczesnych mieszkańców Lublina o przywróceniu lub zachowaniu młodej, świeżej i jędrnej skóry na dłużej. Zabiegi upiększające nie tylko eliminują pewne mankamenty ale również pomagają pacjentom w pozbyciu się kompleksów z nimi związanych.

Operacje plastyczne Lublin

Zachowanie młodego wyglądu możliwe jest dzięki zabiegom medycyny estetycznej. Jednak poprawa niektórych mankamentów fizycznych nie jest możliwa bez interwencji chirurga. Operacje plastyczne cieszą się popularnością na całym świecie. Wszczepiając implanty jesteśmy w stanie powiększyć usta, piersi, pośladki a nawet łydki.

Powiększanie biustu Lublin to niezwykle szeroki temat. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów implantów o czym możecie przeczytać w artykule implanty piersi. Jednak powiększanie biustu to nie jedyna operacja dotycząca piersi. Wiele kobiet zmaga się również z asymetrią czy zbyt dużą objętością biustu, który trzeba zmniejszyć, gdyż negatywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie pacjentki.

Kolejnym rodzajem operacji jest plastyka ciała. Operacje plastyczne nosa, uszu, brzucha, a nawet pośladków, ud i łydek są wykonywane niemal każdego dnia. Korekta nosa czy uszu jest popularna już od kilku lat. Plastyka brzucha wykonywana jest zazwyczaj u kobiet, których skóra, rozciągnięta w wyniku ciąży, nie wróciła do pierwotnego wyglądu. Plastyka powłok brzusznych, ramion czy nóg wykonywana jest również u osób, które zmagają się z nadmiarem skóry po znacznej utracie masy ciała.

Zabiegi kosmetyczne Lublin

Lekarz medycyny estetycznej Lublin przeprowadza trzy rodzaje zabiegów, do których zalicza się: profilaktykę, zabiegi rekonstruujące, zabiegi korygujące. Działania zapobiegawcze mają na celu opóźnienie procesów starzenia się skóry, które rozpoczynają się już po 25 roku życia. Zadaniem zabiegów rekonstruujących jest wyeliminowanie widocznych oznak upływu lat oraz zahamowanie dalszych procesów starzenia się skóry. Z kolei ostatni rodzaj zabiegów koryguje defekty wrodzone jak i nabyte.

Zabiegi dla zabieganych

Klinika medycyny estetycznej Lublin oferuje tzw. zabiegi lunchowe. Jest to doskonała opcja dla osób zapracowanych, które pragną zachować młody wygląd a jednocześnie nie zaniechać swoich obowiązków. Szybkie i bezinwazyjne zabiegi wykonywane w przerwie na lunch czy między spotkaniami biznesowymi cieszą się popularnością. Już w 15 minut możemy pozbyć się zmarszczek wstrzykując botoks lub kwas hialuronowy. Jak widać niektóre zabiegi wymagają wiele czasu. Potrzeba jedynie odrobiny chęci i odpowiedniego lekarza medycyny estetycznej.

POLECANE KLINIKI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ LUBLIN