Medycyna estetyczna Rybnik

 

Zachowanie młodej, jędrnej i pełnej blasku skóry jeszcze nigdy nie było tak proste. Do skorzystania z usług poprawiających urodę i zabiegów anti-aging przekonuje się coraz więcej osób. Fenomen medycyny estetycznej polega na wysokiej skuteczności oferowanych usług, a także ich bezinwazyjności. Do niedawna zabiegi estetyczne przeznaczone były dla niewielkiej części społeczeństwa. Obecnie każdy z nas może sobie pozwolić na skorzystanie z usługi.

Klinika medycyny estetycznej Rybnik z roku na rok oferuje pacjentom coraz większą liczbę bezpiecznych, skutecznych a przede wszystkim małoinwazyjnych zabiegów. Oferta skierowana jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku. usługi z zakresu medycyny estetycznej mają na celu zachowanie bądź przywrócenie skórze jędrności i blasku. Rodzaj zabiegu dopasowywany jest do każdego pacjenta indywidualnie w zależności od wieku, problemu oraz pożądanego efektu.

Operacje plastyczne Rybnik

Lekarz medycyny estetycznej Rybnik oferuje zabiegi mające na celu zahamowanie procesów starzenia się skóry. Korektę powstałych niedoskonałości, a także rekonstrukcję drobnych defektów zarówno tych nabytych jak i powstałych wskutek choroby lub niewłaściwego trybu życia. Do najczęściej stosowanych zabiegów należy wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, polimlekowym lub toksyną botulinową. Wielu pacjentów decyduje się także na zabieg mezoterapii w celu dostarczenia skórze niezbędnych składników leczniczych, odżywczych i nawilżających.

Klinika medycyny estetycznej Rybnik w swojej ofercie posiada również usługi modelujące bez użycia skalpela. Przykładem takiego zabiegu jest wolumetria twarzy. Celem modelowania konturów twarzy jest nie tylko przywrócenie jędrności skóry ale również zmiana owalu twarzy. Wykorzystywany podczas zabiegu preparat na bazie kwasu hialuronowego pozwala m.in. na zwiększenie objętości policzków oraz wydłużenie podbródka przy zachowaniu naturalnego efektu.

Zabiegi kosmetyczne Rybnik

Dzięki innowacyjnym zabiegom medycyny estetycznej jesteśmy w stanie skorygować wiele niedoskonałości i mankamentów. Niestety niektóre zabiegi w dalszym ciągu wymagają interwencji chirurgicznej, aby uzyskać trwały efekt. Doskonały przykład stanowi powiększanie biustu Rybnik. Duży i jędrny biust to marzenie wielu kobiet na całym świecie. Operacja ta należy do najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii estetycznej na świecie. Jednak obszar zastosowania implantów jest znacznie szerszy. Obecnie pacjenci decydują się na zabieg umieszczenia implantów w celu trwałego powiększenia ust.

Dużym zainteresowaniem ze strony pacjentów cieszy się również plastyka ciała. Operacje odstających uszu, dużego, krzywego nosa są niezwykle powszechne. Nie brakuje również osób, które zmagają się z nadmiarem wiotkiej skóry. Wówczas jedyną możliwością jest chirurgiczna plastyka ciała. W ostatnim czasie dynamicznie rozwinęły się również usługi z zakresu ginekologii i urologii estetycznej.

Lekarz medycyny estetycznej Rybnik przyjmuje w swoim gabinecie głównie kobiety. Jednak obserwuje się sukcesywny wzrost zainteresowania usługami poprawiającymi wygląd wśród mężczyzn. Niezależnie od płci pacjenci niechętnie przyznają się do korzystania z usług chirurgii i medycyny estetycznej.

POLECANE KLINIKI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ RYBNIK