MEDYCYNA ESTETYCZNA POZNAŃ

Klinika medycy estetycznej Poznań zatrudnia zarówno lekarzy medycyny estetycznej jaki i chirurgów plastycznych. Najpopularniejszym zabiegiem chirurgicznym na świecie jest operacyjne powiększanie biustu. Implanty to powszechna metoda zwiększenia objętości piersi i korekcji asymetrii. Najważniejsze informacje dotyczące operacje oraz rodzajów implantów znajdują się we wpisie implanty piersi.

Do niedawna medycyna estetyczna stanowiła kontrowersyjny temat. Osoby korzystające z zabiegów były szykanowane i oskarżane o nienaturalny wygląd. Z drugiej strony luksusowe usługi przeznaczone były jedynie dla części społeczeństwa. Jednak w ostatnim czasie postrzeganie zabiegów poprawiających urodę uległo zmianie. Każdy z nas, niezależnie od płci, wieku czy statusu społecznego, pragnie wyglądać młodo i atrakcyjnie. Akceptacja swojego wyglądu zapewnia nam komfort psychiczny i buduje poczucie własnej wartości. Jednak wraz z pojawieniem się pierwszych niedoskonałości w postaci zmarszczek tracimy zbudowaną wcześniej pewność siebie i  poczucie własnej wartości, co prowadzi do złego samopoczucia.

Z pomocą przychodzi nam klinika medycyny estetycznej Poznań, która sukcesywnie się rozrasta i zyskuje nowych, świadomych pacjentów.  Klienci korzystający z usług nie oczekują od lekarza ”eliksiru młodości”, lecz zniwelowania widocznych skutków upływu lat. Zabiegi medycyny estetycznej spełniają marzenie ludzi o zachowaniu młodego, pięknego i zdrowego wyglądu przez długi czas. Klienci gabinetów estetycznych odzyskują pewność siebie i samoakceptację. Dodatkowo oferowane usługi są skuteczne i małoinwazyjne.

Operacje plastyczne Poznań

Klinika medycy estetycznej Poznań zatrudnia zarówno lekarzy medycyny estetycznej jaki i chirurgów plastycznych. Najpopularniejszym zabiegiem chirurgicznym na świecie jest operacyjne powiększanie biustu. Implanty to powszechna metoda zwiększenia objętości piersi i korekcji asymetrii. Najważniejsze informacje dotyczące operacje oraz rodzajów implantów znajdują się we wpisie implanty piersi.

Powiększanie biustu Poznań nie jest jedyną operacją plastyczną wykonywaną z użyciem implantów. Znalazły one bowiem zastosowanie w powiększaniu ust, pośladków a nawet łydek. Operacje plastyczne nosa czy uszu są dość powszechne i nie budzą kontrowersji. Wielu pacjentów zgłasza się również do kliniki medycyny estetycznej w celu wykonania plastyki brzucha, ud czy pośladków. Chirurgiczna plastyka powłok brzusznych wykonywana jest głównie u kobiet, które borykają się z powrotem do figury sprzed ciąży. Dużą popularnością cieszy się także liposukcja, czyli odsysanie nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Zabiegi kosmetyczne Poznań

Od lat przedstawicielki płci pięknej starają się zachować młody i atrakcyjny wygląd. Bezinwazyjne zabiegi poprawiające urodę są coraz bardziej powszechne. Lekarz medycyny estetycznej Poznań oferuje zarówno usługi profilaktyczne, jak i rekonstruujące. Do najpopularniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej należą: wstrzykiwanie toksyny botulinowej, zwanej botoksem i kwasu hialuronowego. Botoks stosuje się w celu wypełnienia zmarszczek. Z kolei kwas hialuronowy nie tylko zmniejsza widoczność zmarszczek, ale także nadaje twarzy łagodniejszy wygląd. Zastosowanie tego kwasu umożliwia również zmianę kształtu twarzy. Innym kwasem stosowanym w medycynie estetycznej jest kwas polimlekowy, który poprawia kondycję skóry. Efekty utrzymują się znacznie dłużej niż w przypadku kwasu hialuronowego, lecz na ich pojawienie się trzeba trochę poczekać.

Zabiegi medycyny estetycznej nie są adresowane wyłącznie dla kobiet. Mężczyźni również coraz bardziej dbają o siebie i pragną zachować młody wygląd na dłużej. Medycyna estetyczna oferuje cały wachlarz usług przeznaczonych właśnie dla panów. Mezoterapia igłowa, dermapen i kilka innych zabiegów pozwalają rozwiązać problem nadmiernie wypadających włosów. Z kolei botoks lub metoda radiofrekwencji mikroigłowej zwalczają nadmierną potliwość. Jak widać lekarz medycyny estetycznej Poznań musi posiadać wiedzę i kompetencję by spełnić oczekiwania każdego pacjenta.

POLECANE KLINIKI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ POZNAŃ