Medycyna estetyczna Rzeszów

 

Zabiegi medycyny estetycznej jak i chirurgii plastycznej zyskują coraz większą popularność wśród społeczeństwa. Świadczy to nie tylko o prężnym rozwoju tych dziedzin nauki ale również o rosnącej liczbie osób zainteresowanych skorzystaniem z usług poprawiających urodę. Celem zabiegów jest opóźnienie widocznych oznak starzenia się, a także podkreślenie naturalnego piękna przy użyciu innowacyjnych metod. Klinika medycyny estetycznej Rzeszów cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców. Z usług poprawiających urodę korzystają głównie kobiety. Jednak nie brakuje mężczyzn, którzy chętnie poddają się usługą estetycznym. Obecnie panowie stanowią ok. 30% pacjentów medycyny estetycznej.

Operacje plastyczne Rzeszów

Lekarz medycyny estetycznej Rzeszów oferuje swoim pacjentom trzy rodzaje zabiegów: zapobiegawcze, rekonstruujące oraz korygujące. Profilaktyczne usługi anti-aging skierowane są do osób po 25 r.ż., u których proces starzenia się nie spowodował negatywnych efektów wizualnych. Zabiegi rekonstruujące mają na celu przywrócenie skórze utraconej jędrności, blasku oraz kondycji sprzed lat. Usługi te dedykowane są dla osób zmagających się z negatywnymi skutkami upływu czasu. Ewentualnie posiadają wady nabyte powstałe po przebytej chorobie, ciąży czy też  w wyniku niewłaściwego stylu życia. Zabiegi korygujące znajdują się na pograniczu medycyny estetycznej z chirurgią plastyczną. Ich celem jest usunięcie wad wrodzonych oraz deformacji powstałych na skutek wypadku czy zmian chorobowych.

Popularne usługi

Innowacyjną metodą, która cieszy się popularnością jest zabieg HIFU, który wykorzystuje wysoce zogniskowaną falę ultradźwiękową. Zastosowanie tego zabiegu na twarz poprawia elastyczność skóry oraz wygładza zmarszczki. Usługa ta nazywana jest również bezinwazyjnym liftingiem, której efekty widoczne są już po pierwszej wizycie. Ponadto zabieg HIFU można stosować w celu ujędrnienia każdej partii ciała. Lekarz medycyny estetycznej Rzeszów bardzo często wykonuje szybkie zabiegi ”lunchowe”, które mają na celu wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym oraz toksyną botulinową. Poprawa wyglądu jest natychmiast zauważalna. Dodatkowo zabieg jest bezinwazyjny więc od razu można wrócić do swoich obowiązków.

Zabiegi kosmetyczne Rzeszów

Niestety nie wszystkie mankamenty i defekty można skorygować za pomocą bezinwazyjnych zabiegów. Wielu pacjentów poddaje się operacji plastycznej w celu pozbycia się kompleksów i odzyskania poczucia własnej wartości. Najczęściej wykonywanym zabiegiem chirurgii estetycznej jest powiększanie biustu Rzeszów. Kształtne i jędrne piersi to nie tylko marzenie wielu kobiet ale również ich atrybut. Ponadto wszczepienie implantów piersi jest najpopularniejszą operacją plastyczną na całym świecie. Dużym zainteresowaniem zarówno ze strony kobiet jak i mężczyzn cieszy się plastyka uszu oraz nosa. Zabieg chirurgiczny jest często jedyną możliwością na pozbycie się widocznego defektu. Oferta operacji plastycznych nie ogranicza się do plastyki uszu czy nosa. Zabieg chirurgiczny pozwala na pozbycie się nadmiaru skóry, wymodelowanie sylwetki a nawet umieszczenie implantów. Obecnie medycyna estetyczna oraz chirurgia plastyczna oferuje swoim pacjentom wiele możliwości na poprawę wyglądu. Proponowane zabiegi mają na celu nie tylko poprawić wygląd ale również sprawić, by pacjent poczuł się dobrze we własnym ciele.

POLECANE KLINIKI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ RZESZÓW