MEDYCYNA ESTETYCZNA GDYNIA

Jedną z prężnie rozwijających się dziedzin medycyny jest medycyna estetyczna. Kilka lat temu poprawianie urody było luksusem, na który mogli sobie pozwolić nieliczni. Obecnie jest inaczej. Usługi medycyny estetycznej są powszechne wśród społeczeństwa. Korzystają z nich zarówno kobiety jak i mężczyźni. Najczęściej stosowane zabiegi medycyny estetycznej mają na celu regenerację skóry i wypełnienie zmarszczek. Każdy z nas pragnie zatrzymać czas by zachować młody, świeży wygląd na długie lata. Medycyna estetyczna jest naszym sprzymierzeńcem i pomaga nam opóźnić i zniwelować oznaki starzenia się.

Klinika medycyny estetycznej Gdynia to doskonała lokalizacja na przeprowadzenie zabiegów odmładzających, regenerujących, a nawet chirurgicznych. Spędzenie okresu rekonwalescencji nad morzem wpłynie pozytywnie na samopoczucie i powoli zapomnieć o wszelkich zmartwieniach. Dodatkowo z pobytu w nadmorskiej miejscowości możemy wrócić wypoczęci, w doskonałym humorze, pewni siebie a przede wszystkim bez kompleksów.

Operacje plastyczne Gdynia

Niestety nie wszystkich defektów czy kompleksów jesteśmy w stanie się pozbyć korzystając z bezinwazyjnych zabiegów przeprowadzanych przez lekarzy medycyny estetycznej. Wiele zabiegów korygujących wymaga konsultacji z chirurgiem plastycznym. Jednym z nich jest operacyjne powiększanie biustu Gdynia. Wiele kobiet decyduje się na operację plastyczną piersi. Zainteresowanie jest tak duże, że powiększanie biustu jest najczęściej wykonywaną operacją plastyczną na świecie. Jednak zastosowanie implantów w chirurgii plastycznej jest znacznie szersze. Stosowane są nie tylko przy powiększaniu piersi ale również ust, pośladków czy łydek.

Chirurgia plastyczna oferuje także zabiegi skoncentrowane na twarz. Do najpopularniejszych zalicza się plastykę powiek górnych i dolnych oraz operację plastyczną nosa. Chirurdzy wykonują także plastykę innych partii ciała. Plastyka brzucha, pośladków, ud czy łydek również są powszechne. Chirurgiczna plastyka ciała wykonywana jest głównie u osób, które zmagają się z nadmiarem skóry po przebytej ciąży lub znacznej utracie masy ciała.

Zabiegi kosmetyczne Gdynia

Zabiegi kosmetyczne to powszechnie stosowane usługi w celu zachowania młodego wyglądu skóry. Medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnego społeczeństwa i pomaga tym, którzy nie czują się komfortowo we własnej skórze. Klinika medycyny estetycznej Gdynia wykonuje skuteczne i bezpieczne zabiegi kosmetyczne. Wbrew przekonaniu, że zabiegi estetyczne przeznaczone są jedynie dla osób dojrzałych korzystać z nich mogą pacjenci w każdym wieku niezależnie od płci.

Lekarz medycyny estetycznej Gdynia działa w trzech obszarach:

  1. Profilaktyka ma na celu opóźnienie procesu starzenia się skóry. Zabiegi zapobiegawcze stosuje się już po 25 r.ż.
  2. Zabiegi rekonstruujące – ich zadaniem jest w miarę możliwości cofnięcie oraz zahamowanie widocznych skutków upływu lat, a także eliminacja drobnych defektów.
  3. Zabiegi korygujące – znajdują się na pograniczu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Zabiegi te mają na celu eliminację deformacji zarówno tych wrodzonych jak i nabytych.

Stosowane zabiegi powinny być dobrane indywidualnie do potrzeb i wieku pacjenta. Istotne jest, by usługi były wykonywane w przez profesjonalistę, któremu możemy zaufać. Należy również pamiętać, że na wygląd skóry oprócz wieku mają również wpływ inne czynniki tj. geny czy styl życia.

POLECANE KLINIKI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ GDYNIA