MEDYCYNA ESTETYCZNA BIAŁYSTOK

Zabiegi medycyny estetycznej a także chirurgii plastycznej są coraz bardziej powszechne. Ich popularność świadczy o prężnym rozwoju tych dziedzin medycyny. Jeszcze kilka lat temu w Białymstoku usługi poprawiające urodę stanowiły luksus przeznaczony dla osób zamożnych. Sytuacja jednak uległa zmianie, zakres cen zmalał oraz powstało wiele prywatnych klinik chirurgii i medycyny estetycznej. Aktualnie w mieście znajduje się kilka profesjonalnych gabinetów, w których można wykonać zabiegi poprawiające urodę. Białystok słynie również z dużej ilości specjalistów. Dzięki temu można tu wykonać każdy zabieg z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej.

Młody wygląd to atut!

Świadomość społeczeństwa dotycząca zabiegów medycyny estetycznej stale wzrasta. Wiele mitów zostało obalonych, a tym samym wzrosła ilość chętnych korzystających z usług poprawiających urodę. Klinika medycyny estetycznej Białystok posiada wielu zadowolonych pacjentów. Jednak nie mówią oni głośno o korzystaniu z usług gabinetów estetycznych. Mimo wzrostu świadomości niechętnie przyznajemy się do poprawiania urody. Młody wygląd to atut, który staramy się zatrzymać na długi czas. Zabiegi medycyny estetycznej nie tylko opóźniają widoczne efekty upływu lat ale również sprawiają, że pacjenci dobrze się czują we własnej skórze, co pozytywnie wpływa na ich komfort psychiczny. Świadomość atrakcyjności fizycznej dodaje także pewności siebie, co przekłada się na relacje społeczne.

Operacje plastyczne Białystok

Kiedyś stosowano jedynie kwasy owocowe w celu złuszczenia naskórka. Obecnie dużą popularnością cieszy się toksyna botulinowa, czyli botoks. Wypełnienie zmarszczek botoksem to szybki i nieskomplikowany zabieg, który można wykonać nawet podczas przerwy na lunch. Zabieg jest bezinwazyjny i zapewnia natychmiastowy efekt.

Kolejnym powszechnie stosowanym wypełniaczem jest kwas hialuronowy. Stosowany jest w celu wypełnienia zmarszczek głębokich a także przy zabiegach wpływających na kształt twarzy jak np. wydłużenie podbródka. Innym kwasem, rzadziej stosowanym ze względu na długi czas oczekiwania na efekty jest kwas polimlekowy. Jest to naturalny wypełniacz, którego rezultaty utrzymują się znacznie dłużej niż w przypadku kwasu hialuronowego. Ponadto kwas polimlekowy stosowany jest w medycynie od ponad 30 lat i jest bezpieczny dla naszego organizmu.

Popularnym zabiegiem medycyny estetycznej jest również mezoterapia. Stosuje się ją w celu poprawienia kondycji skóry, opóźnienia procesów starzenia się a także w leczeniu blizn, przebarwień, zmian potrądzikowych czy rozstępów.

Zabiegi kosmetyczne Białystok

Niestety lekarz medycyny estetycznej Białystok nie poprawi każdego defektu fizycznego za pomocą małoinwazyjnych, bezpiecznych i szybkich zabiegów. Niektóre korekty wymagają interwencji chirurga plastycznego i użycia skalpela. Korekta uszu, nosa, piersi i plastyka powłok brzusznych to jedne z najpopularniejszych zabiegów chirurgii plastycznej wykonywanych w białostockich klinikach estetycznych. Odstające uszy, krzywy, duży, garbaty nos można z łatwością zoperować. Wystarczy tylko zebrać odpowiednie środki, gdyż zabiegi nie są refundowane. Powszechnym zabiegiem przeprowadzanym w klinikach medycyny i chirurgii estetycznej jest również plastyka powiek górnych i dolnych. Operacja ta optycznie odmładza wygląd twarzy a efekty są długotrwałe. Jednak najpopularniejszym zabiegiem chirurgicznym jest powiększanie biustu Białystok. Umieszczenie implantów spełnia marzenia kobiet o dużych i jędrnych piersiach. Niektóre pacjentki zwracają się do chirurgów plastycznych w celu zmniejszenia biustu, gdyż stanowi on problem nie tylko estetyczny ale również zdrowotny.  Szczegółowe informacje dotyczące znajdują się w artykule rodzaje operacji piersi.

POLECANE KLINIKI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ BIAŁYSTOK