Medycyna estetyczna Częstochowa

 

Postęp technologiczny umożliwia prężny rozwój medycyny oraz wszystkich jej dziedzin. W ostatnich latach nastąpił dynamiczny rozkwit usług mających na celu poprawę wyglądu fizycznego oraz zahamowanie procesów starzenia się skóry. Zwalczono wiele mitów i stereotypów dotyczących zabiegów i osób z nich korzystających. Początkowo ekskluzywne zabiegi dostępne jedynie dla celebrytów i zamożnych dziś cieszą się popularnością wśród społeczeństwa.

Klinika medycyny estetycznej Częstochowa posiada bogatą ofertę zabiegów poprawiających urodę oraz podkreślających naturalne piękno. Zachowanie młodego wyglądu na wiele lat jest marzeniem wielu z nas. Pomimo braku ”eliksiru młodości” obecnie zachowanie młodej i jędrnej skóry jest możliwe.   Z usług gabinetów estetycznych korzystają pacjenci w każdym wieku niezależnie od wieku i płci. Dzięki nowoczesnej technologii zabiegi są bezpieczne i małoinwazyjne, co niewątpliwie jest dużym atutem usług z zakresu medycyny estetycznej.

Operacje plastyczne Częstochowa

Lekarz medycyny estetycznej Częstochowa proponuje swoim pacjentom zabiegi zapobiegawcze, rekonstruujące i korygujące. Profilaktykę stosuję się w celu opóźnienia procesów starzenia się skóry, które są naturalnym zjawiskiem fizjologicznym. Rekonstrukcja stosowana jest u pacjentów, którzy zmagają się z pierwszymi, widocznymi skutkami upływu lat. Dodatkowo zabiegi rekonstruujące pozwalają na trwałe usunięcie niewielkich defektów. Z kolei usługi korygujące mają na celu eliminację wad wrodzonych i nabytych. Znajdują się one na pograniczu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Wybór zabiegu zależy od wieku pacjenta, pożądanego efektu oraz problemu, z którym się boryka.

Zabiegi anti-aging najczęściej stosuje się na twarz i dekolt w celu wypełnienia bruzd i zmarszczek. W tym celu stosuje się substancje na bazie kwasu hialuronowego oraz toksynę botulinową. Popularny jest również lifting tkanek skórnych, aby pobudzić je do regeneracji i produkcji kolagenu. Dodatkowo substancje odżywcze, nawilżające i lecznicze dostarcza się do skóry podczas zabiegu mezoterapii igłowej.

Zabiegi kosmetyczne Częstochowa

Klinika medycyny estetycznej Częstochowa proponuje bezinwazyjne zabiegi niwelujące oznaki starzenia się oraz interwencje chirurgiczne. Operacje plastyczne stanowią często jedyne rozwiązanie problemów, z którymi zmagają się pacjenci. Doskonałym przykładem jest usunięcie nadmiaru skóry z powłok brzusznych czy też modelowanie ciała. Powszechnym zabiegiem chirurgicznym jest również plastyka nosa oraz korekta odstających uszu. Największą popularnością wśród operacji plastycznych cieszy się  powiększanie biustu Częstochowa. Zabieg chirurgiczny polega na umieszczeniu implantów pod lub nad mięśniem piersiowym. Efektem zabiegu jest duży i jędrny biust, który niewątpliwie stanowi marzenie wielu kobiet. Jednak pacjenci medycyny i chirurgii plastycznej niechętnie przyznają się do korzystania z usług poprawiających ich wygląd.

POLECANE KLINIKI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ CZĘSTOCHOWA