Medycyna estetyczna Koszalin

 

Jeszcze kilka lat temu medycyna estetyczna stanowiła temat tabu. Wówczas zabiegi upiększające i odmładzające przeznaczone były jedynie dla celebrytów oraz osób zamożnych. Obecnie sytuacja uległa zmianie. Medycyna estetyczna jako jedna z prężnie rozwijających się dziedzin medycyny oferuje wiele bezinwazyjnych i bezpiecznych zabiegów. Jednak, aby przekonać pacjentów do skuteczności świadczonych usług, medycyna estetyczna musiała obalić wiele mitów.

Aktualnie klinika medycyny estetycznej Koszalin wspiera swoich pacjentów w dbaniu o ciało i estetyczny wygląd. Przychodząc do gabinetu żaden z klientów nie oczekuje ”eliksiru młodości”, lecz realnego sposobu na usunięcie widocznych oznak starzenia się. Młody wygląd to atut, który zarówno kobiety jak i mężczyźni pragną zachować na długie lata. Dlatego udajemy się na konsultacje oraz zabiegi, które przeprowadza doświadczony i wykwalifikowany lekarz medycyny estetycznej Koszalin.

Operacje plastyczne Koszalin

Klinika medycyny estetycznej Koszalin nieustannie śledzi najnowsze trendy, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich pacjentów. Coraz więcej zabiegów z zakresu medycyny estetycznej zastępuje usługi dotychczas oferowane przez chirurgię plastyczną. Obecnie pacjent może skorzystać z alternatywnych metod liftingu twarzy czy też plastyki powiek.

Bezinwazyjny lifting polega na umieszczeniu nici PDO w warstwie głębokiej skóry, co pozwala na wyraźne wygładzenie zmarszczek oraz poprawienie konturu twarzy. Rozpad nici liftingujących trwa około roku. W tym czasie następuje stymulacja procesów regeneracyjnych. Efektem zabiegu jest widoczna poprawa napięcia i jędrności skóry utrzymująca się przez dwa lata.

Wykorzystanie urządzenia plasmage pozwala na plastykę powiek bez użycia skalpela przy zachowaniu porównywalnych efektów. Aktualnie jest to najskuteczniejszy bezinwazyjny sposób na usuniecie nadmiaru wiotkiej skóry powiek. Dodatkowo to urządzenie wykorzystywane jest do redukcji zmarszczek oraz usuwania różnego rodzaju zmian skórnych.

Zabiegi kosmetyczne Koszalin

Pomimo dynamicznego rozwoju medycyny estetycznej chirurgia plastyczna nadal cieszy się dużą popularnością. Najczęściej wykonywanym zabiegiem chirurgicznych jest powiększanie biustu Koszalin. Operacyjne zwiększenie objętości piersi spełnia marzenia kobiet o dużym i jędrnym biuście, który stanowi jeden z atrybutów kobiecości. Jednak zastosowanie implantów nie ogranicza się do operacji biustu. Wykorzystuje  się je również w długoterminowym powiększaniu ust.

Wielu pacjentów decyduje się również na plastykę ciała. Zabieg chirurgiczny polega na usunięciu nadmiaru wiotkiej skóry, która pojawiła się w wyniku znacznej utraty masy ciała jak również u kobiet po przebytej ciąży. Do powszechnych operacji zalicza się także plastykę uszu oraz nosa. Zainteresowanie zabiegami chirurgicznymi wykazują głownie kobiety. Jednak nie brakuje mężczyzn, którzy pragną poprawić mankamenty urody. Często operacja plastyczny to jedyny sposób, by pozbyć się kompleksów oraz zyskać pewność siebie.

POLECANE KLINIKI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ KOSZALIN