Medycyna estetyczna Olsztyn

 

Medycyna estetyczna to jedna z gałęzi medycyny, która w ostatnich latach prężnie się rozwinęła. Początkowo luksusowe, dostępne dla nielicznych usługi obecnie stanowią komfort, na który wielu z nas może sobie pozwolić. Medycyna estetyczna musiała obalić wiele mitów, by uzyskać zwolenników. Przez ostatnie lata wzrosła świadomość społeczeństwa dotycząca zabiegów. Pojawiły się również innowacyjnie metody walki z objawami starzenia się oraz eliminacji defektów i mankamentów urody. Nowoczesne społeczeństwo pragnie zachować pełną blasku, jędrną skórę na długie lata. Młody wygląd to atut. Dbamy nie tylko o zdrowy i aktywny tryb życia ale także korzystamy z zabiegów mających na celu zapobiegać nieubłagalnym procesom starzenia się skóry. Klinika medycyny estetycznej Olsztyn cieszy się popularnością zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn, którzy stanowią ok. 30% pacjentów. Zabiegi estetyczne to nie tylko doskonały sposób na walkę ze zmarszczkami ale również na poprawę samopoczucia pacjentów, którzy teraz mogą czuć się i wyglądać młodo przez długie lata.

Operacje plastyczne Olsztyn

Zakres usług z zakresu medycyny estetycznej stale się powiększa. Dzieje się tak za sprawą nowoczesnej technologii, która czyni zabiegi coraz bardziej skuteczne, bezpieczne oraz nieinwazyjne. Stosowanie wypełniaczy w postaci kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej znanej jako botoks już nikogo nie dziwi. Jednak bezinwazyjny lifting twarzy czy plastyka powiek bez użycia skalpela stanowią innowacyjne metody walki o młody wygląd. Lekarz medycyny estetycznej Olsztyn musi zatem stale poszerzać swoją wiedzę i kompetencje, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Aktualnie popularnością cieszą się zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego, który posiada liczne zastosowania. Jednym z nich jest redukcja pierwszych oznak starzenia się. Dodatkowo promienie lasera pozytywnie działają na jędrność skóry oraz wspomagają walkę z cellulitem. Kolejnym popularnym zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej jest mezoterapia igłowa oraz osoczem bogatopłytkowym. Mezoterapia igłowa polega na dostarczeniu skórze niezbędnych substancji leczniczych, odżywczych lub regenerujących. Zabieg z powodzeniem walczy z oznakami starzenia się, a jego efekty są zauważalne już po jednorazowym skorzystaniu z usługi. Z kolei mezoterapia osoczem bogatopłytkowym wykonywana jest poprzez wstrzyknięcie osocza wyodrębnionego z krwi pacjenta. Zabieg ma na celu przyspieszenie procesów regeneracyjnych oraz wytworzenie nowych struktur kolagenowych, co pozwala uzyskać jędrną skórę.

Zabiegi kosmetyczne Olsztyn

Niestety nie każdy defekt czy mankament jesteśmy w stanie skorygować poprzez nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej. Wiele osób boryka się z niedoskonałościami, których eliminacja jest możliwa jedynie poprzez operację. Klinika medycyny estetycznej Olsztyn oferuje usługi z zakresu chirurgii plastycznej, którą można podzielić na:

  • Chirurgię plastyczną twarzy oferującą operacje plastyczne powiek górnych i dolnych, plastykę nosa, korektę odstających uszu, modelowanie policzków, a także lifting brwi, ust, twarzy i szyi.
  • Chirurgię plastyczną piersi. w jej skład wchodzą operacje dotyczące powiększania piersi, korekty asymetrii, podniesienie piersi, a także zmniejszenie objętości piersi. Warto podkreślić, że powiększanie biustu Olsztyn cieszy się dużą popularnością.

Chirurgię plastyczną ciała. Operacja ta dedykowana jest dla osób, które pragną poddać się plastyce powłok brzusznych, ud czy ramion. Dodatkowo można tutaj umieścić zabieg liposukcji czyli odsysania tłuszczu.

POLECANE KLINIKI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ OLSZTYN