MEDYCYNA ESTETYCZNA WROCŁAW

Medycyna estetyczna to popularna, dynamicznie rozwijająca się dziedzina medycyny. Oferowane usługi są bezpieczną i skuteczną metodą przywracania młodego i świeżego wyglądu. Zabiegi poprawiające urodę nie są już rzadko spotykanym luksusem. Korzystanie z różnorodnych usług upiększających staje się coraz bardziej powszechne. Klinika medycyny estetycznej Wrocław stara się sprostać wymaganiom i oczekiwaniom nowoczesnego społeczeństwa. Osoby korzystające z usług zazwyczaj nie chcą diametralnie zmienić swojego  wyglądu, lecz zatrzymać proces starzenia się i widoczne oznaki upływu lat. Zakres zabiegów przywracających zdrowy i piękny wygląd jest szeroki. Pacjenci często przychodzą już zdecydowani na konkretną usługę. Lekarz medycyny estetycznej Wrocław pomaga swoim pacjentom w dobraniu zabiegu i wyborze preparatu, który nie zawsze pokrywa się z ich wcześniejszą decyzją.

Medycyna estetyczna to nie tylko małoinwazyjne zabiegi przywracające młody wygląd. Oferowane usługi to również inwazyjne zabiegi oraz operacje, które korygują niedoskonałości lub spełniają marzenia pacjentów o pozbyciu się kompleksów.

Operacje plastyczne Wrocław

Zabiegi przy użyciu skalpela w dalszym ciągu cieszą się popularnością. Powiększanie biustu to najczęściej wykonywana operacja plastyczna zarówno w Polsce jak i na świecie. Implanty piersi stosowane są u pacjentek w celu zwiększenia objętości piersi oraz korekcji asymetrii. Jednak powiększanie biustu Wrocław nie jest jedynym zabiegiem chirurgicznym wykonywanym przez lekarzy medycyny estetycznej. Wiele pacjentek zwraca się do kliniki w celu zmniejszenia objętości piersi czy wyciągnięcia wciągniętych brodawek. Szczegółowe informacje dotyczące tych zabiegów oraz alternatywnych metod powiększenia biustu znajdują się w artykule rodzaje operacji piersi.

Kolejnym popularnym, inwazyjnym zabiegiem jest plastyka ciała. Dzięki operacji plastycznej możemy pozbyć się każdej niedoskonałości. Odstające uszy, za małe usta, za duży nos to tylko część problemów, z którymi zwracają się pacjenci do lekarza medycyny estetycznej Wrocław. Operacje plastyczne nie dotyczą jedynie twarzy. Chętnych nie brakuje również na plastykę brzucha, ud, pośladków a nawet łydek.

Zabiegi kosmetyczne Wrocław

Medycyna estetyczna z roku na rok staje się coraz bardziej popularna, a korzystanie z jej dobrodziejstw nie należy już do tematu tabu. Klinika medycyny estetycznej Wrocław oferuje swoim pacjentom wiele różnorodnych zabiegów mających na celu poprawę ich wyglądu oraz zachowanie młodego wyglądu na dłużej. Najpopularniejszą metodą walki ze zmarszczkami jest botoks i kwas hialuronowy. Z kolei mezoterapia przywraca skórze elastyczność i blask. Celem stosowanych zabiegów jest wyeliminowanie oznak upływu lat. Klinika medycyny estetycznej Wrocław jest popularna wśród kobiet i mężczyzn, jednak stanowią oni mniejszość.

Bezinwazyjne zabiegi poprawiające urodę są coraz bardziej powszechne. Lekarz medycyny estetycznej Wrocław w swojej ofercie posiada również tzw. zabiegi lunchowe. Zabiegani pacjenci mogą z nich skorzystać w przerwie obiadowej lub między spotkaniami. Ponadto  nowoczesna technologia pozwala nam na skorzystanie z zabiegów liftingujących bez użycia skalpela. Przykładem bezinwazyjnego liftingu twarzy jest zabieg HIFU stosowany w medycynie estetycznej dopiero od kilku lat. Polega on na przyłożeniu do twarzy urządzenia emitującego fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości, które powodują ruch komórek w tkankach. Inną bezinwazyjną metodą jest wykorzystanie fal radiowych, które stosowane są w urządzeniach odmładzających i ujędrniających skórę twarzy i ciała. Możliwości poprawy wyglądu jest wiele jednak należy pamiętać, że w medycynie estetycznej mniej znaczy lepiej.

POLECANE KLINIKI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ WROCŁAW