Witamy Państwa serdecznie w Katalogu Klinik Urody.

Portal KlinikiUrody.com.pl powstał w 2014 roku w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie medycyną estetyczną w Polsce. Z myślą o potrzebach Użytkowników proponujemy wiarygodne źródło poszukiwanych informacji o zabiegach lub metodach leczenia z zakresu chirurgicznej i niechirurgicznej poprawy urody, medycyny estetycznej, kosmetologii, stomatologii estetycznej, flebologii estetycznej, laserowej korekcji wzroku, leczenia wypadania włosów.

W KlinikiUrody.com.pl współpracujemy z klinikami medycznymi, lekarzami specjalistami i wykwalifikowanymi kosmetologami. Wiele ośrodków medycyny estetycznej prezentowanych w naszym portalu jest zarządzana lub współpracuje z wybitnymi fachowcami, którzy posiadają unikalne doświadczenie i wykształcenie kierunkowe w leczeniu oraz poprawie funkcjonalności estetycznej na każdym etapie życia pacjenta.

Większość lekarzy należy do ogólnopolskich czy międzynarodowych organizacji i stowarzyszeń oraz są liderami w zabiegach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Portal wspiera środowisko medyczne i daje możliwość zaprezentowania oferty w Katalogu Klinik Urody w celu umożliwienia pacjentom szybkiego dotarcia do poszukiwanych zabiegów, specjalisty lub miejsca.

Obserwując rosnące zainteresowanie publikowanymi treściami i rosnącą liczbę osób korzystających z witryny, serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z naszym portalem: kliniki medyczne, gabinety medycyny i kosmetologii estetycznej, centra i instytuty oraz ośrodki odnowy biologicznej i SPA, posiadające w swojej ofercie zabiegi:

 Medycyny Estetycznej    Chirurgii Plastycznej    Stomatologii Estetycznej    Laserowej Korekcji Wzroku    Trychologii    Flebologii Estetycznej    Kosmetologii Estetycznej

#klinikiurody