Artykuły sponsorowane

Dla niezarejestrowanych klinik / gabinetów / firm medycznych – Artykuł Sponsorowany

Reprezentujesz klinikę lub firmę z branży medycyny estetycznej? Dodaj artykuł i dotrzyj do potencjalnego klienta. Użytkownicy naszego portalu poszukują usług jakie oferujesz. Opłata jednorazowa za bezterminową publikację artykułu z linkiem do Twojej strony (link dofollow) od 249,00zł. Płacisz tylko raz i masz możliwośc wymiany artykułów (zastąpienia jednego artykułu następnym).

Oferta płatna skierowana do niezarejestrowanych lekarzy i specjalistów z dziedziny dermatologii, kosmetologii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej.

Jesteś zainteresowany dodaniem do portalu artykułu eksperckiego lub chcesz zamówić jego napisanie prosimy o kontakt.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Dla zarejestrowanych klinik / gabinetów / firm medycznych – Gościnny Artykuł Ekspercki

W ramach członkostwa dla klinik / gabinetów zarejestrowanych w portalu KlinikiUrody.com.pl oferujemy bezpłatne publikowanie Artykułów Eksperckich.

Publikowanie artykułów jest jedną z lepszych form reklamy w Internecie. Obecność w innych serwisach www daje dostęp do większego zakresu możliwości: otwarcie się na nowych klientów.

Jeżeli nasuwa się Państwu pytanie PO CO PISAĆ NA OBCYCH STRONACH, SKORO MOŻNA NA SWOJEJ? Odpowiadamy…

Dzięki publikacji w naszym portalu uzyskacie Państwo:
1. Integrację z serwisami społecznościowymi. Każdy artykuł ma przyciski umożliwiające udostępnianie lub komentowanie.
2. Link zwrotny (link odsyłający do strony internetowej kliniki), który dobrze wpływa na pozycjonowanie strony autora, pozostawiając tym samym konkurencję daleko w tyle.
3. Przewagę w sieci. Coraz więcej osób zauważa obecność Twojej marki w sieci, w efekcie czego nazwa zapada w pamięć, co zwiększa szanse na skorzystanie z oferty w przyszłości.
4. Większy ruch na stronie – tym najczęściej kończy się publikacja artykułów gościnnych, każdy, kto zapozna się z zawartością, chce poznać autora.
5. Korzyści pod kątem SEO. Poza możliwością zdobycia wartościowych linków, artykuł ze wzmianką o ofercie kliniki ma szansę trafić na wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania, ponieważ Google “promuje” treści użyteczne, cieszące się dużym zainteresowaniem internautów.

Artykuł w sposób bezpośredni ukazuje ogrom wiedzy i doświadczenia. Dzielimy się naszą wiedzą i kompetencjami, a w zamian otrzymujemy coś znacznie cenniejszego – zaufanie i lojalność grupy docelowej.

Grupa docelowa Portalu Klinikiurody.com.pl: pacjenci, potencjalni klienci zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje dotyczące wymagań ogólnych i technicznych.

INFORMACJE OGÓLNE
1. Miejsce publikacji: Strona główna (Ostatnie Artykuły – czasowo), zakładka Artykuły (publikacja stała).
2. Pod artykułem wymienione jest imię i nazwisko oraz tytuł naukowy autora (autorów), krótki opis z przekierowaniem do strony głównej kliniki.
3. W treści artykułu możemy umieścić do 3 linków prowadzących do danej strony. (Linki z artykułów mają bardzo dużą moc pozycjonującą Państwa strony www).

WYMAGANIA OGÓLNE
1. Preferowana długość artykułu: ok 6 000 znaków (w przypadku przekraczającej ilości znaków Portal zastrzega sobie prawo do podziału na dwie części publikowane osobno).
2. Każdy artykuł, przechodzi weryfikację. Jest to element polityki utrzymania wysokiej jakości treści pod względem użyteczności dla użytkownika jak i wyszukiwarek. Szczególną uwagę przywiązujemy do wartości merytorycznej artykułów eksperckich. Mile widziane jest, aby artykuł wzbogacony był o dane statystyczne, autorskie zdjęcia lub badania naukowe.

WYMAGANIA TECHNICZNE
1. Artykuł powinien zostać dostarczony elektronicznie w postaci edytowalnego pliku tekstowego (.doc/.docx/.odt).
2. Zdjęcia, wykresy, tabele zamieszczane w tekście powinny załączone być również w postaci oddzielnego pliku o rozszerzeniu .jpg lub .tiff