Alma-Medica Klinika Chirurgiczna Śląska 316, Kraków/Zabierzów

Lokalizacja


Adres

Alma-Medica Klinika Chirurgiczna
Śląska 316
32-080 Kraków/Zabierzów
tel.: +48660530140
kom.: +48 122586555
www: http://alma-medica.pl/
email: chirurgia@alma-medica.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 8:00 - 18:00
Wtorek 8:00 - 18:00
Środa 8:00 - 18:00
Czwartek 8:00 - 18:00
Piątek 8:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 14:00
Niedziela nieczynne


Klinika ALMA-MEDICA uzyskała status Szpitala, ponieważ dysponuje blokiem operacyjnym, zgodnym ze standardami Unii Europejskiej. Ze względu na profesjonalne zaplecze operacyjne jest jedną z najbardziej nowoczesnych i bezpiecznych prywatnych placówek w Polsce. Klinika wyposażona jest w nowoczesną salę operacyjną i wybudzeniową. Sale pobytowe zostały urządzone z myślą o komforcie i dobrym samopoczuciu Pacjentów.

ALMA-MEDICA usytuowana jest na terenie Jurajskiego Parku Krajobrazowego, w odległości 10 km od Krakowa oraz 8 km od Portu Lotniczego „Balice”. Blok operacyjny wraz z częścią hospitalizacyjną zajmuje oddzielne piętro w Klinice, dzięki temu Pacjenci Kliniki ALMA-MEDICA mają poczucie dyskrecji i komfortu. Zapewniamy kompleksową organizację zabiegów, organizujemy transport z lotniska, dworca, rezerwację biletów oraz na życzenie pacjentów umożliwiamy powrót transportem medycznym.

Wyposażenie kliniki

BLOK OPERACYJNY

W trosce o najwyższe bezpieczeństwo Pacjentów w Klinice zastosowano technologię klimatyzacji medycznej z systemem nawiewu laminarnego. Instalacja została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi wymaganiami europejskimi. Ma na celu obniżanie ryzyka infekcji pochodzących z powietrza, będących jedną z głównych przyczyn powstawania powikłań pooperacyjnych. System ten zwiększa ochronę pacjenta przed zakażeniami w trakcie zabiegu, wytwarza sterylną strefę ochrony przed zanieczyszczeniami. Zastosowane filtry usuwają zanieczyszczenia bakteryjne i wirusowe, zapewniając optymalne warunki dla pacjenta i personelu medycznego. Wysokie wymagania w zakresie czystości i jakości powietrza, stawiane nowoczesnym salom operacyjnym, wymusiły stworzenie rozwiązań na bazie technologii czystych pomieszczeń. W Klinice, powietrze czyste wymagane jest w całym obszarze chirurgicznym, obejmuje: pole operacyjne, instrumenty chirurgiczne, pacjenta i cały zespół wykonujący operację.

SALA WYBUDZEŃ

Zgodnie ze standardami europejskimi Klinika posiada nowoczesną salę wybudzeń. Pomieszczenie wyposażone jest w wyspecjalizowaną aparaturę medyczną do monitorowania funkcji życiowych. W sali wybudzeń pacjent jest pod stałą opieką i nadzorem pielęgniarskim.

REZERWOWE ŹRÓDŁO ZASILANIA ELEKTRYCZNEGO

Sala operacyjna wyposażona jest w nowoczesny systemem awaryjnego zasilania, który gwarantuje stały dopływ energii w przypadku awarii zewnętrznej sieci energetycznej.

SALA POBYTOWA

Wyposażona w toaletę, telewizor, dostęp do internetu, została urządzona z myślą o komforcie i dobrym samopoczuciu pacjentów. Z okna sali pobytowej rozpościera się widok na Tęczyński Park, o wyjątkowych walorach krajobrazowych.

O nas

Prywatna Klinika Chirurgii ALMA-MEDICA dysponuje blokiem operacyjnym, zgodnym ze standardami Unii Europejskiej. Jest jedną z najbardziej nowoczesnych placówek tego typu w Polsce.

W Klinice zastosowano najwyższe standardy bezpieczeństwa i nowoczesne rozwiązania technologiczne.

OPIEKA MEDYCZNA

Najwyższej klasy specjaliści, perfekcyjnie wyszkolony personel medyczny jest do dyspozycji pacjenta 24h na dobę. Zapewniamy profesjonalną organizację pobytu pacjenta od pierwszego kontaktu z naszą Kliniką.

Zaspokajamy indywidualne potrzeby i wymagania Pacjentów. Organizujemy transport z lotniska, dworca, rezerwację biletów, organizację transportu powrotnego. Zapewniamy możliwość kilkudniowej rekonwalescencji z opieką pielęgniarską oraz pobyt z osobą towarzyszącą.

INTYMNA LOKALIZACJA KLINIKI

Strefa chirurgiczna wraz z częścią hospitalizacyjną zajmuje oddzielne piętro w Klinice, daje to pacjentom poczucie komfortu, intymności i pełną dyskrecję. Klinika położona jest 12 km od centrum Krakowa, w Tęczyńskim Parku Krajobrazowym.

Zdjęcia

doktor Ciesiński podczas operacji
panorama sala
opieracja z Renata
alma_medica_chirurgia

Aktualnie brak aktualności

Nasza klinika wykonuje następujące zabiegi:

Toksyna botulinowa

Cena: 200

Obecnie nr 1 w medycynie estetycznej jako niechirurgiczny zabieg upiększający. Działanie toksyny botulinowej polega na blokowaniu połączeń nerwowo-mięśniowych w tkankach, co powoduje rozluźnienie mięśni mimicznych i wygładzenie skóry.

Wypełniacze skóry

Cena: 200

Wypełniacze tkankowe są wykonane z materiałów naturalnych lub syntetycznych, które zostały opracowane do iniekcji skórnych, np. preparaty kolagenowe i kwas hialuronowy.

Korekcja nosa (Rhinoplastyka)

Cena: 7 500

Plastyka nosa jest zabiegiem chirurgicznym przeprowadzanym w celach estetycznych lub leczniczych, zmiana kształtu nosa, korekcja deformacji przegrody nosa.

Korekcja uszu (Otoplastyka)

Cena: 3 000

Plastyka uszu obejmuje m.in. zmniejszenie dużych uszy lub powiększenie bardzo małych, odbudowę wad małżowiny.

Lifting twarzy (Rhytidektomia)

Cena: 10 000

Lifting twarzy i odsysanie tłuszczu może zredukować efekt luźnej skóry i zmarszczki wokół policzków i szyi, naciągając mięśnie i usunięcie nadmiaru skóry i tłuszczu, przywróci młodszy wygląd.

Implanty twarzy (policzki, broda)

Cena: 3 500

Implanty twarzy takie jak policzki lub broda wykorzystuje się, aby skorygować wady (cofniętą brodę, zapadnięte policzki). Implanty twarzy służą do rekonstrukcji, powiększania lub nadania odpowiednich proporcji.

Podniesienie piersi

Cena: 11 000

Lifting piersi (mastopeksja) poprawi wygląd i kształt piersi. Operacyjny zabieg podnosi tkankę piersi, zmienia położenie brodawki i otoczki i poprawia kształt piersi.

Implanty piersi

Cena: 11 000

Implanty piersi to metoda korygowania wielkości, kształtu biustu. Powiększenie, podniesienie lub uzupełnienie jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów chirurgii plastycznej.

Zmniejszanie piersi (Mammoplastyka)

Cena: 11 000

Zmniejszanie piersi jest operacją, która redukuje tkankę tłuszczową, gruczołową i skórę piersi. Efekt to mniejsze, kształtniejsze piersi, proporcjonalne do sylwetki ciała.

Plastyka brzucha (Abdominoplastyka)

Cena: 8 000

Plastyka brzucha może pomóc przywrócić kształt ciała, skierowana dla osób po odchudzaniu z luźną skórą w okolicy brzucha lub żołądka.

Chirurgia brodawki sutkowej

Cena: 3 000

Zabiegi chirurgiczne stosowane w celu skorygowania brodawki sutkowej, zmniejszenia lub powiększenia otoczki obszaru sutka. Zabiegi te są dostępne zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

Implanty ciała i implanty mięśniowe

Cena: 3 500

Implanty ciała (np, piersiowe, jąder, łydek i pośladków) są stosowane w celu skorygowania wady od urodzenia, lub w wyniku utratu wagi, urazu lub choroby.

Chirurgiczna plastyka męskich narządów płciowych

Cena: 800

Chirurgiczna plastyka miejsc intymnych męskich to rozwiązania zabiegowe, które wpłyną na poprawę poczucia własnej wartości i satysfakcji.

Zmniejszenie piersi (Ginekomastia)

Cena: 6 500

Operację usunięcia ginekomastii polega na usunięciu przerośniętych gruczołów piersiowych u mężczyzn.

Ginekologia plastyczna

Cena: 3 500

Chirurgia plastyczna (waginoplastyka lub labioplastyka) okolic intymnych poprawi wygląd i funkcję zewnętrznych i wewnętrznych narządów płciowych.

Endowaskularny laser ablacyjny w usuwaniu żylaków EVLA / EVLT

Cena: 2 800

Endowaskularna ablacja laserowa (EVLA), określana również jako Endovenous Laser Treatment (EVLT) jest nieinwazyjną metodą leczenia żylaków

Korekcja brody

Cena: 2 700

Korekcja kształtu brody metodą chirurgii estetycznej poprawi profil twarzy.

Liposukcja

Cena: 5 000

Liposukcja jest techniką chirurgiczną stosowaną do usuwania komórek tłuszczu z wybranych miejsc na ciele opornych na zdrową dietę i regularne ćwiczenia.

Plastyka powiek (Blepharoplastyka)

Cena: 3 200

Plastyka górnej lub dolnej powieki ma na celu przywrócić młodzieńczy wygląd poprzez redukcję opadającej powieki lub usunięcie worków tłuszczowych i ciemnych podkówek pod oczami.

Peelingi medyczne

Cena: 120

Peelingi medyczne to zabiegi złuszczania zrogowaciałego naskórka i skuteczna metoda minimalizowania defektów kosmetycznych oraz walki ze starzeniem się skóry, wykonywane pod okiem doświadczonego lekarza.

Skleroterapia i Mikroskleroterapia w leczeniu żylaków i drobnych żyłek

Cena: 600

Metoda ta jest często stosowana w leczeniu mniejszych żylaków i żył np. pajączków. Przeprowadzana w warunkach ambulatoryjnych (nie wymaga pozostania w szpitalu). Niekiedy trzeba kilku zabiegów, aby całkowicie zamknąć żyły.

Podniesienie pośladków

Cena: 5 000

Istnieje kilka różnych metod, które można zastosować w celu poprawy kształtu i wyglądu pośladków. Liposukcja, implant lub przeszczep własnej tkanki tłuszczowej w celu podniesienia, wymodelowania lub powiększenia pośladków.


Marek Ciesiński

specjalista chirurgii plastycznej

Specjalista chirurgii plastycznej Marek Ciesiński dyplom lekarza uzyskał w 1989 roku na Akademii Medycznej w Krakowie.

Po uzyskaniu specjalizacji I st. z Chirurgii Ogólnej swoje doświadczenie w zakresie Chirurgii Plastycznej zdobywał w Klinice Chirurgii Szczękowej CM Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, oraz w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej prof. Stanisława Bartkowskiego.

Specjalizacja pod kierunkiem dr med. Piotra Wójcickiego w najstarszym i najlepszym w Polsce ośrodku chirurgii plastycznej w Polsce w Polanicy Zdroju.

Udział w licznych krajowych i międzynarodowych szkoleniach w zakresie chirurgii plastycznej prowadzonych pod kierunkiem takich sław chirurgii plastycznej jak: James William Futrell, Malcolm Alan Lesavoy, Hubertus Tilcorn, Gottfried Lemperle, Frode Amland, Rafael de la Plaza, Ewaldo de Souza Pinto, Hilton Becker, Thomas D.Rees, Jhon McCarthy.

Praktyka w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej w Niemczech, Szwecji, Holandii i w Stanach Zjednoczonych.

Oraz zatrudnienie w charakterze lekarza specjalisty w Klinice Chirurgii Plastycznej w Vejle-największym ośrodku chirurgii piersi w Danii.

Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Członek Towarzystwa Leczenia Oparzeń. Członek Towarzystwa Mikrochirurgii.

Piotr  Glanowski

Piotr Glanowski

dermatolog, kosmetolog

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Doświadczenie zawodowe zdobywał jako asystent w Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Rydygiera oraz Szpitala im. Żeromskiego w Krakowie. Absolwent Studiów Podyplomowych z dziedziny Kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole. Od 7 lat współpracuje z Centrum Spa Dr Irena Eris w Krynicy i licznymi Gabinetami Dermatologii Estetycznej w Krakowie. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego , v-ce prezes Stowarzyszenia Kosmetologów Polskich.

Filip Reś

chirurg naczyniowy

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.
Jest specjalistą II stopnia chirurgii ogólnej. Od 1997 roku pracował jako asystent i wykładowca w Collegium Medicum UJ. Następnie jako starszy asystent w specjalistycznym Szpitalu im. G. Narutowicza. W kolejnych latach pełnił funkcję Kierownika Ambulatorium Onkologicznego w III Klinice Chirurgicznej . Obecnie pracuje jako chirurg ogólny w szpitalu w Proszowicach oraz w pododdziale Chirurgii Naczyniowej przy Klinice Kardiochirurgii Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie. Zakres działalności to: chirurgia ogólna, obecnie otwarta specjalizacja z zakresu chirurgii naczyniowej.Aktualnie brak ofert pracy

Skontaktuj się z nami

Captcha image

Poszukiwane informacje :: Zabiegi, Kwas hialuronowy powiększanie, wygładzenie zmarszczek, elektroliza usuwanie włosów, Endermologia zabieg antycellulitowy, Komórki macierzyste, Kriolipoliza, IPL LED fotoodmładzanie, laser IPL depilacja, Laser frakcyjny w terapii regeneracji skóry, Laserowe usuwanie tatuażu, Lipoliza iniekcyjna, Mezoterapia igłowa, Nadpotliwość leczenie, Osocze bogatopłytkowe PRP, Peelingi medyczne, Radiofrekwencja RF na twarz ciało, Skleroterapia leczenie żylaków, powiększanie Implanty piersi, Korekcja uszu, Lifting twarzy, lipoliza, liposukcja, plastyka piersi, sklep Estetyka.pl pielęgnacja kosmetyki, transfer tłuszczu, przeszczep tłuszczu, Przeszczep włosów, transplantacja włosów, wybielanie licówki zębów, dr opinie, ranking lekarzy, lekarz specjalista Szczecin, Klinika Warszawa, Klinika medycyna estetyczna Katowice, Chirurg Plastyczny Warszawa, Stomatologia estetyczna Pruszków, klinika Łódź, Wyszukaj zabieg medycyny estetycznej, filtruj Jelenia Góra, Gdańsk, Gdynia, Sopot, kliniki medycyny estetycznej, Wyszukiwarka zabiegów, artykuły kliniki chirurgii plastycznej, operacje plastyczne Wrocław, chirurg plastyczny Kraków, nowości chirurgia plastyczna ::

© 2014 - 2017 Portal KlinikiUrody - wszystkie prawa zastrzeżone