Klinika Wiatroszak ESTmedica

Klinika Wiatroszak ESTmedicaZweryfikowana

Opis kliniki

Klinika Wiatroszak ESTmedica to nowoczesne, prężnie działające i niezwykle komfortowe miejsce, w którym wszyscy Pacjenci czują się wyjątkowo.

Założeniem naszego działania jest profesjonalne, kompleksowe i uczciwe podejście do Pacjenta i Jego problemów. Nasza Klinika nie jest największa, ale dokładamy wszelkich starań, aby była najlepsza. Od pierwszego dnia naszego istnienia pomagamy cieszyć się swoim ciałem, uczymy akceptacji siebie, a jednocześnie staramy się rozwiązywać wiele problemów natury medycznej i psychologicznej. Upiększamy, likwidujemy kompleksy, modelujemy sylwetkę, opóźniamy procesy starzenia się, a nawet zatrzymujemy czas.

Profesjonalizm

Klinika wspiera rozwój kompetencji pracowników, wiedzy o rynku i produktach. Buduje autorytet poszerzając grono zadowolonych Pacjentów. Wdrażamy rozwiązania adekwatne do oczekiwań i zgodne z najwyższymi światowymi standardami.

Zadowolony Klient

Zespołowi Kliniki zależy, aby każdy Pacjent czuł satysfakcję z uzyskanych efektów przeprowadzonych zabiegów. Problemy każdej osoby rozpatrywane są indywidualnie. Nasza Klinika z każdym dniem dzięki profesjonalizmie lekarzy i personelu staje się coraz lepsza.

Poczucie bezpieczeństwa

Jesteśmy godni zaufania – każdy zabieg poprzedzony jest indywidualną konsultacją oraz ewentualnymi badaniami – jest przeprowadzony w aseptycznych warunkach, z zastosowaniem najlepszych sprawdzonych preparatów i sprzętu, jak rownież przez doskonale przygotowany zespół. Chirurgia plastyczna oraz medycyna estetyczna to nasza specjalność.

Etyka

Wszystkie zabiegi w Klinice wykonywane są uczciwie, bez “oszczędności” i unikania gratisowych zabiegów korygujących. Zapewniamy pełną anonimowość i dyskrecje zgodnie z obowiązującym Kodeksem Etyki Lekarskiej.