Twarz - poprawa struktury / kondycji skóry

Twarz – poprawa struktury / kondycji skóry

Anti aging pozwala na zahamowanie i odwrócenie niekorzystnych zmian zachodzących wraz z wiekiem. Zabiegi te mają na celu naturalną stymulację organizmu do regeneracji.


W myśl zasady „Lepiej zapobiegać niż leczyć” zabiegi prewencyjne jako sposób na utrzymanie urody, cieszą się coraz większym powodzeniem. Anti aging pozwala na zahamowanie i odwrócenie niekorzystnych zmian zachodzących wraz z wiekiem. Zabiegi te mają na celu naturalną stumulację organizmu do regeneracji.

Zmiany występujące na skórze obejmują utratę sprężystości i elastyczności: zmarszczki z czasem mogą stać się głębsze, możemy zauważyć nierówności w kolorze naszej skóry, przebarwienia (plamy starcze) i drobne pajączki. Ponadto utrata tkanki tłuszczowej może powodować, że skóra na twarzy staje się luźna i obwisła powodując zniekształcenia w wyglądzie owalu twarzy.

Poprawa kondycji skóry i jej gęstości, rewitalizacja, nawilżenie o tym marzy każdy, poprawę przyniosą nieinwazyjne i bardzo skuteczne metody medycyny estetycznej wymione poniżej.

Dodatkowe propozycje zabiegów, można znaleźć w kolejnych sekcjach: Plamy pigmentacyjneZmarszczki i bruzdyPajączki i naczynkaNaciąganie skóry twarzyNiechirurgiczny lifting twarzy.

Przeczytaj inne:
Laser IPL LED fotoodmładzanie
Laser / IPL / LED fotoodmładzanie

Plastyka pępka (Umbilikoplastyka)
Plastyka pępka (Umbilikoplastyka)

Zamknij