Ideal® hybrydowy implant do powiększania piersi.

Ideal® hybrydowy implant do powiększania piersi.

Połączenie naturalnego wyglądu żelu silikonowego z bezpieczeństwem soli fizjologicznej.

To już oficjalne. (US – Food and Drug Administration) FDA zatwierdził implanty Idea® Implant, w operacjach powiększania piersi. Zatwierdzenie FDA zostało oparta na podstawie szczegółowych badań i danych. W badania kliniczne w USA, które rozpoczęły się w 2009 roku, zaangażowano 45 chirurgów plastycznych i 502 kobiet. Badanie kliniczne są cały czas prowadzone, planowane zakończenie badań 2020.

Idea Implant – hybrydowy implant piersi, został wynaleziony w styczniu 2006 roku, założeniem było opracowanie idealnego implant, który łączyłby najlepsze z obu obecnych implantów: naturalny efekt żelu silikonowego i bezpieczeństwa soli fizjologicznej.

Lata badań, testów przy udziale kobiet i chirurgów plastycznych doprowadziły do zaprojektowania implantu piersi IDEAL IMPLANT® z roztworem soli fizjologicznej.

Z zewnątrz wygląda jak standardowy implant z soli, z wyjątkiem, że krawędzie zostały obniżone, tak aby lepiej, przylegały do zarysu ściany klatki piersiowej, środek zawiera szereg dodatkowych powłok, natomiast wewnętrzna struktura została zaprojektowana tak, aby regulować ilość soli fizjologicznej. Ponieważ ideą implantów IDEAL, było połączyć najlepsze cechy obu, naturalny wygląd żelu silikonowego i bezpieczeństwo soli fizjologicznej, został nazwany przez kobiety i chirurgów plastycznych “Hybrid ™” hybrydowy implant piersi.

Czytaj cały artykuł: Implanty piersi silikonowe vs sól fizjologiczna.

Przeczytaj inne:
Hydradermabrazja
Hydradermabrazja

Medycyna estetyczna – odpowiedź Ministerstwa Zdrowia na apel Naczelnej Rady Lekarskiej.
Medycyna estetyczna – odpowiedź Ministerstwa Zdrowia na apel Naczelnej Rady Lekarskiej.

Zamknij