Ultradźwięki lifting twarzy (HIFU intensywne działanie fal ultradźwiękowych)

Ultradźwięki lifting twarzy (HIFU intensywne działanie fal ultradźwiękowych)

Zabieg ultradźwiękami jest bezinwazyjną metodą odmładzania twarzy “lifting bez skalpela”, powoduje natychmiastowe obkurczenie skóry twarzy i szyi, stymuluje produkcję kolagenu.


Zastosowanie: potocznie mówiąc „nawisy” skórne i zwiotczenia w takich miejscach jak: powieki, policzki, linia żuchwy, podbródek, dekolt.

Terapia HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) wykonywana jest za pomocą urządzenia emitującego fale ultradźwiękowe, dociera do skóry i tkanki podskórnej, aby napiąć ją i podnieść. Unikalna technologia obrazowania ultradźwiękowego, podobnie jak w urządzeniach usg, pozwala kontrolować głębokość energii ultradźwiękowej na odpowiednim poziomie (głębokość i częstotliwość), aby napiąć i przebudować zmienioną tkankę, bez pozostawienia negatywnych skutków na powierzchni skóry.

Energia cieplna stymuluje regenerację kolagenu, który będzie odbudowywał się w czasie. Proces tworzenia nowego kolagenu następuje stopniowo, w efekcie uzyskamy naturalny i długotrwały efekt liftingu.

Przeciwskazania: zmiany trądzikowe, implanty, wszczepione urządzenia elektryczne, aktywne choroby skóry i autoimmunologiczne, rany, w trakcie terapii przeciwzakrzepowej.

Przeczytaj inne:
Wzrok
Wzrok

Efekty stosowania zabiegów łączonych w medycynie estetycznej
Efekty stosowania zabiegów łączonych w medycynie estetycznej

Zamknij