Niechirurgiczna transplantacja włosów

Niechirurgiczna transplantacja włosów

Zabieg przeszczepu włosów innowacyjną metodą przy użyciu urządzenia S.A.F.E.R. lub NeoGraft – wspomagana podciśnieniowo ekstrakcja i implantacja włosów w obrębie m.in: głowy, brwi, rzęs, brody.


System SAFER® / NeoGraft® zautomatyzowane techniki FUE do ekstrakcji i reimplantacji przeszczepów. Brak blizn, procedury nieinwazyjne i oszczędność czasu. System S.A.F.E.R (Suction Assisted Follicular Extraction and Re-implantation) to ostatnie, rewolucyjne urządzenie do bezpiecznego przeszczepu włosów.

Urządzenie umożliwia lekarzowi dokładne wyizolowanie jednostkowych szczepów włosowych z otaczającej tkanki, a następnie osadzenie w obszarze odbiorcy z wykorzystaniem standardowych technik.

Za pomocą mechanicznego systemu, znacznie zwiększa się szybkość i jakość transplantacji, minimalizuje prawdopodobieństwo uszkodzeń przeszczepów.

Procedura. SAFER i NeoGraft to urządzenie elektro-pneumatyczne, które bez problemu jest w stanie z niezmienną, najwyższą dokładnością wykonać setki razy operacje pobrania i implantacji kompletnej struktury włosa. Mieszek włosowy pobierany jest ze skóry dzięki działaniu podciśnienia. Minimalizuje to ryzyko przecięcia i uszkodzenia cebulki włosa. Automatyzacja obu faz zabiegu (pobierania i implantacji) znacząco skraca czas trwania operacji, co tak, że przyczynia się do lepszego stanu wszczepianego materiału i zwiększa komfort pacjenta. Pacjent poddany jest lokalnemu znieczuleniu.

Pozostałe zalety: technika nie inwazyjna, krótki czas regeneracji, optymalny efekt estetyczny, precyzyjna implantacja przeszczepu, brak blizn.

Metoda wykorzystywana w rekonstrukcji (zagęszczenie) brwi, rzęs, wąsów, brody a także w przypadku przerzedzenia lub wypadania włosów po urazach lub leczeniu.

Efekt końcowy każdej transplantacji włosów zależy od umiejętności i doświadczenia chirurga przeszczepu włosów, rozpocznij teraz szukanie specjalisty.

Przeczytaj inne:
Zabiegi z wykorzystaniem własnych tkanek przełomem w odmładzaniu.
Zabiegi z wykorzystaniem własnych tkanek przełomem w odmładzaniu.

Oczy (worki pod oczami i kurze łapki)
Oczy (worki pod oczami i kurze łapki)

Zamknij