NeoGen™ Plasma regeneracja skóry

NeoGen™ Plasma regeneracja skóry

NeoGen System – technologia plazmy azotowej w medycynie estetycznej jest rewolucyjnym zabiegiem. Zabieg regeneruje skórę, która staje się jędrniejsza, bardziej młodzieńcza i znacznie wygładza linie i zmarszczki, także wokół oczu i ust.


NeoGen ™ Głęboka regeneracja skóry technologią plazmy azotowej.

Zabiegi przeprowadza się na twarzy, szyi, dekolcie i dłoniach, tworząc niesamowite efekty, które dają skórze młodzieńczy wygląd, jaki był wcześniej możliwy tylko operacyjnie.
Za pomocą plazmy azotowej urządzenie przenosi energię w postaci serii kontrolowanych impulsów, inicjując powstawanie zupełnie nowej warstwy skóry. Następuje proces złuszczania naskórka i tworzenia nowej warstwy skóry, która będzie miękka, młoda i wolna od wad, takich jak zabarwienie i uszkodzenia słoneczne.

Ciepło emitowane przez enegię plazmy głęboko ogrzewając warstwy skóry powoduje powstawanie nowego kolagenu i elastyny. Energia plazmowa nie powoduje uszkodzenia komórek, a jedynie ich termiczną modyfikację. Pierwsze efekty widać po zabiegu, natomiast do roku czasu będą zauważalne kolejne widoczne rezultaty kuracji. Metoda nie powoduje krwawienia i zmniejsza ryzyko powikłań.

Licznie przeprowadzane zabiegi na świecie i badania kliniczne potwierdzają technologię plazmy azotowej jako bezpieczną i skuteczną.

Przeczytaj inne:
Plastyka powiek (Blepharoplastyka)
Plastyka powiek (Blepharoplastyka)

Skuteczne sposoby na rozszerzone pory skórne.

Zamknij