FDA zaleca wypełniacz Radiesse do przywrócenia objętości skóry rąk.

FDA zaleca wypełniacz Radiesse do przywrócenia objętości skóry rąk.

Według badań klinicznych prowadzonych przez Merz przez ponad 12 miesięcy, wskazano, że Radiesse przynosi istotną poprawę objętości skóry oraz produkcji kolagenu po trzech miesiącach od zabiegu.

Wypełniacz Radiesse, Merz Aesthetics ma szerokie zastosowanie jako wypełniacz twarzy. Redukcja zmarszczek jest osiągana poprzez uzupełnienie objętości skóry preparatem. RADIESSE™ wypełniacz natychmiast nadaje skórze objętości i redukuje oznaki starzenia się skóry, ponieważ składa się z mikrocząsteczek wapnia i specjalnej matrycy żelowej.

Działanie preparatu RADIESSE™ jest wyjątkowe, ponieważ tworzy rusztowanie pod skórą, odbudowuje strukturę i stymuluje produkcję naturalnego kolagenu. Według badań klinicznych prowadzonych przez Merz przez ponad 12 miesięcy, wykazano, że Radiesse przynosi istotną poprawę objętości skóry oraz produkcji kolagenu po trzech miesiącach od zabiegu, a efekt dzięki stymulacji produkcji kolagenu jest długotrwały. Merz ponadto twierdzi, że wyniki nie wykazały szkodliwości na funkcję ręki.

Radiesse został zatwierdzony w 2006 roku przez FDA (Amerykański Federalny Urząd do rejestracji Żywności i Leków) do wypełnień skóry, stosowany dla przywrócenia i / lub korekty utraty tłuszczu na twarzy u osób z HIV, jak również do korekcji oznak starzenia się skóry: do korekty głębokich zmarszczek i fałd wokół nosa i ust.

Źródło: AestheticsJournal.com

Przeczytaj inne:
Implanty piersiowe
Implanty piersiowe po mastektomii

Naczyniaki, znamiona
Naczyniaki, znamiona

Zamknij