REKLAMA

Biżuteria nazębna

Biżuteria nazębna to ozdoba zadbanych i pięknych zębów.

Biżuteria nazębna może być postrzegane jako forma autoekspresji, która może dodać twojemu uśmiechu nowego wymiaru i blasku.

Ozdoby na zęby. Kamienie i biżuteria nazębna może być wykonane z kryształu górskiego lub innych metali szlachetnych i kryształków np. Swarovskiego.

Biżuteria jest zwykle stosowane do górnych przednich siekaczy lub kłów, lub tam, gdzie zęby są najbardziej widoczne, gdy się uśmiechamy. Biżuteria zębów błyszczy i zwraca uwagę na usta, kiedy się uśmiechasz, subtelnie podkreślając jasny biały uśmiech.

Fakty dotyczące biżuterii zębów:

  • ozdoby zębów są małej średnicy (tylko 1,8 mm),
  • zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny,
  • aplikacja nie wymaga wiercenia otworu,
  • jest to bezbolesne,
  • jest zabawna,
  • nie szkodzi zębom,
  • ozdoba tymczasowa,
  • odporna na plamy,
  • nie zakłóca regularnego szczotkowania, nawet jeżeli używasz szczoteczki elektrycznej.

Rekomendowane jest, aby udać się do wykwalifikowanego gabinetu stomatologicznego, który zapewni prawidłową instalację biżuterii. Procedura jest krótka i bezbolesna, trwa około 10 minut. Wybrany kamień jest przytwierdzany do zęba za pomocą materiału kompozytowego lub specjalnego kleju.

W przeciwieństwie do wcześniejszych metod, które polegały na wierceniu otworu, szkliwo na powierzchni zęba nie musi być wiercone.

Przed założeniem ozdoby nazębnej, lekarz sprawdzi, czy ząb nie wymaga leczenia. Stomatolog musi mieć pewność, że szkliwo zębów jest mocne, zdrowe.

Procedura. Gdy stomatolog nie widzi przeciwwskazań i ząb jest zdrowy, następnym krokiem jest wybór ozdoby. Stomatolog przystępuje do etapu dokładnego oczyszczenia powierzchni zęba i okolic. Powierzchnia zęba jest lekko szlifowana i ozdoba jest następnie przyklejana i utwardzana.

Jak długo utrzymuje się ozdoba na zębach? Biżuteria zwykle służą od 6 miesięcy do roku. W dużej mierze zależy od położenia ozdoby, nawyków żywieniowych i higieny jamy ustnej.

Jeśli zdecydujesz się na usunięcie ozdoby lub wymiany na inny klejnot, stomatolog w łatwy sposób może tą czynność wykonać. Ozdoby mogą być usunięte lub zastąpione w każdej chwili, bez wpływu na szkliwo zębów.


Stosowane produkty
Znajdź Klinikę

Województwo: Miasto:

Poszukiwane informacje :: Zabiegi, Kwas hialuronowy powiększanie, wygładzenie zmarszczek, elektroliza usuwanie włosów, Endermologia zabieg antycellulitowy, Komórki macierzyste, Kriolipoliza, IPL LED fotoodmładzanie, laser IPL depilacja, Laser frakcyjny w terapii regeneracji skóry, Laserowe usuwanie tatuażu, Lipoliza iniekcyjna, Mezoterapia igłowa, Nadpotliwość leczenie, Osocze bogatopłytkowe PRP, Peelingi medyczne, Radiofrekwencja RF na twarz ciało, Skleroterapia leczenie żylaków, powiększanie Implanty piersi, Korekcja uszu, Lifting twarzy, lipoliza, liposukcja, plastyka piersi, sklep Estetyka.pl pielęgnacja kosmetyki, transfer tłuszczu, przeszczep tłuszczu, Przeszczep włosów, transplantacja włosów, wybielanie licówki zębów, dr opinie, ranking lekarzy, lekarz specjalista Szczecin, Klinika Warszawa, Klinika medycyna estetyczna Katowice, Chirurg Plastyczny Warszawa, Stomatologia estetyczna Pruszków, klinika Łódź, Wyszukaj zabieg medycyny estetycznej, filtruj Jelenia Góra, Gdańsk, Gdynia, Sopot, kliniki medycyny estetycznej, Wyszukiwarka zabiegów, artykuły kliniki chirurgii plastycznej, operacje plastyczne Wrocław, chirurg plastyczny Kraków, nowości chirurgia plastyczna ::

© 2014 - 2017 Portal KlinikiUrody - wszystkie prawa zastrzeżone