REKLAMA

Redermalizacja

Prewencja starzenia i odbudowa skóry.

Redermalizacja – innowacyjny zabieg anti – aging

Mimo świadomości, iż starzenie się jest procesem nieuniknionym, podejmujemy ciągłą walkę z powstrzymaniem objawów starzenia. Czy walka ta może być wygrana? Medycyna estetyczna udowadnia, że tak. A nową bronią na polu anti – aging okazuje się być redermalizacja. Czego można się spodziewać po tym zabiegu odmładzającym?

Twoja skóra potrzebuje odnowy? Postaw na redermalizację!

Starzenie to wypadkowa wielu procesów, wśród których – z punktu widzenia medycyn estetycznej – jest osłabienie włókien kolagenowych i elastynowych oraz spadek depozytów kwasu hialuronowego w skórze. Istotne jest także spowolnienie procesów życiowych komórek, co negatywnie wpływa na ich odżywienie i zdolności regeneracyjne. Odpowiedzią na te niekorzystne zmiany zachodzące w skórze jest redermalizacja.

Zabieg redermalizacji łączy w sobie wielokierunkowy wpływ na skórę, który obejmuje m. in.:

- dogłębne nawilżenie skóry

- obudzenie procesów regeneracyjnych skóry

- stymulację syntezy kolagenu i elastyny

- pobudzenie mikrokrążenia skóry

- działanie antyoksydacyjne chroniące przed wpływem wolnych rodników

Skuteczność redermalizacji oceniana jest bardzo wysoko, co wynika z oddziaływania na niemal każdy aspekt starzenia się skóry. Jednoczesne wykorzystanie kwasu hialuronowego oraz bursztynianu sodu (w różnych stężeniach) w postaci preparatu Xela Rederm zauważalnie odnawia strukturę i funkcjonowanie skóry. A jak wygląda zabieg redermalizacji?

Redermalizacja krok po kroku

Zabieg redermalizacji powinien być poprzedzony konsultacją dermatologiczną i określeniem potrzeb skóry oraz zaplanowaniem leczenia. Następnie pacjent poddawany jest zabiegowi redermalizacji, do którego nie jest wymagane żadne przygotowanie. Redermalizacja polega na iniekcji preparatów odżywczych metodą mezoterapii. Iniekcje trwają zaledwie kilka minut a miejscowe zaczerwienienie i obrzęk ustępują do godziny po zabiegu.

W zależności od potrzeb skóry stosowane są preparaty o różnych stężeniach. Protokół zabiegów redermalizacji przedstawia się następująco:

  • Kwas hialuronowy w stężeniu 1, 1% oraz bursztynianu sodu w stężeniu 1, 6%, czyli preparat Xela Rederm 1, 15 dedykwany jest osobom w wieku 28 – 35 lat, o skórze dotkniętej zmianami potrądzikowymi, przebarwieniami.

  • Kwas hialuronowy w stężeniu 1, 8% i bursztynianu sodu w stężeniu 1, 6%, czyli preparat Xela Rederm 1, 8% dedykowany jest osobom powyżej 35 roku życia, o cerze przesuszonej, dotkniętej zmarszczkami, cienkiej i osłabionej.

  • Kwas hialuronowy w stężeniu 2, 2% i bursztynianu sodu w stężeniu 1, 6%, czyli preparat Xela Rederm 2, 2% dedykowany jest osobom z zaawansowanymi zmianami skóry związanymi z wiekiem, dotkniętych głębokimi zmarszczkami .

Zabieg redermalizacji powinien być przeprowadzony w serii kilku zabiegów, w odstępach dwutygodniowych. A jakie są efekty redermalizacji?

Zaskoczy Cię efekt końcowy zabiegu redermalizacji. Jeśli chodzi o zabiegi redermalizacji, opinie nie pozostawiają wątpliwości – jest to zabieg bardzo skuteczny.

Efekt redermalizacji to m. in.:

- lifting skóry

- rozjaśnienie przebarwień

- redukcja zmarszczek

- nawilżenie skóry

- uelastycznienie i ujędrnienie skóry

- wygładzenie faktury skóry

Czy każdy może wykonać zabieg redermalizacji?

Jak niemal każdy zabieg medycyny estetycznej, także redermalizacja nie jest przeznaczona absolutnie dla każdego.

Przeciwwskazania do redermalizacji to ciąża i laktacja, menstruacja, skłonność do powstawania blizn przerostowych, stany zapalne skóry czy uczulenie na jakikolwiek składnik preparatu.


Stosowane produkty
· Xela Rederm®, Hyalual®
Znajdź Klinikę

Województwo: Miasto:

Poszukiwane informacje :: Zabiegi, Kwas hialuronowy powiększanie, wygładzenie zmarszczek, elektroliza usuwanie włosów, Endermologia zabieg antycellulitowy, Komórki macierzyste, Kriolipoliza, IPL LED fotoodmładzanie, laser IPL depilacja, Laser frakcyjny w terapii regeneracji skóry, Laserowe usuwanie tatuażu, Lipoliza iniekcyjna, Mezoterapia igłowa, Nadpotliwość leczenie, Osocze bogatopłytkowe PRP, Peelingi medyczne, Radiofrekwencja RF na twarz ciało, Skleroterapia leczenie żylaków, powiększanie Implanty piersi, Korekcja uszu, Lifting twarzy, lipoliza, liposukcja, plastyka piersi, sklep Estetyka.pl pielęgnacja kosmetyki, transfer tłuszczu, przeszczep tłuszczu, Przeszczep włosów, transplantacja włosów, wybielanie licówki zębów, dr opinie, ranking lekarzy, lekarz specjalista Szczecin, Klinika Warszawa, Klinika medycyna estetyczna Katowice, Chirurg Plastyczny Warszawa, Stomatologia estetyczna Pruszków, klinika Łódź, Wyszukaj zabieg medycyny estetycznej, filtruj Jelenia Góra, Gdańsk, Gdynia, Sopot, kliniki medycyny estetycznej, Wyszukiwarka zabiegów, artykuły kliniki chirurgii plastycznej, operacje plastyczne Wrocław, chirurg plastyczny Kraków, nowości chirurgia plastyczna ::

© 2014 - 2017 Portal KlinikiUrody - wszystkie prawa zastrzeżone