REKLAMA

CEREC

Co to jest CEREC?

CEREC – zintegrowany system odbudowy protetycznej, pozwalający uzyskać doskonały efekt w ciągu godziny. Metoda Cerec jest idealna dla osób, które pragną odzyskać swój naturalny uśmiech w krótkim czasie, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik i bez obaw o komplikacje.

CEREC jest systemem komputerowym, służącym do projektowania i wykonywania estetycznych, pełnoceramicznych koron i mostów na zębach własnych oraz koron i mostów na implantach.

Zaawansowana technologia obrazowania 3D pozwala zaprojektować, wyprodukować i osadzić w jamie ustnej całą gamę wypełnień ceramicznych.

Kiedyś i dziś.

Dawniej stosowano wycisk, następnie pacjent czekał około dwóch tygodni na wizytę, jeżeli nie były potrzebne poprawki stomatolog dokonywał ostateczny zabieg. Dziś, dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu w ciagu jednego dnia uzyskać doskonały efekt odbudowy protetycznej. Zaawansowana technologia obrazowania 3D pozwala zaprojektować, wyprodukować i osadzić w jamie ustnej całą gamę wypełnień ceramicznych.

Jak działa CEREC?

Na początku usuwane jest wcześniejsze wypełnienie i części zęba zniszczone przez próchnicę. Następnie powierzchnia zęba pokrywana jest specjalnym pudrem w spray’u, który umożliwia zeskanowanie jego powierzchni przy użyciu małej kamery wewnątrzustntej. To pozwala stomatologowi na przygotowanie trójwymiarowego projektu komputerowego. Model ten służy laserowi do wycięcia z niewielkiego bloczka ceramicznego wypełnienia, które doskonale dopasowuje się do pozostałości zęba. Po zakończeniu tego kilkuminutowego procesu wypełnienie zakładane jest do ubytku. Kontrola dopasowania, cementowanie kompozytem światłoutwardzalnym, polerowanie i ząb jest jak nowy.

ZALETY leczenia systemem CEREC.

  • Eliminacja wycisku – silikonowy wycisk zastąpił kilku sekundowy skan, którego wynikiem jest trójwymiarowy obraz ubytku. 
  • Eliminacja uzupełnień tymczasowych – odbudowa ceramiczna jest tworzona zaledwie w kil.ka minut z litych bloczków ceramicznych, dzięki czemu nie trzeba czekać na wynik pracy pracowni protetycznej
  • Dokładność – doskonałe odwzorowanie powierzchni ubytku pozwala na uniknięcie wielokrotnych poprawek
  • Natychmiastowe uzupełnienie – stomatolg uzyskuje nową część zęba, dzięki czemu w chwili wyjścia z gabinetu ząb jest jak nowy.
  • Naturalność i wyjątkowa estetyka – dzięki zastosowaniu Cerec można uniknąć problemów często pojawiających się w przypadku zastosowania tradycyjnych metod. Ząb ma naturalny wygląd, szyjki zębowe wyglądają zdrowo, dziąsła nie sinieją.
  • Nie wywołuje alergii – bardzo ważne jest to, że materiały używane do wypełnień są w pełni biokompatybilne i nie powodują alergii.

Używany w zabiegach
· Implanty stomatologiczne · Licówki zębów
Znajdź Klinikę

Województwo: Miasto:

Poszukiwane informacje :: Zabiegi, Kwas hialuronowy powiększanie, wygładzenie zmarszczek, elektroliza usuwanie włosów, Endermologia zabieg antycellulitowy, Komórki macierzyste, Kriolipoliza, IPL LED fotoodmładzanie, laser IPL depilacja, Laser frakcyjny w terapii regeneracji skóry, Laserowe usuwanie tatuażu, Lipoliza iniekcyjna, Mezoterapia igłowa, Nadpotliwość leczenie, Osocze bogatopłytkowe PRP, Peelingi medyczne, Radiofrekwencja RF na twarz ciało, Skleroterapia leczenie żylaków, powiększanie Implanty piersi, Korekcja uszu, Lifting twarzy, lipoliza, liposukcja, plastyka piersi, sklep Estetyka.pl pielęgnacja kosmetyki, transfer tłuszczu, przeszczep tłuszczu, Przeszczep włosów, transplantacja włosów, wybielanie licówki zębów, dr opinie, ranking lekarzy, lekarz specjalista Szczecin, Klinika Warszawa, Klinika medycyna estetyczna Katowice, Chirurg Plastyczny Warszawa, Stomatologia estetyczna Pruszków, klinika Łódź, Wyszukaj zabieg medycyny estetycznej, filtruj Jelenia Góra, Gdańsk, Gdynia, Sopot, kliniki medycyny estetycznej, Wyszukiwarka zabiegów, artykuły kliniki chirurgii plastycznej, operacje plastyczne Wrocław, chirurg plastyczny Kraków, nowości chirurgia plastyczna ::

© 2014 - 2017 Portal KlinikiUrody - wszystkie prawa zastrzeżone