Oczy (worki pod oczami i kurze łapki)

Oczy (worki pod oczami i kurze łapki)

Kurze łapki lub cienie pod oczami to pierwsze oznaki, że skóra traci młodą i elatyczną skórę wokół oczu. Wybór odpowiedniej metody zależy od głębokości, rozległości zmian, od wieku, typu skóry i oczekiwań.


Medycyna oferuje kilka sposobów pozbycia się problemu kurzych łapek, worków i zagłębień pod oczami. Wybór odpowiedniej metody zależy od głębokości, rozległości zmian, od wieku, typu skóry i oczekiwań. Cechą większości zabiegów jest to, że są one szybkie, bezpieczne i skuteczne.

W przypadku łagodnych do umiarkowanych zmian, istnieje szereg bardzo skutecznych metod “niechirurgicznych”, które mogą być zalecane przez lekarza specjalistę.
Cechą większości z nich jest to, że generalnie są one szybkie, bezpieczne i należą do skutecznych sposobów poprawy tego typu zmarszczek.

Luźna skóra na powiekach i głębokie worki pod oczami znacznie postarzają i sprawiają, że twarz wygląda na bardziej zmęczoną. W takim przypadku, sprawdzają się na ogół metody, które wymagają ingerencji chirurgicznej w celu uzyskania znaczącej poprawy.

Przeczytaj inne:
Techniki usuwania blizn lub sposoby zmniejszenia widoczności blizn.
Techniki usuwania blizn lub sposoby zmniejszenia widoczności blizn.

Mezoterapia biomimetyczna i rewolucyjna technologia peptydów zamkniętych w nanokapsułkach.

Zamknij