ESDERM Specjalistyczne Centrum Medyczne Matwiejczyk Powstańców Śląskich 121, Wrocław

Lokalizacja


Adres

ESDERM Specjalistyczne Centrum Medyczne Matwiejczyk
Powstańców Śląskich 121
53-332 Wrocław
tel.: +48733335555
kom.:
www: http://www.esderm.pl
email: sjm@tlen.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek nieczynne
Wtorek nieczynne
Środa 16:00 - 20:00
Czwartek nieczynne
Piątek 16:00 - 20:00
Sobota nieczynne
Niedziela nieczynne

Esderm dr Sebastian Matwiejczyk

 


Miło mi Państwa powitać na stronie Specjalistycznego Centrum Medycznego ESDERM założonej we Wrocławiu 16 czerwca 2008 r.

Od początku istnienia gabinetu celem była i nadal jest pomoc pacjentom z różnorodnymi problemami dermatologicznymi oraz profilaktyka i pielęgnacja skóry zdrowej. Na uwagę zasługuje fakt, że ESDERM jest jedną z niewielu placówek medycznych we Wrocławiu dysponującą najwyższej ocenianymi światowej klasy technologiami do zaawansowanego leczenia i rewitalizacji skóry prowadzonych przez lekarza specjalistę dermatologa. Daje to potencjalnym Pacjentom pewność, że leczeniem skóry oraz poprawą jej kondycji zajmuje się lekarz specjalista.

Od momentu rozpoczęcia działalności do chwili obecnej z porad oraz leczenia skorzystało kilkanaście tysięcy pacjentów.

Od początku powstania Specjalistycznego Centrum Medycznego ESDERM przyświeca idea profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie, dlatego mottem przewodnim placówki jest zdanie: „Medycyna w trosce o zdrowie i piękno Twojej skóry”.

Aby zapewnić swoim Pacjentom dostęp do najlepszych rozwiązań dla ich skóry, tkanek podskórnych, włosów czy paznokci poza inwestycjami w nowoczesny sprzęt nieustannie staram się rozwijać i wzbogacać swoje umiejętności medyczne o najnowsze informacje naukowe z zakresu dermatologii, dermatologii estetycznej i medycyny estetycznej stale uczestnicząc w konferencjach i kongresach.

Stosuję tylko certyfikowane, uznane zabiegi oraz tylko najwyższej jakości, wyłącznie oryginalne i jednoczenie najskuteczniejsze urządzenia dermatologiczne renomowanych producentów (tak jak w najlepszych na świecie Klinikach dermatologii estetycznej). Popularna „chińszczyzna” zawsze pozostaje poza drzwiami gabinetu.

Wszystkie wykorzystywane preparaty medyczne są dopuszczone do użytku w Unii Europejskiej i mają certyfikaty zgodności CE. Stosowany przeze mnie sprzęt medyczny posiada certyfikację oraz dopuszczenie do stosowania w Unii Europejskiej oraz Stanach Zjednoczonych.

W trudnych, kontrowersyjnych przypadkach współpraca z oddziałem szpitalnym oraz doświadczenie zawodowe daje mi możliwość wybrania optymalnej diagnostyki i terapii dla Pacjentów.

ESDERM Specjalistyczne Centrum Medyczne Matwiejczyk obecnie dynamicznie poszerza zakres swoich usług i śmiało patrzy w przyszłość - wszystko dzięki wieloletniemu zaufaniu Pacjentek i Pacjentów, za co w tym miejscu serdecznie dziękuję.

 

Mam nadzieję, że mój czas i zaangażowanie w leczenie oraz zawsze indywidualne podejście do każdego Pacjenta zaowocuje poprawą Państwa zdrowia i sampoczucia.

Zdjęcia

logo

Aktualnie brak aktualności

Nasza klinika wykonuje następujące zabiegi:

Toksyna botulinowa

Obecnie nr 1 w medycynie estetycznej jako niechirurgiczny zabieg upiększający. Działanie toksyny botulinowej polega na blokowaniu połączeń nerwowo-mięśniowych w tkankach, co powoduje rozluźnienie mięśni mimicznych i wygładzenie skóry.

Wypełniacze skóry

Wypełniacze tkankowe są wykonane z materiałów naturalnych lub syntetycznych, które zostały opracowane do iniekcji skórnych, np. preparaty kolagenowe i kwas hialuronowy.

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Ostrzyknięcie skóry głowy stymuluje wzrost mieszków włosowych, mezoterapia stosowana w profilaktyce łysienia, przywrócenia prawidłowego mikrokrążenia skóry głowy, poprawia grubość włosów.

Radiochirurgia

Chirurgia radiofalowa lub częstotliwość radiowa stosowana w dermatologii i medycynie kosmetycznej dla małych zabiegów chirurgicznych, takich jak usuwanie teleangiektazji, brodawek, narośli, znamion i moli.

PDO Nici liftingujące wchłanialne

Zabieg bezinwazyjny, nie wymaga nacięć. Liftingujące rozpuszczalne nici, podtrzymają skórę od wewnątrz, powodują naturalną syntezę kolagenu. Cera jędrniejsza, bardziej elastyczna i lepiej nawilżona.

Mezoterapia igłowa

Zabieg medyczny działający miejscowo polegający na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych w celach profilaktycznych i leczniczych.

Mikronakłuwanie skóry

Mezoterapia mikroigłowa ma na celu naturalne stymulowanie produkcji kolagenu, aby zmniejszyć drobne linie i zmarszczki.

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja diamentowa lub korundowa przyczynia się do poprawy tekstury i wyglądu skóry, która częściowo złuszcza zewnętrzną warstwę naskórka, stymuluje wzrost nowych komórek. Rozjaśnia cerę, oczyszcza, zwiększa wchłanialność substancji czynnych.

Osocze bogatopłytkowe PRP

Osocza bogatopłytkowe (Plateled Rich Plasma) terapia rewitalizująca, znana również jako Regeneris lub "lifting wampirzy" działa na zasadzie wstrzyknięcia własnej krwi, naturalne właściwości lecznicze mogą spowolnić, a nawet odwrócić proces starzenia.

Peelingi medyczne

Peelingi medyczne to zabiegi złuszczania zrogowaciałego naskórka i skuteczna metoda minimalizowania defektów kosmetycznych oraz walki ze starzeniem się skóry, wykonywane pod okiem doświadczonego lekarza.

Krioneuromodulacja (metoda Frotox)

Terapia Krioneuromodulacja przy użyciu Focused Cold Therapy (zogniskowana terapia zimnem) ma na celu wygładzenie zmarszczek twarzy z użyciem ciekłego azotu, jako alternatywa dla toksyny botulinowej.

Elektroliza (zaawansowane zabiegi medyczne)

Zabieg elektrolizy wykorzystuje metodę Diatermia lub Blend w leczeniu niepożądanych niedoskonałości skóry, brodawki, pieprzyki, włókniaki, rozszerzone naczynia krwionośne.

Elektroliza (usuwanie włosów)

Elektroliza jest to sposób trwałego usuwania pojedynczych włosków z twarzy lub ciała. Polega na zniszczeniu ośrodka wzrostu włosów za pomocą impulsów elektrycznych.

Laser frakcyjny w terapii regeneracji skóry

Lasery frakcyjne dzielimy na ablacyjne i nieablacyjne. Róźnica polega na szybkości w uzyskaniu zamierzonego efektu i czasu potrzebnego na regenerację skóry po zabiegu.

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iinekcyjna polega na serii ostrzyknięć preparatem rozpuszczającym tkankę tłuszczową lub redukującym cellulit. Komórki tłuszczowe są rozkładane i wydalane z organizmu.

Nadpotliwość leczenie (Hiperhydroza)

Nadmierna potliwość jest stanem kiedy pocenie staje się wyjątkowo silne. Urządzenie miraDry jest pierwszym i jedynym urządzeniem usuwania dolegliwości.

Laser / IPL zmiany barwnikowe / zmiany naczyniowe

Technologia laserowa i świetlna została opracowana w celu leczenia pacjentów z różnych problemów skórnych, w tym barwnikowych (przebarwienia, znamię) i problemów naczyniowych (żyły).

Laser / IPL depilacja

Fotodepilacja polega na zniszczeniu cebulki włosa przy pomocy wiązki światła emitowanej przez głowicę urządzenia. Skuteczność i wybór depilacji laserowej czy IPL zależy od wielkości obszaru oraz koloru skóry i rodzaju włosa.

Laser / IPL / LED fotoodmładzanie

Laser Intense Pulsed Light (IPL), Światło energii cieplnej (LHE) i dioda elektroluminescencyjna (LED) technologie zostały opracowane w celu leczenia różnych problemów skórnych, w tym skutków słońca i zmarszczek.

Skleroterapia i Mikroskleroterapia w leczeniu żylaków i drobnych żyłek

Metoda ta jest często stosowana w leczeniu mniejszych żylaków i żył np. pajączków. Przeprowadzana w warunkach ambulatoryjnych (nie wymaga pozostania w szpitalu). Niekiedy trzeba kilku zabiegów, aby całkowicie zamknąć żyły.

Nici liftingujące (lifting nitkowy)

Lifting nićmi chirurgicznymi polega na umiejscowieniu nici w skórze, stosowane nici gładkie lub z haczykami do podnoszenia zwiotczałych tkanek na twarzy i szyi. Natychmiastowy lifting i podniesienie skóry.

Metoda odtwarzania utraconej objętości tkanek

Zadanie: lifting twarzy, poprawienie owalu, wypełnienie bruzd, zmarszczek, korekcja blizn, głębokich fałd między nosem a ustami (fałdy nosowo-wargowe), wypełnienie tzw. linii marionetki, powiększenie zapadniętych policzków.

Termokoagulacja (naczynka, pajączki)

Pewne i trwałe efekty leczenia niechcianych naczynek. Veinwave ™ lider na rynku urządzeń do termokoagulacji stosowanych w leczeniu teleangiektazji i wenektazji.


Dodatkowe zabiegi

DERMATOLOGIA:

1. Konsultacja specjalistyczna - 140 zł

2. Wizyta kontrolna do 14 dni - bezpłatnie

3. Zabiegi elektrochirurgiczne m. in. :

 • brodawki zwykłe
 • brodawki łojotokowe
 • pajączki naczyniowe
 • kępki żółte powiek

Cena od 200 zł (cena obejmuje zabieg w znieczuleniu miejscowym oraz założenie opatrunku po zabiegu oraz wizytę kontrolną).

4. Zabiegi dermatochirurgiczne np.:

 • dermatochirurgiczne leczenie chorób skóry i tkanki podskórnej zmian łagodnych m.in.:
 • włókniaków (cena obejmuje: znieczulenie miejscowe, zabieg, założenie opatrunku oraz wizytę kontrolną) - od 150 zł
 • zmian i znamion barwnikowych (cena obejmuje: znieczulenie miejscowe, zabieg, założenie szwów, założenie opatrunku, badanie histopatologiczne oraz wizytę kontrolną ze zdjęciem szwów) - od 300 zł
 • brodawek łojotokowych (cena obejmuje: znieczulenie miejscowe, zabieg, założenie opatrunku oraz wizytę kontrolną) - od 150 zł
 • kaszaków, tłuszczaków (cena obejmuje: znieczulenie miejscowe, zabieg, założenie szwów, założenie opatrunku, badanie histopatologiczne oraz wizytę kontrolną ze zdjęciem szwów) - 250-500 zł
 • mięczaków zakaźnych (cena obejmuje znieczulenie miejscowe, zabieg, założenie opatrunku oraz wizytę kontrolną) - od 150 zł
 • dermatochirurgiczne leczenie chorób nowotworowych skóry i tkanki podskórnej (cena obejmuje: znieczulenie miejscowe, zabieg, założenie szwów, założenie opatrunku, badanie histopatologiczne oraz wizytę kontrolną ze zdjęciem szwów) - od 300 zł
 • skojarzone leczenie blizn przerosłych i bliznowców (keloidów) - cena ustalana indywidualnie

5. Zabiegi elektrochirurgiczne, m.in.:

 • usuwanie nadmiernego owłosienia twarzy - od 150 zł
 • usuwanie rozszerzonych naczyń twarzy (teleangiektazji) - od 120 zł
 • usuwanie flebektazji i teleangiektazji kończyn dolnych - od 150 zł
 • usuwanie zmian naczyniowych typu "pajączki" - od 150 zł
 • usuwanie naczyniaków rubinowych - od 150 zł
 • usuwanie brodawek, kłykcin, włókniaków - od 150 zł
 • usuwanie prosaków - od 150 zł
 • usuwanie tatuaży pourazowych - cena ustalana indywidualnie
 • usuwanie kępek żółtych powiek - od 200 zł
 • elektrochirurgię blizn przerosłych - cena ustalana indywidualnie

6. Zabiegi kriochirurgiczne, m.in.:

7. Diagnostyka wyprysku - testy płatkowe ‑ 200 zł

DERMATOLOGIA ESTETYCZNA:

1. Konsultacja z zakresu dermatologii estetycznej, medycyny estetycznej - 140 zł (cena konsultacji odliczana od wykonanego zabiegu)

2. Terapia usuwania zmarszczek (preparatami Botox, Azzalure):

 • cała twarz (3 okolice) - od 950 zł
 • zmarszczki poziome czoła - od 350 zł
 • zmarszczki gładzizny (lwia zmarszczka) - od 350 zł
 • zmarszczki wokół oczu (kurze łapki) - od 350 zł
 • czoło + kurze łapki - od 650 zł
 • czoło + lwia zmarszczka - od 650 zł
 • szyja (mezobotox) - od 400 zł
 • zmarszczki nosa (królicze" zmarszczki) - od 300 zł
 • zmarszczki brody - od 250 zł

3. Leczenie nadpotliwości (preparatami Botox, Azzalure):

 • dłoni (obie dłonie) - od 1200 zł
 • stóp (obie stopy) - od 1500 zł
 • pach (obie pachy) - od 1200 zł
 • skóry owłosionej głowy - od 750 zł

4. Wypełnianie zmarszczek głębokich kwasem hialuronowym:

 • fałdy nosowo-wargowe - od 800 zł
 • lwia zmarszczka - od 600 zł
 • linie marionetki - od 800 zł
 • zmarszczki palacza wokół ust - od 800 zł
 • kości policzkowe - 1200-2000 zł
 • korekta kształtu nosa - od 1300 zł
 • wolumetria - od 1500 zł

Cena z użyciem kwasu hialuronowego obejmuje zabieg w znieczuleniu miejscowym. W przypadku konieczności zużycia większej ilości preparatu cena ustalana jest indywidualnie.

5. Korekta ust kwasem hialuronowym - od 800 zł

Cena z użyciem kwasu hialuronowego obejmuje zabieg w znieczuleniu miejscowym. W przypadku konieczności zużycia większej ilości preparatu cena ustalana jest indywidualnie.

6. Wypełnianie kwasem polimlekowym:

 • twarz - od 1200 zł
 • inne okolice (ramiona, łokcie, brzuch, kolana) - od 750 zł

7. Zabiegi z hydroksyapatem wapnia:

 • 0,8 ml - od 900 zł
 • 1,5 ml - od 1800 zł

8. Aqualyx - adipocytoliza / intralipoterapia (lipoliza iniekcyjna):

 • od 250 zł/amp.
 • podbródek - od 300 zł/zabieg

9. Mezoterapia igłowa:

 • okolice oczu - od 200 zł
 • twarz - od 400 zł
 • szyja - od 300 zł
 • dekolt - od 350 zł
 • skóra owłosiona głowy - od 150 zł
 • terapia osoczem bogatopłytkowym - od 650 zł
 • terapia rozstępów - od 200 zł
 • terapia blizn - od 150 zł

10. Peelingi chemiczne (lekarskie):

11. Zabiegi na dłonie: usuwanie plam, regeneracja, ujędrnianie, poprawa struktury i napięcia:

Przy łączeniu zabiegów na dłonie 20% zniżki.

Zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem mezoterapii, laserów, wypełnień oraz peelingów.
Odpowiedni schemat jest dobierany dla Pacjenta indywidualnie podczas wizyty lekarskiej.

12. Skleroterapia powierzchownych żył kończyn dolnych - 200 zł/amp.

13. Laseroterapia:

Usuwanie przebarwień:

 • twarz (IPL) - od 350 zł
 • szyja (IPL) - od 300 zł
 • dekolt (IPL) - od 350 zł
 • dłonie (IPL) - od 400 zł

Zamykanie naczynek:

 • powierzchnia policzka (Nd:YAG) - 200-400 zł
 • powierzchnia nosa (Nd:YAG) - 150-350 zł
 • broda (Nd:YAG) - 150-350 zł
 • nogi (Nd:YAG) - cena ustalana indywidualnie, zależna od powierzchni.

Usuwanie owłosienia:

 • górna warga (IPL) - od 150 zł
 • broda (IPL) - 150-350 zł
 • pozostałe okolice (IPL) - cena ustalana indywidualnie, zależna od powierzchni
 • fotoodmładzanie - cena ustalana indywidualnie, zależna od powierzchni

14. Nici PDO np.: Aptos, Croma - od 1600-6000 zł zależnie od rodzaju nici wybranych do korekcji oraz ich ilości - cena ustalana jest indywidualnie.


Sebastian Jacek Matwiejczyk

Sebastian Jacek Matwiejczyk

Specialista dermatologii i wenerologii

Lekarz Medycyny Estetycznej. Specjalista dermatologii i wenerologii, lekarz z 15-letnim stażem.

Prowadzi nowoczesny gabinet dermatologii, medycyny estetycznej i anti-aging pod nazwą ESDERM Specjalistyczna Praktyka Lekarska we Wrocławiu od 2008 r.

Pracuje także w Medycznych Placówkach Specjalistycznych we: Wrocławiu, Bielawie, Dzierżoniowie, Świdnicy, Brzegu Dolnym.

Przebieg edukacji i praktyki lekarskiej:

 • Studia na Wydziale Lekarskim Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi
 • Staż podyplomowy w szpitalu wojskowym we Wrocławiu
 • Studia podyplomowe Zarządzanie Jednostkami Gospodarczymi - Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego
 • Podyplomowe Studia Menedżerskie „Menedżer Ochrony Zdrowia” - Akademia Medyczna we Wrocławiu
 • Staż zawodowy w Caspar-Heinrich Klinik w Bad Driburg (Niemcy)
 • Specjalizacja z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Jest członkiem następujących towarzystw oraz stowarzyszeń medycznych:

 • Polskie Towarzystwo Dermatologiczne
 • Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych
 • ESCAD - European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology (Europejskie Stowarzyszenie Dermatologii Kosmetycznej i Estetycznej)
 • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging)
 • Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Wojskowych

Obszary zainteresowań medycznych:

 • dermatologia
 • dermatologia dziecięca
 • dermatologia estetyczna
 • dermatologia zabiegowa
 • wenerologia
 • medycyna estetyczna i Anti-Aging
 • zastosowanie laserów w medycynie.

Stale zdobywa wiedzę oraz podnosi umiejętności zawodowe uczestnicząc w specjalistycznych kursach i konferencjach.Aktualnie brak ofert pracy

Skontaktuj się z nami

Captcha image

Poszukiwane informacje :: Zabiegi, Kwas hialuronowy powiększanie, wygładzenie zmarszczek, elektroliza usuwanie włosów, Endermologia zabieg antycellulitowy, Komórki macierzyste, Kriolipoliza, IPL LED fotoodmładzanie, laser IPL depilacja, Laser frakcyjny w terapii regeneracji skóry, Laserowe usuwanie tatuażu, Lipoliza iniekcyjna, Mezoterapia igłowa, Nadpotliwość leczenie, Osocze bogatopłytkowe PRP, Peelingi medyczne, Radiofrekwencja RF na twarz ciało, Skleroterapia leczenie żylaków, powiększanie Implanty piersi, Korekcja uszu, Lifting twarzy, lipoliza, liposukcja, plastyka piersi, sklep Estetyka.pl pielęgnacja kosmetyki, transfer tłuszczu, przeszczep tłuszczu, Przeszczep włosów, transplantacja włosów, wybielanie licówki zębów, dr opinie, ranking lekarzy, lekarz specjalista Szczecin, Klinika Warszawa, Klinika medycyna estetyczna Katowice, Chirurg Plastyczny Warszawa, Stomatologia estetyczna Pruszków, klinika Łódź, Wyszukaj zabieg medycyny estetycznej, filtruj Jelenia Góra, Gdańsk, Gdynia, Sopot, kliniki medycyny estetycznej, Wyszukiwarka zabiegów, artykuły kliniki chirurgii plastycznej, operacje plastyczne Wrocław, chirurg plastyczny Kraków, nowości chirurgia plastyczna ::

© 2014 - 2017 Portal KlinikiUrody - wszystkie prawa zastrzeżone