Klinika Chęciński Kazimierzowska 43, Warszawa

Lokalizacja


Adres

Klinika Chęciński
Kazimierzowska 43
02-572 Warszawa
tel.: +228487115
kom.:
www: http://drchecinski.pl
email: ibogucka@drchecinski.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 11:00 - 19:00
Wtorek 11:00 - 19:00
Środa 11:00 - 19:00
Czwartek 11:00 - 19:00
Piątek 11:00 - 19:00
Sobota nieczynne
Niedziela nieczynne

 


Klinika Chęciński w Warszawie oferuje kompleksowe zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii estetycznej twarzy, piersi i sylwetki.

Doświadczeni chirurdzy plastycy: dr Jerzy Chęciński i dr Bartłomiej Zoń wraz z zespołem Kliniki Chęciński świadczą najwyższy poziom usług medycznych. Specjaliści są członkami PTChPRiE i posiadają pełną, na bieżąco aktualizowaną wiedzę medyczną popartą wieloletnim doświadczeniem zawodowym oraz udziałem w licznych sympozjach, szkoleniach i warsztatach. Stosują maksymalnie zindywidualizowane podejście do każdego Pacjenta, do jego oczekiwań i pragnień. Wykazują stuprocentowe zaangażowanie, przygotowanie i dokładność przy każdym przeprowadzanym zabiegu. Nigdy nie pomijają pełnego wywiadu lekarskiego w celu ustalenia wskazań i przeciwwskazań do danego zabiegu. W każdym przypadku informują pacjenta o tym, jak będzie przebiegała rekonwalescencja i otaczają go pełną opieką pooperacyjną.

Operacje i zabiegi w Klinice są przeprowadzane w odpowiednio wyposażonej sali operacyjnej oraz sali zabiegowej z zachowaniem wszelkich zasad aseptyki i antyseptyki. Wnętrza Klinki Chęciński, tworzą miejsce przyjazne dla Pacjentów. Wykwalifikowany personel zadba, aby każdy czuł się bezpiecznie i komfortowo.

Piękno to zdrowy i zadbany wygląd a o tym marzy większość z nas. Współczesna chirurgia plastyczna oraz medycyna estetyczna dają możliwości, dzięki którym każdy poczuje się piękniej, a tym samym odzyska pewność siebie. Klinika dr Chęciński  w Warszawie to miejsce, w którym wysoce wykwalifikowani i posiadający bogate doświadczenie lekarze zadbają o Państwa jak najlepsze samopoczucie, gwarantując kompleksową obsługę. Ponadto zadbamy o to, by każdy z Państwa poczuł się komfortowo. Doradzimy przy wyborze odpowiedniego zabiegu oraz zagwarantujemy Państwu profesjonalną pomoc i opiekę.

 

certyfikowany-lekarz-chirurg-plastyczny-warszawacertyfikowany-lekarz-chirurg-plastyczny-chęciński-doktor

Zdjęcia

Logo Klinika Checinski

Aktualnie brak aktualności

Nasza klinika wykonuje następujące zabiegi:

Toksyna botulinowa

Obecnie nr 1 w medycynie estetycznej jako niechirurgiczny zabieg upiększający. Działanie toksyny botulinowej polega na blokowaniu połączeń nerwowo-mięśniowych w tkankach, co powoduje rozluźnienie mięśni mimicznych i wygładzenie skóry.

Wypełniacze skóry

Wypełniacze tkankowe są wykonane z materiałów naturalnych lub syntetycznych, które zostały opracowane do iniekcji skórnych, np. preparaty kolagenowe i kwas hialuronowy.

Plastyka czoła

Lifting czoła, zwany także liftingiem brwi, ma na celu chirurgiczne podciągnięcie opadających brwi oraz złagodzenie zmarszczek czoła. Może być wykonany techniką endoskopową (endoskopowy lifting).

Korekcja nosa (Rhinoplastyka)

Plastyka nosa jest zabiegiem chirurgicznym przeprowadzanym w celach estetycznych lub leczniczych, zmiana kształtu nosa, korekcja deformacji przegrody nosa.

Korekcja uszu (Otoplastyka)

Plastyka uszu obejmuje m.in. zmniejszenie dużych uszy lub powiększenie bardzo małych, odbudowę wad małżowiny.

Lifting twarzy (Rhytidektomia)

Lifting twarzy i odsysanie tłuszczu może zredukować efekt luźnej skóry i zmarszczki wokół policzków i szyi, naciągając mięśnie i usunięcie nadmiaru skóry i tłuszczu, przywróci młodszy wygląd.

Implanty twarzy (policzki, broda)

Implanty twarzy takie jak policzki lub broda wykorzystuje się, aby skorygować wady (cofniętą brodę, zapadnięte policzki). Implanty twarzy służą do rekonstrukcji, powiększania lub nadania odpowiednich proporcji.

Transfer tłuszczu (transplantacja tłuszczu)

Transferu tłuszczu, przeszczep własnego tłuszczu lub mikrolipoiniekcja polega na pobraniu własnych komórek tłuszczowych poprzez liposukcję do ponownego wstrzyknięcia w innych obszarach twarzy i ciała.

Podniesienie piersi

Lifting piersi (mastopeksja) poprawi wygląd i kształt piersi. Operacyjny zabieg podnosi tkankę piersi, zmienia położenie brodawki i otoczki i poprawia kształt piersi.

Implanty piersi

Implanty piersi to metoda korygowania wielkości, kształtu biustu. Powiększenie, podniesienie lub uzupełnienie jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów chirurgii plastycznej.

Zmniejszanie piersi (Mammoplastyka)

Zmniejszanie piersi jest operacją, która redukuje tkankę tłuszczową, gruczołową i skórę piersi. Efekt to mniejsze, kształtniejsze piersi, proporcjonalne do sylwetki ciała.

Plastyka brzucha (Abdominoplastyka)

Plastyka brzucha może pomóc przywrócić kształt ciała, skierowana dla osób po odchudzaniu z luźną skórą w okolicy brzucha lub żołądka.

Chirurgia brodawki sutkowej

Zabiegi chirurgiczne stosowane w celu skorygowania brodawki sutkowej, zmniejszenia lub powiększenia otoczki obszaru sutka. Zabiegi te są dostępne zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

Implanty ciała i implanty mięśniowe

Implanty ciała (np, piersiowe, jąder, łydek i pośladków) są stosowane w celu skorygowania wady od urodzenia, lub w wyniku utratu wagi, urazu lub choroby.

Chirurgiczna plastyka męskich narządów płciowych

Chirurgiczna plastyka miejsc intymnych męskich to rozwiązania zabiegowe, które wpłyną na poprawę poczucia własnej wartości i satysfakcji.

Zmniejszenie piersi (Ginekomastia)

Operację usunięcia ginekomastii polega na usunięciu przerośniętych gruczołów piersiowych u mężczyzn.

Ginekologia plastyczna

Chirurgia plastyczna (waginoplastyka lub labioplastyka) okolic intymnych poprawi wygląd i funkcję zewnętrznych i wewnętrznych narządów płciowych.

Korekcja brody

Korekcja kształtu brody metodą chirurgii estetycznej poprawi profil twarzy.

Liposukcja

Liposukcja jest techniką chirurgiczną stosowaną do usuwania komórek tłuszczu z wybranych miejsc na ciele opornych na zdrową dietę i regularne ćwiczenia.

Plastyka bioder i ud

Chirurgiczna plastyka ciała i modelowanie sylwetki (body lifting). Lifting dolnych partii ciała bioder i ud rozwiązuje problem nadmiaru luźnej skóry i tkanki tłuszczowej, jest częścią chirurgii kosmetycznej polegającej na modelowaniu sylwetki.

Chirurgiczne leczenie otyłości

Operacyjne leczenie otyłości polega na zmniejszeniu objętości żołądka poprzez założenie balonu żołądkowego lub metoda bardziej radykalna opaska żołądkowa.

Implanty stomatologiczne

Implanty zębowe są sposobem na odtworzenie pojedynczych zębów lub braku wielu zębów, są prawdziwą alternatywą dla osób z protezami.

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Ostrzyknięcie skóry głowy stymuluje wzrost mieszków włosowych, mezoterapia stosowana w profilaktyce łysienia, przywrócenia prawidłowego mikrokrążenia skóry głowy, poprawia grubość włosów.

Plastyka powiek (Blepharoplastyka)

Plastyka górnej lub dolnej powieki ma na celu przywrócić młodzieńczy wygląd poprzez redukcję opadającej powieki lub usunięcie worków tłuszczowych i ciemnych podkówek pod oczami.

Radiochirurgia

Chirurgia radiofalowa lub częstotliwość radiowa stosowana w dermatologii i medycynie kosmetycznej dla małych zabiegów chirurgicznych, takich jak usuwanie teleangiektazji, brodawek, narośli, znamion i moli.

PDO Nici liftingujące wchłanialne

Zabieg bezinwazyjny, nie wymaga nacięć. Liftingujące rozpuszczalne nici, podtrzymają skórę od wewnątrz, powodują naturalną syntezę kolagenu. Cera jędrniejsza, bardziej elastyczna i lepiej nawilżona.

Mezoterapia igłowa

Zabieg medyczny działający miejscowo polegający na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych w celach profilaktycznych i leczniczych.

Mikronakłuwanie skóry

Mezoterapia mikroigłowa ma na celu naturalne stymulowanie produkcji kolagenu, aby zmniejszyć drobne linie i zmarszczki.

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja diamentowa lub korundowa przyczynia się do poprawy tekstury i wyglądu skóry, która częściowo złuszcza zewnętrzną warstwę naskórka, stymuluje wzrost nowych komórek. Rozjaśnia cerę, oczyszcza, zwiększa wchłanialność substancji czynnych.

Komórki macierzyste

Terapia komórkowa wykorzystuje własne komórki macierzyste pacjenta (przeszczep autologiczny) lub od innej osoby (allogeniczny) w celach naprawczych i regeneracyjnych. Leczenie linii i zmarszczek, blizn potrądzikowych, pooparzeniowych.

Osocze bogatopłytkowe PRP

Osocza bogatopłytkowe (Plateled Rich Plasma) terapia rewitalizująca, znana również jako Regeneris lub "lifting wampirzy" działa na zasadzie wstrzyknięcia własnej krwi, naturalne właściwości lecznicze mogą spowolnić, a nawet odwrócić proces starzenia.

Peelingi medyczne

Peelingi medyczne to zabiegi złuszczania zrogowaciałego naskórka i skuteczna metoda minimalizowania defektów kosmetycznych oraz walki ze starzeniem się skóry, wykonywane pod okiem doświadczonego lekarza.

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iinekcyjna polega na serii ostrzyknięć preparatem rozpuszczającym tkankę tłuszczową lub redukującym cellulit. Komórki tłuszczowe są rozkładane i wydalane z organizmu.

Endermologia (zabieg antycellulitowy)

Endermologia® jest pierwszą na świecie opatentowaną technologią mechanicznej stymulacji tkanki zatwierdzona przez FDA, potwierdzający skuteczność redukcji cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała i twarzy.

Nadpotliwość leczenie (Hiperhydroza)

Nadmierna potliwość jest stanem kiedy pocenie staje się wyjątkowo silne. Urządzenie miraDry jest pierwszym i jedynym urządzeniem usuwania dolegliwości.

LED leczenie trądziku

Zastosowanie diod emitujących światło (LED) czerwone i niebieskie w terapii leczenia trądziku.

Ginekologia estetyczna nieinwazyjna

Zabiegi rekonstrukcyjne, regeneracyjne i lecznicze przywrócą komfort i estetykę miejsc intymnych. Metody nowoczesne i nieinwazyjne.

Skleroterapia i Mikroskleroterapia w leczeniu żylaków i drobnych żyłek

Metoda ta jest często stosowana w leczeniu mniejszych żylaków i żył np. pajączków. Przeprowadzana w warunkach ambulatoryjnych (nie wymaga pozostania w szpitalu). Niekiedy trzeba kilku zabiegów, aby całkowicie zamknąć żyły.

Radiofrekwencja skóry twarzy RF

Wiązka fal radiowych RF (ciepło) dociera w warstwy skóry właściwej, powodując napinanie i pobudzenie komórek do produkcji kolagenu i elastyny, odmładzanie twarzy.

Radiofrekwencja RF na ciało

Energia RF przenika w głąb skóry, powodując ujędrnianie. Ogrzewanie komórek zwiększa metablizm, rezultat modelowanie ciała, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Ultradźwięki modelowanie ciała (HIFU intensywne działanie fal ultradźwiękowych)

Ultradźwięki kształtują ciało, nieinwazyjna metoda skutecznie usuwa nadmiar komórek tłuszczowych z brzucha, ud i boczków.

Ultradźwięki lifting twarzy (HIFU intensywne działanie fal ultradźwiękowych)

Zabieg ultradźwiękami jest bezinwazyjną metodą odmładzania twarzy "lifting bez skalpela", powoduje natychmiastowe obkurczenie skóry twarzy i szyi, stymuluje produkcję kolagenu.

Podniesienie pośladków

Istnieje kilka różnych metod, które można zastosować w celu poprawy kształtu i wyglądu pośladków. Liposukcja, implant lub przeszczep własnej tkanki tłuszczowej w celu podniesienia, wymodelowania lub powiększenia pośladków.

Wypełniacz modelowania ciała (iniekcje)

Metoda powiększania lub modelowania kształtu ciała (prócz piersi) przy użyciu preparatu Macrolane który zawiera kwas hialuronowy, naturalny składnik naszego ciała.

Lipoliza laserowa

Lipoliza laserowa wykorzystuje technologię lasera, jest to nieinwazyjny sposób usuwania małych złogów tłuszczu, zlokalizowanych w partiach ciała, które są odporne na dietę i ćwiczenia.

Implanty ust

Implanty ust są to produkty naturalne lub syntetyczne, stosowane w medycynie jako trwały efekt powiększania i modelowania ust niż w wypełniacze skórne lub przeszczep własnego tłuszczu.

Plastyka ramion

Lifting ramion (Brachioplastyka) polega na usunięciu zbędnej skóry ramion oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej. Rezultat to napięta i uniesiona skóra.

Mezoporacja (mezoterapia bezigłowa)

Terapia pozwala na wprowadzenie przez skórę w głąb tkanki składników czynnych, takie jak np. kwas hialuronowy, koenzym Q10 i kolagen, vitaminy ze skutecznością ostrzykiwania.

Nici liftingujące (lifting nitkowy)

Lifting nićmi chirurgicznymi polega na umiejscowieniu nici w skórze, stosowane nici gładkie lub z haczykami do podnoszenia zwiotczałych tkanek na twarzy i szyi. Natychmiastowy lifting i podniesienie skóry.

Termokoagulacja (naczynka, pajączki)

Pewne i trwałe efekty leczenia niechcianych naczynek. Veinwave ™ lider na rynku urządzeń do termokoagulacji stosowanych w leczeniu teleangiektazji i wenektazji.

Plastyka pępka (Umbilikoplastyka)

Poprawienie wyglądu pępka, często łączona z operacjami ....

Dermabrazja

Dermabrazja (głęboki peeling mechaniczny) to zabieg polegający na kontrolowanym, mechanicznym ścieraniu naskórka oraz górnych warstw skóry właściwej aż do naczyń krwionośnych.


Dodatkowe zabiegi

Chirurgia plastyczna twarzy: plastyka nosa, plastyka powiek, korekcja uszu, rekonstrukcja ucha, podniesienie brwi, resekcja bródki, lifting twarzy. Chirurgia plastyczna sylwetki: ginekomastia, plastyka brzucha, liposukcja, przeszczep tkanki tłuszczowej, plastyka ramion, plastyka ud, korekcja blizn, operacja żylaków, usuwanie tatuażu, ginekologia estetyczna. Chirurgia plastyczna piersi: powiększenie piersi, podniesienie piersi z powiększeniem, podniesienie piersi, podniesienie piersi z redukcją, lifting nieoperacyjny piersi, plastyka brodawek, odsysanie piersi, rekonstrukcja piersi, mastektomia. Medycyna estetyczna: toksyna botulinowa, kwas hialuronowy, mezoterapia, osocze bogatopłytkowe, peelingi, lifting nieoperacyjny, lipoliza iniekcyjna, wypełniacze, kolagen.


Nasza klinika korzysta z następujących produktów:

INFINI ®

Radiofrekwencja igłowa

Incognito ™

Aparat na zęby językowy, lingwalny

Clear Aligner ™

Aparat ortodontyczny, nakładki przezroczyste na zęby.

PHILIPS Zoom NiteWhite / DayWhite

Preparaty do wybielania zębów.

Implant hybrydowy PERIOSAVE

TBR oferuje implanty do zastosowania w jedno-, bądź też dwuetapowym postępowaniu chirurgicznym, aby uzyskać najlepszy efekt.

Cortex Dental Implants™

Implant stomatologiczny

OsseoSpeed™ ASTRA TECH Implant System

Implanty stomatologiczne

MicroThread™ ASTRA TECH Implant System

Implanty stomatologiczne

AlphaBIO TEC

Implanty stomatologiczne

A.B. Dental Devices Ltd.

Implanty stomatologiczne

MIS Implants Technologies Ltd.

Implanty stomatologiczne

Osteoplant

Implanty stomatologiczne

Viora Reaction™

RF ciało i twarz, cellulit.

Cellulaze™

Cellulaze laserowy zabieg na cellulit.

Isolagen®

Wypełniacz tkankowy. Terapia autologicznymi komórkami.

HairMax® LaserComb

Laseroterapia małej mocy (LLLT) wypadanie włosów.

Laser Soprano ICE ™

Laser diodowy

PicoWay® Syneron

Usuwanie tatuaży i przebarwień na skórze.

Fotona Smooth™

Er:YAG / Nd:YAG laser

Emerge™Palomar

Laser frakcyjny

Maximus™ Pollogen

Regeneracja skóry, modelowanie sylwetki

Luminera, Crystalys

Wypełniacz skórny


Jerzy  Chęciński

Jerzy Chęciński

Chirurg plastyk

Jestem jednym z nielicznych chirurgów plastyków w Polsce, który może pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w praktyce prywatnej oraz ponad 20 tys. wykonanych operacji z zakresu chirurgii plastycznej. 

Dr Jerzy Chęciński Klinika Chęciński

Bartłomiej  Zoń

Bartłomiej Zoń

Chirurg plastyk

Moja praca jest moją pasją, której poświęciłem wiele lat nauki i która ciągle wymaga ode mnie rozwoju i samokształcenia jak również dużej pokory. Dla mnie najważniejsze jest zdrowie, bezpieczeństwo i satysfakcjonujący efekt dla moich Pacjentów. Od 2006 roku jestem związany z Kliniką dr Chęciński w Warszawie, w której konsultuję oraz wykonuję operacje z zakresu chirurgii plastycznej i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Zapraszam! 

Dr Bartłomiej ZońAktualnie brak ofert pracy

Skontaktuj się z nami

Captcha image

Poszukiwane informacje :: Zabiegi, Kwas hialuronowy powiększanie, wygładzenie zmarszczek, elektroliza usuwanie włosów, Endermologia zabieg antycellulitowy, Komórki macierzyste, Kriolipoliza, IPL LED fotoodmładzanie, laser IPL depilacja, Laser frakcyjny w terapii regeneracji skóry, Laserowe usuwanie tatuażu, Lipoliza iniekcyjna, Mezoterapia igłowa, Nadpotliwość leczenie, Osocze bogatopłytkowe PRP, Peelingi medyczne, Radiofrekwencja RF na twarz ciało, Skleroterapia leczenie żylaków, powiększanie Implanty piersi, Korekcja uszu, Lifting twarzy, lipoliza, liposukcja, plastyka piersi, sklep Estetyka.pl pielęgnacja kosmetyki, transfer tłuszczu, przeszczep tłuszczu, Przeszczep włosów, transplantacja włosów, wybielanie licówki zębów, dr opinie, ranking lekarzy, lekarz specjalista Szczecin, Klinika Warszawa, Klinika medycyna estetyczna Katowice, Chirurg Plastyczny Warszawa, Stomatologia estetyczna Pruszków, klinika Łódź, Wyszukaj zabieg medycyny estetycznej, filtruj Jelenia Góra, Gdańsk, Gdynia, Sopot, kliniki medycyny estetycznej, Wyszukiwarka zabiegów, artykuły kliniki chirurgii plastycznej, operacje plastyczne Wrocław, chirurg plastyczny Kraków, nowości chirurgia plastyczna ::

© 2014 - 2017 Portal KlinikiUrody - wszystkie prawa zastrzeżone