CORAMED Medical Centre Olszewskiego 58, Wrocław

Lokalizacja


Adres

CORAMED Medical Centre
Olszewskiego 58
51-644 Wrocław
tel.: 519077910
kom.: 519077919
www: http://www.coramed.pl
email: db@coramed.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 19:00
Wtorek 08:00 - 19:00
Środa 08:00 - 19:00
Czwartek 08:00 - 19:00
Piątek 08:00 - 19:00
Sobota nieczynne
Niedziela nieczynne

coramedcoramed

 


Wrocławskie Medical Center CORAMED, przyciąga szeroką i wszechstronną ofertą usług medycznych z zakresu: chirurgii ogólnej, ginekologii, chirurgii jednego dnia, poradni specjalistycznej i diagnostyki. Zespół tworzą lekarze z ogromnymi osiągnięciami i doświadczeniem.

Coramed to także Instytut Estetyczny, który oferuje spektrum zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, medycyny estetycznej oraz kosmetologii i dermatologii. Profesjonalna i wykwalifikowana kadra oraz zaawansowane technologicznie urządzenia sprawiają, że Pacjenci mogą być pewni najwyższego poziomu usług kliniki medycznej.

Klinika wyposażona jest w aparaturę medyczną wysokiej klasy, renomowanych firm, spełniającą najwyższe europejskie normy. Najnowsza generacja urządzeń takich jak: laparoskop XION, ultrasonograf, laser frakcyjny EMERGE, urządzenie do modelowania sylwetki MAXIMUS, LPG®, czy technologia GeneO™ fimy Pollogen, przynoszą oczekiwane rezultaty i bezpieczeństwo przeprowadzanego zabiegu.

Medical Center CORAMED znajduje się w nowo wyremontowanym budynku, zlokalizowanym w spokojnej, zielonej dzielnicy, przy ul. Olszewskiego 58.

Zdjęcia

coramed_logo
coramed
coramed_hol
coramed_sala

Aktualnie brak aktualności

Nasza klinika wykonuje następujące zabiegi:

Toksyna botulinowa

Obecnie nr 1 w medycynie estetycznej jako niechirurgiczny zabieg upiększający. Działanie toksyny botulinowej polega na blokowaniu połączeń nerwowo-mięśniowych w tkankach, co powoduje rozluźnienie mięśni mimicznych i wygładzenie skóry.

Wypełniacze skóry

Wypełniacze tkankowe są wykonane z materiałów naturalnych lub syntetycznych, które zostały opracowane do iniekcji skórnych, np. preparaty kolagenowe i kwas hialuronowy.

Plastyka czoła

Lifting czoła, zwany także liftingiem brwi, ma na celu chirurgiczne podciągnięcie opadających brwi oraz złagodzenie zmarszczek czoła. Może być wykonany techniką endoskopową (endoskopowy lifting).

Korekcja nosa (Rhinoplastyka)

Plastyka nosa jest zabiegiem chirurgicznym przeprowadzanym w celach estetycznych lub leczniczych, zmiana kształtu nosa, korekcja deformacji przegrody nosa.

Korekcja uszu (Otoplastyka)

Plastyka uszu obejmuje m.in. zmniejszenie dużych uszy lub powiększenie bardzo małych, odbudowę wad małżowiny.

Lifting twarzy (Rhytidektomia)

Lifting twarzy i odsysanie tłuszczu może zredukować efekt luźnej skóry i zmarszczki wokół policzków i szyi, naciągając mięśnie i usunięcie nadmiaru skóry i tłuszczu, przywróci młodszy wygląd.

Implanty twarzy (policzki, broda)

Implanty twarzy takie jak policzki lub broda wykorzystuje się, aby skorygować wady (cofniętą brodę, zapadnięte policzki). Implanty twarzy służą do rekonstrukcji, powiększania lub nadania odpowiednich proporcji.

Transfer tłuszczu (transplantacja tłuszczu)

Transferu tłuszczu, przeszczep własnego tłuszczu lub mikrolipoiniekcja polega na pobraniu własnych komórek tłuszczowych poprzez liposukcję do ponownego wstrzyknięcia w innych obszarach twarzy i ciała.

Podniesienie piersi

Lifting piersi (mastopeksja) poprawi wygląd i kształt piersi. Operacyjny zabieg podnosi tkankę piersi, zmienia położenie brodawki i otoczki i poprawia kształt piersi.

Implanty piersi

Implanty piersi to metoda korygowania wielkości, kształtu biustu. Powiększenie, podniesienie lub uzupełnienie jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów chirurgii plastycznej.

Zmniejszanie piersi (Mammoplastyka)

Zmniejszanie piersi jest operacją, która redukuje tkankę tłuszczową, gruczołową i skórę piersi. Efekt to mniejsze, kształtniejsze piersi, proporcjonalne do sylwetki ciała.

Plastyka brzucha (Abdominoplastyka)

Plastyka brzucha może pomóc przywrócić kształt ciała, skierowana dla osób po odchudzaniu z luźną skórą w okolicy brzucha lub żołądka.

Chirurgia brodawki sutkowej

Zabiegi chirurgiczne stosowane w celu skorygowania brodawki sutkowej, zmniejszenia lub powiększenia otoczki obszaru sutka. Zabiegi te są dostępne zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

Implanty ciała i implanty mięśniowe

Implanty ciała (np, piersiowe, jąder, łydek i pośladków) są stosowane w celu skorygowania wady od urodzenia, lub w wyniku utratu wagi, urazu lub choroby.

Zmniejszenie piersi (Ginekomastia)

Operację usunięcia ginekomastii polega na usunięciu przerośniętych gruczołów piersiowych u mężczyzn.

Ginekologia plastyczna

Chirurgia plastyczna (waginoplastyka lub labioplastyka) okolic intymnych poprawi wygląd i funkcję zewnętrznych i wewnętrznych narządów płciowych.

Korekcja brody

Korekcja kształtu brody metodą chirurgii estetycznej poprawi profil twarzy.

Liposukcja

Liposukcja jest techniką chirurgiczną stosowaną do usuwania komórek tłuszczu z wybranych miejsc na ciele opornych na zdrową dietę i regularne ćwiczenia.

Plastyka bioder i ud

Chirurgiczna plastyka ciała i modelowanie sylwetki (body lifting). Lifting dolnych partii ciała bioder i ud rozwiązuje problem nadmiaru luźnej skóry i tkanki tłuszczowej, jest częścią chirurgii kosmetycznej polegającej na modelowaniu sylwetki.

Chirurgiczne leczenie otyłości

Operacyjne leczenie otyłości polega na zmniejszeniu objętości żołądka poprzez założenie balonu żołądkowego lub metoda bardziej radykalna opaska żołądkowa.

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Ostrzyknięcie skóry głowy stymuluje wzrost mieszków włosowych, mezoterapia stosowana w profilaktyce łysienia, przywrócenia prawidłowego mikrokrążenia skóry głowy, poprawia grubość włosów.

Plastyka powiek (Blepharoplastyka)

Plastyka górnej lub dolnej powieki ma na celu przywrócić młodzieńczy wygląd poprzez redukcję opadającej powieki lub usunięcie worków tłuszczowych i ciemnych podkówek pod oczami.

Radiochirurgia

Chirurgia radiofalowa lub częstotliwość radiowa stosowana w dermatologii i medycynie kosmetycznej dla małych zabiegów chirurgicznych, takich jak usuwanie teleangiektazji, brodawek, narośli, znamion i moli.

PDO Nici liftingujące wchłanialne

Zabieg bezinwazyjny, nie wymaga nacięć. Liftingujące rozpuszczalne nici, podtrzymają skórę od wewnątrz, powodują naturalną syntezę kolagenu. Cera jędrniejsza, bardziej elastyczna i lepiej nawilżona.

Mezoterapia igłowa

Zabieg medyczny działający miejscowo polegający na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych w celach profilaktycznych i leczniczych.

Mikronakłuwanie skóry

Mezoterapia mikroigłowa ma na celu naturalne stymulowanie produkcji kolagenu, aby zmniejszyć drobne linie i zmarszczki.

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja diamentowa lub korundowa przyczynia się do poprawy tekstury i wyglądu skóry, która częściowo złuszcza zewnętrzną warstwę naskórka, stymuluje wzrost nowych komórek. Rozjaśnia cerę, oczyszcza, zwiększa wchłanialność substancji czynnych.

Komórki macierzyste

Terapia komórkowa wykorzystuje własne komórki macierzyste pacjenta (przeszczep autologiczny) lub od innej osoby (allogeniczny) w celach naprawczych i regeneracyjnych. Leczenie linii i zmarszczek, blizn potrądzikowych, pooparzeniowych.

Osocze bogatopłytkowe PRP

Osocza bogatopłytkowe (Plateled Rich Plasma) terapia rewitalizująca, znana również jako Regeneris lub "lifting wampirzy" działa na zasadzie wstrzyknięcia własnej krwi, naturalne właściwości lecznicze mogą spowolnić, a nawet odwrócić proces starzenia.

Peelingi medyczne

Peelingi medyczne to zabiegi złuszczania zrogowaciałego naskórka i skuteczna metoda minimalizowania defektów kosmetycznych oraz walki ze starzeniem się skóry, wykonywane pod okiem doświadczonego lekarza.

Kriolipoliza

Kriolipoliza jest nieinwazyjną metodą redukcji tkanki tłuszczowej, inaczej nazywana zabiegiem mrożenia tkanek tłuszczowych. Technologia chłodzenia komórek tłuszczowych i ich rozkład, bez uszkadzania otaczających tkanek i skóry.

Krioneuromodulacja (metoda Frotox)

Terapia Krioneuromodulacja przy użyciu Focused Cold Therapy (zogniskowana terapia zimnem) ma na celu wygładzenie zmarszczek twarzy z użyciem ciekłego azotu, jako alternatywa dla toksyny botulinowej.

Elektroliza (zaawansowane zabiegi medyczne)

Zabieg elektrolizy wykorzystuje metodę Diatermia lub Blend w leczeniu niepożądanych niedoskonałości skóry, brodawki, pieprzyki, włókniaki, rozszerzone naczynia krwionośne.

Elektroliza (usuwanie włosów)

Elektroliza jest to sposób trwałego usuwania pojedynczych włosków z twarzy lub ciała. Polega na zniszczeniu ośrodka wzrostu włosów za pomocą impulsów elektrycznych.

Hydradermabrazja

Metoda głęboko złuszcza i oczyszcza skórę usuwając zanieczyszczenia w skórze, użyte preparaty nawilżają cerę.

Laser frakcyjny w terapii regeneracji skóry

Lasery frakcyjne dzielimy na ablacyjne i nieablacyjne. Róźnica polega na szybkości w uzyskaniu zamierzonego efektu i czasu potrzebnego na regenerację skóry po zabiegu.

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iinekcyjna polega na serii ostrzyknięć preparatem rozpuszczającym tkankę tłuszczową lub redukującym cellulit. Komórki tłuszczowe są rozkładane i wydalane z organizmu.

Mikropigmentacja

Mikropigmentacja medyczna to innowacja w świecie makijażu permanentnego, który nie tylko podkreśli naturalne walory urody, ale zredukuje wady.

Endermologia (zabieg antycellulitowy)

Endermologia® jest pierwszą na świecie opatentowaną technologią mechanicznej stymulacji tkanki zatwierdzona przez FDA, potwierdzający skuteczność redukcji cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała i twarzy.

Nadpotliwość leczenie (Hiperhydroza)

Nadmierna potliwość jest stanem kiedy pocenie staje się wyjątkowo silne. Urządzenie miraDry jest pierwszym i jedynym urządzeniem usuwania dolegliwości.

Laser / IPL zmiany barwnikowe / zmiany naczyniowe

Technologia laserowa i świetlna została opracowana w celu leczenia pacjentów z różnych problemów skórnych, w tym barwnikowych (przebarwienia, znamię) i problemów naczyniowych (żyły).

Laser / IPL depilacja

Fotodepilacja polega na zniszczeniu cebulki włosa przy pomocy wiązki światła emitowanej przez głowicę urządzenia. Skuteczność i wybór depilacji laserowej czy IPL zależy od wielkości obszaru oraz koloru skóry i rodzaju włosa.

Laser / IPL / LED fotoodmładzanie

Laser Intense Pulsed Light (IPL), Światło energii cieplnej (LHE) i dioda elektroluminescencyjna (LED) technologie zostały opracowane w celu leczenia różnych problemów skórnych, w tym skutków słońca i zmarszczek.

Laserowe usuwanie tatuażu, makijażu permanentnego

Usuwanie tatuażu z wykorzystaniem laserów jest stosowane od ponad 20 lat. Stosowanie niektórych laserów Q-Switched Ruby i Nd: YAG, stały się preferowaną metodą leczenia usuwania tatuażu.

LED leczenie trądziku

Zastosowanie diod emitujących światło (LED) czerwone i niebieskie w terapii leczenia trądziku.

Ginekologia estetyczna nieinwazyjna

Zabiegi rekonstrukcyjne, regeneracyjne i lecznicze przywrócą komfort i estetykę miejsc intymnych. Metody nowoczesne i nieinwazyjne.

Radiofrekwencja skóry twarzy RF

Wiązka fal radiowych RF (ciepło) dociera w warstwy skóry właściwej, powodując napinanie i pobudzenie komórek do produkcji kolagenu i elastyny, odmładzanie twarzy.

Radiofrekwencja RF na ciało

Energia RF przenika w głąb skóry, powodując ujędrnianie. Ogrzewanie komórek zwiększa metablizm, rezultat modelowanie ciała, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Ultradźwięki modelowanie ciała (HIFU intensywne działanie fal ultradźwiękowych)

Ultradźwięki kształtują ciało, nieinwazyjna metoda skutecznie usuwa nadmiar komórek tłuszczowych z brzucha, ud i boczków.

Ultradźwięki lifting twarzy (HIFU intensywne działanie fal ultradźwiękowych)

Zabieg ultradźwiękami jest bezinwazyjną metodą odmładzania twarzy "lifting bez skalpela", powoduje natychmiastowe obkurczenie skóry twarzy i szyi, stymuluje produkcję kolagenu.

Podniesienie pośladków

Istnieje kilka różnych metod, które można zastosować w celu poprawy kształtu i wyglądu pośladków. Liposukcja, implant lub przeszczep własnej tkanki tłuszczowej w celu podniesienia, wymodelowania lub powiększenia pośladków.

Lipoliza laserowa

Lipoliza laserowa wykorzystuje technologię lasera, jest to nieinwazyjny sposób usuwania małych złogów tłuszczu, zlokalizowanych w partiach ciała, które są odporne na dietę i ćwiczenia.

Implanty ust

Implanty ust są to produkty naturalne lub syntetyczne, stosowane w medycynie jako trwały efekt powiększania i modelowania ust niż w wypełniacze skórne lub przeszczep własnego tłuszczu.

Plastyka ramion

Lifting ramion (Brachioplastyka) polega na usunięciu zbędnej skóry ramion oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej. Rezultat to napięta i uniesiona skóra.

Laserowy resurfacing / odnowa, odbudowa, odmłodzenie skóry

Laser frakcyjny ablacyjny polega na usunięciu zewnętrznej warstwy naskórka. Zastosowanie: uszkodzenia posłoneczne, blizny potrądzikowe, bruzdy, zmarszczki i zmiany pigmentowe.

Infra Red laser napinający skórę

Infra Red to nieinwazyjny sposób, aby odwrócić oznaki starzenia. Silnie napina skórę, wygładza zmarszczki i zwiększa jędrność.

Nici liftingujące (lifting nitkowy)

Lifting nićmi chirurgicznymi polega na umiejscowieniu nici w skórze, stosowane nici gładkie lub z haczykami do podnoszenia zwiotczałych tkanek na twarzy i szyi. Natychmiastowy lifting i podniesienie skóry.

Termokoagulacja (naczynka, pajączki)

Pewne i trwałe efekty leczenia niechcianych naczynek. Veinwave ™ lider na rynku urządzeń do termokoagulacji stosowanych w leczeniu teleangiektazji i wenektazji.

Radiofrekwencja mikroigłowa na twarz i ciało

Frakcyjna RF mikroigłowa/igłowa łączy technologię nakłuwania mikroigłami z radiofrekwencją bipolarną.

Plastyka pępka (Umbilikoplastyka)

Poprawienie wyglądu pępka, często łączona z operacjami ....

Dermabrazja

Dermabrazja (głęboki peeling mechaniczny) to zabieg polegający na kontrolowanym, mechanicznym ścieraniu naskórka oraz górnych warstw skóry właściwej aż do naczyń krwionośnych.

Antycellulitowa terapia falą akustyczną

Technologia wykorzystująca falę akustyczną do redukcji cellulitu oraz poprawy jędrności, elastyczności i sprężystości skóry.

Skleroterapia i Mikroskleroterapia w leczeniu żylaków i drobnych żyłek

Metoda ta jest często stosowana w leczeniu mniejszych żylaków i żył np. pajączków. Przeprowadzana w warunkach ambulatoryjnych (nie wymaga pozostania w szpitalu). Niekiedy trzeba kilku zabiegów, aby całkowicie zamknąć żyły.

Wypełniacz modelowania ciała (iniekcje)

Metoda powiększania lub modelowania kształtu ciała (prócz piersi) przy użyciu preparatu Macrolane który zawiera kwas hialuronowy, naturalny składnik naszego ciała.

Mezoporacja (mezoterapia bezigłowa)

Terapia pozwala na wprowadzenie przez skórę w głąb tkanki składników czynnych, takie jak np. kwas hialuronowy, koenzym Q10 i kolagen, vitaminy ze skutecznością ostrzykiwania.


Dodatkowe zabiegi

W Instytucie Estetycznym Coramed oferujemy pełen zakres zabiegów podologicznych.


MONIKA HEISIG

MONIKA HEISIG

LEK.MED DERMATOLOG

Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Obecnie odbywa specjalizację w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz studia doktoranckie na Wydziale Lekarskim Kształcenia Podyplomowego. Wykładowca Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu na kierunku kosmetologia. Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Obecnie odbywa specjalizację w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz studia doktoranckie na Wydziale Lekarskim Kształcenia Podyplomowego. Wykładowca Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu na kierunku kosmetologia. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz Europejskiej Akademii Dermatologii (EADV). Autorka artykułów z dermatologii publikowanych w krajowych i zagranicznych czasopismach medycznych. Uczestniczy w wielu krajowych i międzynarodowych kongresach i szkoleniach z zakresu dermatologii i dermatologii estetycznej. Konsultuje w języku polskim, angielskim i włoskim.

JOANNA KOSIŃSKA

JOANNA KOSIŃSKA

LEK. MED. Specjalista chorób wewnętrznych/ENDOKRYNOLOG

Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalista z dziedziny chorób wewnętrznych. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. W 2014 roku ukończyła specjalizację z dziedziny chorób wewnętrznych oraz rozpoczęła specjalizację w dziedzinie endokrynologii w Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 we Wrocławiu. Doświadczenie z zakresu endokrynologii zdobywała pracując na Oddziale Endokrynologii Kliniki Chorób Wewnętrznych 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego (2007-2013). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. Uczestniczy w licznych sympozjach oraz kongresach dotyczących diagnostyki, schorzeń oraz leczenia chorób endokrynologicznych.

JUSTYNA SURDYKA

JUSTYNA SURDYKA

LEK. MED. GINEKOLOG - POŁOŻNIK

Absolwentka Akademii Medycznej im Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalista z zakresu ginekologii.

Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Obecnie odbywa studia doktoranckie na Wydziale Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Medycznego oraz specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Bierze udział w licznych kongresach, sympozjach z zakresu ginekologii i położnictwa. Odbyła liczne praktyki w kraju i za granicą. Członek Dolnośląskiej Izby Lekarskiej we Wrocławiu. 

ANNA OTTA

ANNA OTTA

KOSMETOLOG

Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych w obrębie twarzy oraz ciała.

W 2012 roku ukończyła Niepubliczną Szkołę Medyczną we Wrocławiu na kierunku kosmetologia. Ukończyła również studia licencjackie na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu na kierunku biologia. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentem. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w wielu placówkach o profilu dermetologiczno-kosmetycznym. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach oraz konferencjach naukowych. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz, szyję w tym laseroterapia, mezoterapia, radiofrekwencja oraz podstawowa pielęgnacja. 

Ukończone kursy i szkolenia:

 • Dyplom ukończenia semestralnego kursu analizy laboratoryjnej skór i okrywy włosowej,

 • Zaświadczenie uczestnictwa w Konferencji Naukowej „Nowe materiały i nowe metody w kosmetologii”,

 • Certyfikat odbycia szkolenia w zakresie składu i zastosowania biotechnologicznych kosmeceutyków do twarzy,

 • Certyfikat odbycia szkolenia w zakresie kwasów AHA,

 • Certyfikat ukończenia szkolenia „Maski kosmetyczne i ich formy”,

 • Certyfikat ukończenia szkolenia „Liposukcja kawitacyjna, dermomasażer”,

 • Certyfikat odbycia szkolenia z zaawansowanych technologicznie Peelingów Chemicznych.

MAGDALENA PAWŁOWSKA

MAGDALENA PAWŁOWSKA

KOSMETOLOG

Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych dłoni oraz zabiegach z zakresu podologii.

 Ukończyła Policealne Studium Kosmetyczne i uzyskała dyplom Technika Usług Kosmetycznych. Pracuje w zawodzie o 2009 roku. W naszym centrum zajmuje się zabiegami z zakresu kosmetologii twarzy i ciała oraz zabiegami z zakresu podologii. Prowadzi konsultacje diagnostyczne z zakresu podologii- leczenia schorzeń w obrębie stopy. 

Zakres wykonywanych zabiegów:

 • diagnostyka skóry
 • zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy 
 • zabiegi anty-aging MAXIMUS, EMERGE, DERMAPEN
 • zabiegi podologiczne
 • zabiegi z zakresu kosmetyki uzupełniającej: manicure, pedicure, stylizacja paznokci, henna.

Certyfikowane szkolenia:

 • Pielęgnacja twarzy oraz ciała
 • Podologia- diagnostyka i leczenie schorzeń w obrębie stóp
 • Eksfoliacja kwasami
 • Wizaż
 • Stylizacja paznokci różnymi metodami

Przyjmuje w środy oraz piątki w godzinach od 11.00-17.00. Rezerwacja zabiegów pod numerem telefonu: +48 519 077 919.

EWA PRUSEK

EWA PRUSEK

PODOLOG - KOSMETOLOG

pecjalizuje się w zabiegach podologicznych, diagnozowaniu chorób stóp.

Ukończyła Wyższą Szkołę Zawodową Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Jej specjalizacją i pasją jest podologia. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach dotyczących sposobów leczenia chorób stóp, a także ich prawidłowej pielęgnacji.

Zakres wykonywanych zabiegów:

 • konsultacje w zakresie podologii oraz dobieranie metod leczenia, 
 • leczenie paznokci wrastających (w tym najnowszą metodą- Kostką Arkady),
 • leczenie paznokci zmienionych chorobowo (w tym grzybicą),
 • rekonstrukcja płytki paznokciowej,
 • usuwanie modzeli,
 • usuwanie odcisków,
 • usuwanie brodawek wirusowych (kurzajek),
 • profilaktyka i leczenie stopy cukrzycowej,
 • pedicure medyczny,
 • pedicure sportowy,
 • wymazy bakteriologiczne w obrębie stóp,
 • wymazy mykologiczne w obrębie stóp.

Uzyskane Certyfikaty:

 • Leczenie wrastających paznokci Kostką Arkady- I stopień,
 • Podologia w trosce o Twoje stopy,
 • Brodawki wirusowe- sposoby i metody leczenia,
 • Wrastające i wkręcające paznokcie- sposoby i metody leczenia.

 Aktualnie brak ofert pracy

Skontaktuj się z nami

Captcha image

Poszukiwane informacje :: Zabiegi, Kwas hialuronowy powiększanie, wygładzenie zmarszczek, elektroliza usuwanie włosów, Endermologia zabieg antycellulitowy, Komórki macierzyste, Kriolipoliza, IPL LED fotoodmładzanie, laser IPL depilacja, Laser frakcyjny w terapii regeneracji skóry, Laserowe usuwanie tatuażu, Lipoliza iniekcyjna, Mezoterapia igłowa, Nadpotliwość leczenie, Osocze bogatopłytkowe PRP, Peelingi medyczne, Radiofrekwencja RF na twarz ciało, Skleroterapia leczenie żylaków, powiększanie Implanty piersi, Korekcja uszu, Lifting twarzy, lipoliza, liposukcja, plastyka piersi, sklep Estetyka.pl pielęgnacja kosmetyki, transfer tłuszczu, przeszczep tłuszczu, Przeszczep włosów, transplantacja włosów, wybielanie licówki zębów, dr opinie, ranking lekarzy, lekarz specjalista Szczecin, Klinika Warszawa, Klinika medycyna estetyczna Katowice, Chirurg Plastyczny Warszawa, Stomatologia estetyczna Pruszków, klinika Łódź, Wyszukaj zabieg medycyny estetycznej, filtruj Jelenia Góra, Gdańsk, Gdynia, Sopot, kliniki medycyny estetycznej, Wyszukiwarka zabiegów, artykuły kliniki chirurgii plastycznej, operacje plastyczne Wrocław, chirurg plastyczny Kraków, nowości chirurgia plastyczna ::

© 2014 - 2017 Portal KlinikiUrody - wszystkie prawa zastrzeżone