Klinika Bieniek Ul. Czechowicka Wrocław 11, Wrocław

Lokalizacja


Adres

Klinika Bieniek
Ul. Czechowicka Wrocław 11
52-016 Wrocław
tel.: +48 602 274 576
kom.:
www: http://www.cmbieniek.pl
email: info@cmbieniek.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota nieczynne
Niedziela nieczynne

clinic_poland_biebiek


Klinika Bieniek to kontynuacja pracy, którą na codzień wykonujemy w ramach prywatnej działalnosci medycznej, a ostatnio w Centrum Chirurgii Plastycznej, Dermatologicznej i Laserowej - nieprzerwanie od 1990 roku. 

Klinika Bieniek to miejsce zlokalizowane we Wrocławiu, w którym wychodzimy na przeciw Państwa oczekiwaniom. Profil działalności kliniki oprócz zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej (kosmetycznej) oraz medycyny estetycznej obejmuje nowoczesną diagnostykę i terapię schorzeń skóry i powłok ciała oraz szeroko pojętą chirurgię onkologiczną i dermatologiczną. Jako jedyny ośrodek w Polsce specjalizujemy się w leczeniu nowotowrów skóry metodą chirurgii mikrograficznej Mohsa. Metoda, która pozwala na usunięcie tkanek nowotworowych dzięki precyzyjnemu wycięciu nowotworu pod kontrolą śródoperacyjnych badań histopatologicznych. 

Klinika jest przygotowana do przyjęcia pacjentów wymagających rekonwalescencji po przebytych zabiegach, dzięki w pełni wyposażonym pokojom pacjenta. Do Państwa dyspozycji są gabinety lekarskie, laboratorium,  dwie niezależne sale operacyjne oraz ambulatorium, w którym mogą Państwo skorzystać m.in. z zabiegów medycyny esteycznej oraz laseroterapii.

Nasz zespół tworzą lekarze i pielęgniarki z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentem. Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo i satysfakcja pacjenta. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań aby pobyt w naszej  klinice był zawsze pozytywnym doświadczeniem. 

Serdecznie Zapraszamy!

Zdjęcia

logo_klinika_bieniek

Aktualnie brak aktualności

Nasza klinika wykonuje następujące zabiegi:

Toksyna botulinowa

Obecnie nr 1 w medycynie estetycznej jako niechirurgiczny zabieg upiększający. Działanie toksyny botulinowej polega na blokowaniu połączeń nerwowo-mięśniowych w tkankach, co powoduje rozluźnienie mięśni mimicznych i wygładzenie skóry.

Wypełniacze skóry

Wypełniacze tkankowe są wykonane z materiałów naturalnych lub syntetycznych, które zostały opracowane do iniekcji skórnych, np. preparaty kolagenowe i kwas hialuronowy.

Korekcja nosa (Rhinoplastyka)

Cena: 8000 zł

Plastyka nosa jest zabiegiem chirurgicznym przeprowadzanym w celach estetycznych lub leczniczych, zmiana kształtu nosa, korekcja deformacji przegrody nosa.

Korekcja uszu (Otoplastyka)

Cena: 4000 zł

Plastyka uszu obejmuje m.in. zmniejszenie dużych uszy lub powiększenie bardzo małych, odbudowę wad małżowiny.

Lifting twarzy (Rhytidektomia)

Cena: 10000 zł

Lifting twarzy i odsysanie tłuszczu może zredukować efekt luźnej skóry i zmarszczki wokół policzków i szyi, naciągając mięśnie i usunięcie nadmiaru skóry i tłuszczu, przywróci młodszy wygląd.

Implanty twarzy (policzki, broda)

Cena: 4000 zł

Implanty twarzy takie jak policzki lub broda wykorzystuje się, aby skorygować wady (cofniętą brodę, zapadnięte policzki). Implanty twarzy służą do rekonstrukcji, powiększania lub nadania odpowiednich proporcji.

Transfer tłuszczu (transplantacja tłuszczu)

Cena: 1700 zł

Transferu tłuszczu, przeszczep własnego tłuszczu lub mikrolipoiniekcja polega na pobraniu własnych komórek tłuszczowych poprzez liposukcję do ponownego wstrzyknięcia w innych obszarach twarzy i ciała.

Podniesienie piersi

Cena: 9000 zł

Lifting piersi (mastopeksja) poprawi wygląd i kształt piersi. Operacyjny zabieg podnosi tkankę piersi, zmienia położenie brodawki i otoczki i poprawia kształt piersi.

Implanty piersi

Cena: 12000

Implanty piersi to metoda korygowania wielkości, kształtu biustu. Powiększenie, podniesienie lub uzupełnienie jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów chirurgii plastycznej.

Zmniejszanie piersi (Mammoplastyka)

Cena: 10000 zł

Zmniejszanie piersi jest operacją, która redukuje tkankę tłuszczową, gruczołową i skórę piersi. Efekt to mniejsze, kształtniejsze piersi, proporcjonalne do sylwetki ciała.

Plastyka brzucha (Abdominoplastyka)

Cena: 6000

Plastyka brzucha może pomóc przywrócić kształt ciała, skierowana dla osób po odchudzaniu z luźną skórą w okolicy brzucha lub żołądka.

Chirurgia brodawki sutkowej

Zabiegi chirurgiczne stosowane w celu skorygowania brodawki sutkowej, zmniejszenia lub powiększenia otoczki obszaru sutka. Zabiegi te są dostępne zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

Implanty ciała i implanty mięśniowe

Implanty ciała (np, piersiowe, jąder, łydek i pośladków) są stosowane w celu skorygowania wady od urodzenia, lub w wyniku utratu wagi, urazu lub choroby.

Zmniejszenie piersi (Ginekomastia)

Operację usunięcia ginekomastii polega na usunięciu przerośniętych gruczołów piersiowych u mężczyzn.

Ginekologia plastyczna

Chirurgia plastyczna (waginoplastyka lub labioplastyka) okolic intymnych poprawi wygląd i funkcję zewnętrznych i wewnętrznych narządów płciowych.

Korekcja brody

Korekcja kształtu brody metodą chirurgii estetycznej poprawi profil twarzy.

Liposukcja

Liposukcja jest techniką chirurgiczną stosowaną do usuwania komórek tłuszczu z wybranych miejsc na ciele opornych na zdrową dietę i regularne ćwiczenia.

Plastyka bioder i ud

Chirurgiczna plastyka ciała i modelowanie sylwetki (body lifting). Lifting dolnych partii ciała bioder i ud rozwiązuje problem nadmiaru luźnej skóry i tkanki tłuszczowej, jest częścią chirurgii kosmetycznej polegającej na modelowaniu sylwetki.

Przeszczep włosów STRIP / FUE

Celem transplantacji włosów, jest pobranie włosów z jednego miejsca i przeszczepienia ich w innym miejscu.Operacyjny sposób opiera się na dwóch metodach STRIP, w której pobiera się fragment skóry owłosionej i FUE to sposób pobierania mieszków.

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Ostrzyknięcie skóry głowy stymuluje wzrost mieszków włosowych, mezoterapia stosowana w profilaktyce łysienia, przywrócenia prawidłowego mikrokrążenia skóry głowy, poprawia grubość włosów.

PDO Nici liftingujące wchłanialne

Zabieg bezinwazyjny, nie wymaga nacięć. Liftingujące rozpuszczalne nici, podtrzymają skórę od wewnątrz, powodują naturalną syntezę kolagenu. Cera jędrniejsza, bardziej elastyczna i lepiej nawilżona.

Mezoterapia igłowa

Zabieg medyczny działający miejscowo polegający na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych w celach profilaktycznych i leczniczych.

Mikronakłuwanie skóry

Mezoterapia mikroigłowa ma na celu naturalne stymulowanie produkcji kolagenu, aby zmniejszyć drobne linie i zmarszczki.

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja diamentowa lub korundowa przyczynia się do poprawy tekstury i wyglądu skóry, która częściowo złuszcza zewnętrzną warstwę naskórka, stymuluje wzrost nowych komórek. Rozjaśnia cerę, oczyszcza, zwiększa wchłanialność substancji czynnych.

Osocze bogatopłytkowe PRP

Osocza bogatopłytkowe (Plateled Rich Plasma) terapia rewitalizująca, znana również jako Regeneris lub "lifting wampirzy" działa na zasadzie wstrzyknięcia własnej krwi, naturalne właściwości lecznicze mogą spowolnić, a nawet odwrócić proces starzenia.

Peelingi medyczne

Peelingi medyczne to zabiegi złuszczania zrogowaciałego naskórka i skuteczna metoda minimalizowania defektów kosmetycznych oraz walki ze starzeniem się skóry, wykonywane pod okiem doświadczonego lekarza.

Laser frakcyjny w terapii regeneracji skóry

Lasery frakcyjne dzielimy na ablacyjne i nieablacyjne. Róźnica polega na szybkości w uzyskaniu zamierzonego efektu i czasu potrzebnego na regenerację skóry po zabiegu.

Implanty ust

Implanty ust są to produkty naturalne lub syntetyczne, stosowane w medycynie jako trwały efekt powiększania i modelowania ust niż w wypełniacze skórne lub przeszczep własnego tłuszczu.

Plastyka ramion

Lifting ramion (Brachioplastyka) polega na usunięciu zbędnej skóry ramion oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej. Rezultat to napięta i uniesiona skóra.

Laserowy resurfacing / odnowa, odbudowa, odmłodzenie skóry

Laser frakcyjny ablacyjny polega na usunięciu zewnętrznej warstwy naskórka. Zastosowanie: uszkodzenia posłoneczne, blizny potrądzikowe, bruzdy, zmarszczki i zmiany pigmentowe.

Dermabrazja

Dermabrazja (głęboki peeling mechaniczny) to zabieg polegający na kontrolowanym, mechanicznym ścieraniu naskórka oraz górnych warstw skóry właściwej aż do naczyń krwionośnych.


Andrzej Bieniek

Andrzej Bieniek

Chirurg plastyk

Dr hab. n. med. Andrzej Bieniek jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Dyplom lekarski uzyskał w 1985 roku. Posiada specjalizację pierwszego stopnia z chirurgii ogólnej oraz specjalizację drugiego stopnia z chirurgii plastycznej, którą uzyskał w 1994 roku pod kierunkiem dr n. med. Tadeusza Myczkowskiego. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 1996 roku po przedstawieniu pracy na temat badań biozgodności i wytrzymałości mechanicznej nowego kompozytowego materiału korundowego w aspekcie zastosowań klinicznych. W 2012 roku uzyskał tytuł doktora habilitowanego nauk medycznych po obronie pracy dotyczącej własnych modyfikacji metod chirurgii mikrograficznej Mohsa w leczeniu nowotworów skóry. 

Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując na oddziale chirurgii ogólnej Szpitala im. Ludwika Rydgiera oraz na oddziale chirurgii plastycznej Szpitala Kolejwego we Wrocławiu. Pełni funkcję ordynatora oddziału chirurgii plastycznej Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wroclawiu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał uczestnicząc w licznych stażach pełnionych w ośrodkach chirurgii plastycznej m.in. na:

 • Oddziale Chirurgii Oparzeniowej, Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Reńsko-Westfalskiej Wyższej Szkoły Technicznej- Klinika w Akwizgranie (1992 rok),
 • Oddziale Chirurgii Ręki Szpitala Urazowego Związków Zawodowych w Hamburgu (1992 rok),
 • Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Św. Marka we Frankfurcie (1992 rok),
 • Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Św. Antoniego w Paryżu (1992 rok),
 • Oddziale Chirurgii Plastycznej Twarzy Szpitala Św. Marii w Stuttgarcie (1994 rok),
 • Centrum Dermo-Chirurgicznym w Trieście (1995 rok),
 • Oddziale Chrurgii Dermatologicznej Kliniki Dermatologicznej Uniwerystetu Technicznego w Dreźnie (1995 rok),
 • Oddziale Chirurgii Pastycznej Szpitala Św. Agaty w Kolonii (1998 rok),
 • Oddziale Chirurgii Dermatologicznej Kliniki Dermatologicznej Uniwersytetu Ludwika Maksymiliana w Monachium (2002 rok),
 • Pracowni Chirurgii Nowotworów Mohsa Oddziału Dermatologii Medyczno-Chirurgicznej Centrum Zdrowia Alameda, Lisbona (2004 rok),
 • Oddziale Chirurgii Dermatologicznej Szpitala Św. Katarzyny w Eindoven (2009 rok),
 • Oddziale Dermatologii Operacyjnej Uniwersytetu w Tybindze (2010 rok),
 • Oddziale Chirurgii Dermatologicznej i Leczenia Oparzeń Uniwersytetu w Debrecenie (2012 rok),
 • Ośrodku Chirurgii Mohsa Szpitala Assuta w Tel Avivie (2014 rok)

Dr hab. n. med. Adrzej Bieniek prowadzi również zajęcia dydaktyczne dla studentów Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Trzykrotnie otrzymał nagrodę zespołową Rektora Akademii Medycznej we Wrocławiu za współautorstwo książek: "Podstawowy kurs chirurgii skóry", "Tumescencyjne znieczulenie nasiękowe i jego zastosowanie we współczesnej chirurgii" oraz " Nowotwory skóry- klinika, patologa, leczenie". Wprowadził do Polski wiele nowoczesnych metod leczniczych wcześniej nieznanych m.in. znieczulenie tumescencyjne, leczenie nowotworów skóry metodą Mohsa czy tez nowoczesne metody leczenia trądziku odwróconego.

Jest członkiem wielu towarzystw naukowych w kraju i zagranicą m.in:

 • Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej,
 • Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego,
 • Towarzystwa Chirurgów Polskich,
 • Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenyrlogii,
 • Europojskiego Towarzystwa Chirurgii Mikrograficznej Mohsa,
 • Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Dermatologicznej,
 • Międzynarodowej Ligii Dermatologii i Chirurgii Estetycznej 
 • American Society of Dermatologic Surgery
 • Europejskiej Fundacji Hidradenitis Suppurativa. 

Renata Bieniek

Renata Bieniek

Lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Dyplom ukończenia uzuskała w 1997 roku. W 1998 odbyła staż podyplomowy i uzyskała prawo wykonywania zawodu lekarza.  Ukończyła również studia podyplomowe dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej- tym samym uzyskała tytuł lekarza medycyny esteycznej. Początkowo pracowała w charakterze lekarza medycyny w Gabinecie Dermatologicznym dr Michała Włodarczyka we Wrocławiu. Kolejne lata przepracowała w charakterze młodszego astsyenta w Oddziale Chirurgii Dziecięcej Specjalistycznego Szpitala im. Tadeusza Marciniaka. W trakcie tej pracy asystowała do licznych zabiegów opracyjnych oraz wykonywała je samodzielnie. Brała udział w posiedzeniach naukowo-szkoleniowych (opracowując prezentacje z zakresu wad wrodzonych  dzieci), uczestniczy czynnie w kursach i kongresach naukowych, jest współautorką prac opublikowanych w czasopismach naukowych. Jako jedna z pierwszych w Polsce podjęła leczenie naczyniaków dzicięcych propranololem (do chwili obecbej leczyła blisko 300 dzieci). Wykonuje liczne zabiegi lekarskie- przede wszystkim- zabiegi z medycyny estetycznej: zabiegi z zastosowaniem wypełniaczy, iniekcje z toksyny botulinowej, zabiegi z użyciem laserów, obliteracje teleangiektazji, epilacje i wiele innych.

Sławomir Pyziak

Sławomir Pyziak

Transplantacja włosów

Urodził się 8 maja 1985 roku. W latach 2000-2004 uczęszczał do Liceum ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Głubczycach W roku 2004 po zdaniu egzaminów uzyskał dyplom maturalny oraz został przyjęty na Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W roku 2010 uzyskał dyplom lekarza. W tym samym roku rozpoczął staż podyplomowy w 111 Szpitalu Wojskowym w Poznaniu (ukończony w roku 2011), po czym otrzymał prawo wykonywania zawodu lekarza medycyny. Od roku 2012 jest zatrudniony w klinikach w Szwecji, Norwegii i Holandii jako specjalista zajmujący się transplantacją włosów. W trakcie wielu lat pracy w tej dziedzinie wyspecjalizował się w nowoczesnej metodzie ekstrakcji jednostek włosowych. Wykonuje nawet najbardziej rozległe zabiegi, przeszczepiając jednorazowo do 3000-4000 włosów (1000-1500 jednostek mieszkowych).

 

 

Radosław Klempous

Radosław Klempous

Chirurg dziecięcy

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. W latach 1996- 1997 odbył staż podyplomowy w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym im. T. Marciniaka we Wrocławiu. 

Od 1997 roku jest zatrudniony w Dolnośląskim Szpitalu im. T. Marciniaka we Wrocławiu na Oddziale Chirurgii Dziecięcej oraz w tym samym czasie rozpoczął specjalizację z chirurgii dziecięcej. W 2000 roku zdał egzamin specjalizacyjny pierwszego stopnia i uzyskał  tytuł specjalisty I stopnia chirurgii dziecięcej. Specjalizację z chirurgii dziecięcej II stopnia rozpoczął w 2000 roku. Tytuł specjalisty II stopnia chirurgii dziecięcej uzyskał w kwietniu 2007 roku.

Magdalena Strzała - Siedlerska

Magdalena Strzała - Siedlerska

Dermatolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Dyplom ukończenia studiów medycznych uzyskała w 2009 roku, zaś studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej w 2011 r.

Specjalizację w dziedzinie dermatologii i wenerologii rozpoczęła w 2011 r. w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy, następnie kontynuowała pracę w oddziale dermatologicznym 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Tytuł specjalisty uzyskała w 2016 r.

Uczestniczka wielu kursów oraz krajowych i zagranicznych konferencji z zakresu dermatologii, wenerologii i medycyny przeciwstarzeniowej. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Dariusz Szarek

Neurochirurg

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademi Medycznej we Wrocławiu, którą ukończył w 1998 roku. Specjalizację odbywał na bazie dwóch wrocławskich szpitali: Dolnośląskiego Specjalistycznego Szpitala im Tadeusza Marciniaka oraz Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego; którą ukończył egzaminem w 2012 roku.

 

Od 2013 roku pracuje w Oddziale Neurochirurgii  Dolnośląskiego Specjalistycznego Szpitala im Tadeusza Marciniaka, od 2015 roku na stanowisku zastępcy ordynatora. Prowadzone równolegle z pracą kliniczną badania naukowe opublikował jako autor i współautor ponad 20 artykułów, oraz uzyskał tytuł doktora nauk medycznych w 2010 roku za badania nad wykorzystaniem biomateriałów w regeneracji układu nerwowego.

Specjalizuje się w operacjach nowotworów układu nerwowego oraz leczeniu chorób naczyniowych mózgu i rdzenia kręgowego, w szczególności takich jednostek chorobowych jak: tętniaki tętnic mózgowych, naczyniaki tętniczo-żylne, naczyniaki jamiste, choroba Moya-Moya. Operacje te przeprowadzone są z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik, w tym także zabiegi wymagające wszczepienia baypassów naczyń mózgowych zarówno nisko jak i wysoko przepływowych.

Operacje wykonywane są często z wykorzystaniem neuromonitoringu tj. techniki pozwalającej monitorowanie na bieżąco funkcji układu nerwowego podczas operacji co pozwala na zmniejszenie ryzyka zabiegu. Inną wykorzystywaną techniką są operacje z tzw. wybudzeniem śródoperacyjnym, co jest szczególnie wartościowe w przypadku operacji zagrożonych uszkodzeniem ośrodków odpowiedzialnych za mowę.

Od 2016 roku rozpoczęto zabiegi wszczepiania stymulatorów nerwu błędnego w leczeniu lekoopornej padaczki.

Doświadczenie zawodowe powiększał dzięki stażom w uznanych ośrodkach międzynarodowych  takich jak:

 • Szpital Uniwersytecki w Helsinkach w Finladii 2014, gdzie mógł obserować pracę prafesora Juhy Harnesnemiego.
 • Sapporo Teishinkai Hospital w Sapporo Japoni 2016, korzystając z doświadczeń profesorów Hiroyasu Kamiyama i Rokuya Tanikawa.

Jest członkiem takich towarzystw naukowych jak:

 • Polskie Towarzystwo Neurochirurgów
 • Europejskie Stowarzyszenie Towarzystw Neurochirurgicznych
 • Polskie Towarzystwo BiomateriałówAktualnie brak ofert pracy

Skontaktuj się z nami

Captcha image

Poszukiwane informacje :: Zabiegi, Kwas hialuronowy powiększanie, wygładzenie zmarszczek, elektroliza usuwanie włosów, Endermologia zabieg antycellulitowy, Komórki macierzyste, Kriolipoliza, IPL LED fotoodmładzanie, laser IPL depilacja, Laser frakcyjny w terapii regeneracji skóry, Laserowe usuwanie tatuażu, Lipoliza iniekcyjna, Mezoterapia igłowa, Nadpotliwość leczenie, Osocze bogatopłytkowe PRP, Peelingi medyczne, Radiofrekwencja RF na twarz ciało, Skleroterapia leczenie żylaków, powiększanie Implanty piersi, Korekcja uszu, Lifting twarzy, lipoliza, liposukcja, plastyka piersi, sklep Estetyka.pl pielęgnacja kosmetyki, transfer tłuszczu, przeszczep tłuszczu, Przeszczep włosów, transplantacja włosów, wybielanie licówki zębów, dr opinie, ranking lekarzy, lekarz specjalista Szczecin, Klinika Warszawa, Klinika medycyna estetyczna Katowice, Chirurg Plastyczny Warszawa, Stomatologia estetyczna Pruszków, klinika Łódź, Wyszukaj zabieg medycyny estetycznej, filtruj Jelenia Góra, Gdańsk, Gdynia, Sopot, kliniki medycyny estetycznej, Wyszukiwarka zabiegów, artykuły kliniki chirurgii plastycznej, operacje plastyczne Wrocław, chirurg plastyczny Kraków, nowości chirurgia plastyczna ::

© 2014 - 2017 Portal KlinikiUrody - wszystkie prawa zastrzeżone