RAY.MED Skrzywana/ róg al. Politechniki i ul. Felsztyńskiego 22, Łódź

Lokalizacja


Adres

RAY.MED
Skrzywana/ róg al. Politechniki i ul. Felsztyńskiego 22
93-582 Łódź
tel.: 426402082
kom.:
www: http://www.raymed.pl
email: raymed@raymed.home.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 12:00 - 19:00
Wtorek 12:00 - 19:00
Środa 12:00 - 19:00
Czwartek 12:00 - 19:00
Piątek 12:00 - 19:00
Sobota nieczynne
Niedziela nieczynne


Jako Ray.Med działamy na rynku usług dermatologicznych od 10 lat, starając się stworzyć naszym pacjentom jak najlepszą diagnostykę, skuteczne leczenie i przyjazną atmosferę.

Wprowadzamy do kliniki nowe urządzenia, które dają nam możliwość poszerzania gamy specjalistycznych usług.

Klinika ulokowana jest w kameralnym miejscu, w dogodnym położeniu, zapewniając tym samym łatwy dojazd pacjentom z miasta, jak też z innych regionów Polski.

 Wykonujemy usługi w zakresie:
- dermatologii,
- diagnostyki znamion,
- chirurgii skóry
- medycyny estetycznej i kosmetyki.

Staramy się zpewnić naszym pacjentom fachowość oraz miłą atmosferę.

Zdjęcia

Budynek Kliniki
ray-med

Aktualnie brak aktualności

Nasza klinika wykonuje następujące zabiegi:

Toksyna botulinowa

Cena: 250,00

Obecnie nr 1 w medycynie estetycznej jako niechirurgiczny zabieg upiększający. Działanie toksyny botulinowej polega na blokowaniu połączeń nerwowo-mięśniowych w tkankach, co powoduje rozluźnienie mięśni mimicznych i wygładzenie skóry.

Wypełniacze skóry

Cena: 650,00

Wypełniacze tkankowe są wykonane z materiałów naturalnych lub syntetycznych, które zostały opracowane do iniekcji skórnych, np. preparaty kolagenowe i kwas hialuronowy.

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Cena: 220

Ostrzyknięcie skóry głowy stymuluje wzrost mieszków włosowych, mezoterapia stosowana w profilaktyce łysienia, przywrócenia prawidłowego mikrokrążenia skóry głowy, poprawia grubość włosów.

Mezoterapia igłowa

Cena: 200

Zabieg medyczny działający miejscowo polegający na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych w celach profilaktycznych i leczniczych.

Mikrodermabrazja

Cena: 80

Mikrodermabrazja diamentowa lub korundowa przyczynia się do poprawy tekstury i wyglądu skóry, która częściowo złuszcza zewnętrzną warstwę naskórka, stymuluje wzrost nowych komórek. Rozjaśnia cerę, oczyszcza, zwiększa wchłanialność substancji czynnych.

Osocze bogatopłytkowe PRP

Cena: 350

Osocza bogatopłytkowe (Plateled Rich Plasma) terapia rewitalizująca, znana również jako Regeneris lub "lifting wampirzy" działa na zasadzie wstrzyknięcia własnej krwi, naturalne właściwości lecznicze mogą spowolnić, a nawet odwrócić proces starzenia.

Peelingi medyczne

Cena: 150

Peelingi medyczne to zabiegi złuszczania zrogowaciałego naskórka i skuteczna metoda minimalizowania defektów kosmetycznych oraz walki ze starzeniem się skóry, wykonywane pod okiem doświadczonego lekarza.

Laser frakcyjny w terapii regeneracji skóry

Cena: 300

Lasery frakcyjne dzielimy na ablacyjne i nieablacyjne. Róźnica polega na szybkości w uzyskaniu zamierzonego efektu i czasu potrzebnego na regenerację skóry po zabiegu.

Lipoliza iniekcyjna

Cena: 150

Lipoliza iinekcyjna polega na serii ostrzyknięć preparatem rozpuszczającym tkankę tłuszczową lub redukującym cellulit. Komórki tłuszczowe są rozkładane i wydalane z organizmu.

Laser / IPL zmiany barwnikowe / zmiany naczyniowe

Cena: 100

Technologia laserowa i świetlna została opracowana w celu leczenia pacjentów z różnych problemów skórnych, w tym barwnikowych (przebarwienia, znamię) i problemów naczyniowych (żyły).

Laser / IPL depilacja

Cena: 100

Fotodepilacja polega na zniszczeniu cebulki włosa przy pomocy wiązki światła emitowanej przez głowicę urządzenia. Skuteczność i wybór depilacji laserowej czy IPL zależy od wielkości obszaru oraz koloru skóry i rodzaju włosa.

Laser / IPL / LED fotoodmładzanie

Cena: 100

Laser Intense Pulsed Light (IPL), Światło energii cieplnej (LHE) i dioda elektroluminescencyjna (LED) technologie zostały opracowane w celu leczenia różnych problemów skórnych, w tym skutków słońca i zmarszczek.

Radiofrekwencja skóry twarzy RF

Cena: 180

Wiązka fal radiowych RF (ciepło) dociera w warstwy skóry właściwej, powodując napinanie i pobudzenie komórek do produkcji kolagenu i elastyny, odmładzanie twarzy.

Radiofrekwencja RF na ciało

Cena: 200

Energia RF przenika w głąb skóry, powodując ujędrnianie. Ogrzewanie komórek zwiększa metablizm, rezultat modelowanie ciała, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Ultradźwięki modelowanie ciała (HIFU intensywne działanie fal ultradźwiękowych)

Cena: 150

Ultradźwięki kształtują ciało, nieinwazyjna metoda skutecznie usuwa nadmiar komórek tłuszczowych z brzucha, ud i boczków.

Termokoagulacja (naczynka, pajączki)

Pewne i trwałe efekty leczenia niechcianych naczynek. Veinwave ™ lider na rynku urządzeń do termokoagulacji stosowanych w leczeniu teleangiektazji i wenektazji.


Małgorzata Berner-Rutkowska

Małgorzata Berner-Rutkowska

Dermatologia

Jestem specjalistą dermatologiem. Wiedzę i doświadczenie w zakresie leczenia chorób skóry zdobywałam w trakcie kilkunastoletniej pracy w Klinice Uniwersyteckiej. Przez wiele lat byłam również nauczycielem akademickim-kształciłam studentów medycyny w zakresie chorób wewnętrznych i dermatologii. Od 10 lat prowadzę prywatną klinikę. Zabiegów stosowanych w medycynie estetycznej uczyłam się biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach z tej dziedziny. Obecnie, poza pracą z pacjentami, prowadzę również zajęcia w temacie dermatologii estetycznej w Wyższej Szkole Kosmetycznej. Dla mnie dermatologia i medycyna estetyczna są ze sobą nierozerwalnie związane.

ŁADNA skóra - to przede wszystkim ZDROWA skóra, a jeżeli możemy jednocześnie nieco opóźnić zewnętrzne efekty starzenia się, to należy z tego korzystać, oczywiście harmonijnie i w umiarkowany sposób.

Agnieszka Belczyk

mgr Agnieszka Belczyk

Kosmetologia

Jestem dyplomowanym kosmetologiem. Ukończyłam kierunek Kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Swoje doświadczenie zdobywałam pracując w prestiżowych salonach SPA & Wellness. Kosmetologia jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim pasją, którą ciągle rozwijam. Tajniki Medycyny Estetycznej oraz kosmetologii zagłębiam na licznych szkoleniach, stale podnosząc swoje kwalifikacje, które są niezbędne w moim zawodzie. Swoją pracę wykonuję z wielkim zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Najważniejszy jest dla mnie pacjent, któremu staram się pomóc, dobierając odpowiednie zabiegi do jego potrzeb. Chętnie służę pomocą i profesjonalizmem.

Zofia Gerlicz-Kowalczuk

Zofia Gerlicz-Kowalczuk

Dermatologia

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Od 2007 roku pracuję w Klinice Dermatologii i Wenerologii UMED w Łodzi. Ukończyłam studia doktoranckie i obroniłam pracę doktorską z wyróżnieniem na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. 
W 2009 roku jako jeden z trojga wybranych Polaków byłam uczestnikiem w ogólnoeuropejskim programie szkoleniowym Euroderm Excellenceprzeznaczonym dla wybitnie zdolnych młodych lekarzy specjalizujących się w zakresie dermatologii i wenerologii.

Biorę aktywny udział w pracach naukowych, czego owocem są liczne publikacje w krajowych jak i międzynarodowych czasopismach medycznych.Aktualnie brak ofert pracy

Skontaktuj się z nami

Captcha image

Poszukiwane informacje :: Zabiegi, Kwas hialuronowy powiększanie, wygładzenie zmarszczek, elektroliza usuwanie włosów, Endermologia zabieg antycellulitowy, Komórki macierzyste, Kriolipoliza, IPL LED fotoodmładzanie, laser IPL depilacja, Laser frakcyjny w terapii regeneracji skóry, Laserowe usuwanie tatuażu, Lipoliza iniekcyjna, Mezoterapia igłowa, Nadpotliwość leczenie, Osocze bogatopłytkowe PRP, Peelingi medyczne, Radiofrekwencja RF na twarz ciało, Skleroterapia leczenie żylaków, powiększanie Implanty piersi, Korekcja uszu, Lifting twarzy, lipoliza, liposukcja, plastyka piersi, sklep Estetyka.pl pielęgnacja kosmetyki, transfer tłuszczu, przeszczep tłuszczu, Przeszczep włosów, transplantacja włosów, wybielanie licówki zębów, dr opinie, ranking lekarzy, lekarz specjalista Szczecin, Klinika Warszawa, Klinika medycyna estetyczna Katowice, Chirurg Plastyczny Warszawa, Stomatologia estetyczna Pruszków, klinika Łódź, Wyszukaj zabieg medycyny estetycznej, filtruj Jelenia Góra, Gdańsk, Gdynia, Sopot, kliniki medycyny estetycznej, Wyszukiwarka zabiegów, artykuły kliniki chirurgii plastycznej, operacje plastyczne Wrocław, chirurg plastyczny Kraków, nowości chirurgia plastyczna ::

© 2014 - 2017 Portal KlinikiUrody - wszystkie prawa zastrzeżone